AndroidApple & İosMobil Alemi

En İyi Fotoğraflardan Video Oluşturma Uygulamaları

Fotoğraflardan Video Nasıl Yapılır iPhone?


Videoları editlemek, bu konuda az bir yetkiliğe sahipseniz uzun ve zor bir iş olarak gelebilir. İster kişisel amaçlar ister profesyonel amaçlar için olsun birkaç adımda bunu yapmamıza yardımcı olan mobil uygulamalar neyse ki mevcut. Unutulmaz anlarınızı video olarak kullanabileceğiniz bir en iyi fotoğraflardan video oluşturma mobil uygulamaları listeledik.

VideoShow

Bu uygulama etkileyici düzenleme özellikleriyle geliyor. Bu yüzden fotoğraflardan video yapma programı söz konusu olduğunda ilk akla gelen mobil programlar arasındadır. Size harika bir sonsöz ve önsöz sunmak için kullanılabilecek ücretsiz temalar verilir. Resimlere arka plan eklemenizi sağlar. VideoShow tarafından izin verilen diğer düzenleme, efektler, altyazılar, çıkartmalar, ses efektleri, geçiş ve seslendirmenin eklenmesidir.

FotoPlay

Fotoplay, eğlenceli popüler video oluşturma uygulaması, fotoğraflardan video klipler oluşturan uygulamalar arasında en üst sıralardaki yerini koruyor. En sevdiğiniz fotoğraflardan harika sinematik anılar yaratmak için fotoğrafları videolar, müzikler, efektler, çıkartmalar ile sorunsuz bir şekilde birleştirmenize olanak tanır.

Birkaç düzine fotoğraf arasında yumuşak geçişler oluşturmak için ışık, solma ve diğer çarpıcı efektleri kullanarak, yakalamak istediğiniz ruhu yoğunlaştırmak için müziklere de sorunsuzca erişebilirsiniz. FotoPlay, birden çok en-boy oranını destekler – bu nedenle ister dikey ister yatay fotoğraf çekmiş olmanız fark etmeksizin her platforma uygun oranları yakalayabilirsiniz. Bu da oldukça önemli bir noktadır. Kullanması ücretsiz video yapma programı arıyorsanız iyi bir tercih olacaktır.

Pixgram

Pixgram uygulamasıyla hoş görünen slaytlar oluşturmak mümkündür. Fazladan özelliklere ihtiyaç duymuyor ve kullanmayacağız özellikler için ekstra bir yükün altına girmek bazı durumlarda istenmeyene bir durumdur. Temiz bir fotoğraflardan video yapma programı olmasını istiyorsanız, o zaman Pixgram tam size göre bir uygulama. Videoya bir başlık, filtre ve müzik eklemek gibi ihtiyaç duyacağınız sadeliğe sahiptir

VidLab

VidLab, videolarına bazı filtreler eklemek isteyen kullanıcılar için ideal özellikler sunuyor. Düzenleme amacıyla çok fazla işlevsellik ve işlev sunmaz, ancak basit bir tıklamayla bir videoya uygulayabileceğiniz bazı harika efektlere sahiptir. VidLab’ı kullanmanın en iyi yanı, tüm videolarınızı buluta kaydedebilmeniz ve böylece istediğiniz zaman bir web tarayıcısından düzenleyebilmenizdir. Yani profesyonel bir YouTuber değilseniz, bazı direkt efektler ve standart video düzenleme özellikleri uygulamak için bu uygulamayı denemelisiniz.

Filmorago

En iyi fotoğraflardan video yapma programları arasında son olarak Filmorago’ ya yer veriyoruz. Bütün her şeyi zahmetsiz gerçekleştirebileceğiniz hepsi bir arada video düzenleyicidir. Kullanımı çok rahat olan bu uygulama, birden fazla tema ve filtreyi destekler. Uygulamada bindirmeleri kullanabilirsiniz. Videoya bir başlık verebilirsiniz. Görüntüleri kırpmanıza ve videoya altyazı eklemenize olanak tanır. Ayrıca oluşturduğunuz videoya sesinizi de ekleyebilirsiniz. Videonun süresini ayarlamak için kaydırıcıyı kullanabilirsiniz.

Fotoğraflardan Video Nasıl Yapılır iPhone?

iPhone cihazlarında videolardan fotoğraflar oluşturmak son derece kolay peki tam tersini söyleyebilir miyiz? Çoğu uygulama hem iPhone hem Android cihazlarında çalışsa da bazı uygulamalar yalnızca iPhone cihazlar için geliştirilebilir. iPhone’da fotoğraflardan video oluşturma nasıl yapılır, sorularıyla uğraşmadan buradaki uygulamalardan ihtiyacınızı karşılayan özellikleri sunanlardan bir tanesini seçebilirsiniz.

Flipagram

iPhone slayt gösterisi nasıl yapılır? Resimlerinizi şık müzik videolarına dönüştürmek veya sadece iyi bir slayt gösterisi yapmak için kullanarak iç yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız, o zaman Flipagram en iyi fotoğraflardan video yapma programı. Uygulama, gönderdiğiniz fotoğrafları taramak için dahili algoritmalarını kullanır, ardından otomatik olarak filtreler, müzik ve zamanlamalar uygulayarak fotoğraf koleksiyonunuzu daha sinematik bir videoya dönüştürebilir.

Ayrıca Flipagram, projelerinizi kendi elinize almanıza, kendi müziğinizi ve temponuzu eklemenize izin verir. Projenizin ayrıntılarını çevrimiçi olarak kolayca paylaşmanıza izin vermeden önce ince ayar yapmanızı sağlayan bazı sağlam düzenleme araçlarına sahiptir.

iMovie

iMovie, Apple’ın iOS ve macOS için kendi ürünüdür ve iPhone için deneyebileceğiniz en iyi video düzenleyici uygulamaları arasındadır. Mac’inizde daha güçlü bir düzenleme yazılımı kullanmak isteyebilirsiniz, ancak iMovie, iPhone’da video düzenleme becerisinden daha fazlasını sunabilir.

iMovie ile videolarınızı ve fotoğraflarınızı projelere aktarabilir ve bunları son derece sezgisel bir ortamda düzenleyebilirsiniz. Videoları kesebilir, zaman çizelgesinde düzenleyebilir ve hatta videoya geçişler ekleyebilirsiniz. Uygulama kesinlikle fotoğraflardan video düzenlemenin en iyi yollarından biridir.

Magisto

Magisto, kendisini video düzenlemeyi basitleştiren akıllı bir editör olarak sunuyor. Örneğin, Magisto, bir blog videosu ile sosyal medyaya yönelik bir tanıtım videosunu farklı şekilde yorumlar. Video stili seçildikten sonra, kullanıcılar filmlerinde hangi video kliplerin veya fotoğrafların görünmesini istediklerini seçerler.

Kullanıcılar daha sonra arkalarına yaslanıp Magisto sihrini uygulamasını bekler. Magisto’nun kullanımı son derece kolaydır, bu da onu önceden düzenleme deneyimi olmayan kişiler için mükemmel hale getirir.

Sonuç olarak; kullanım kolaylığı ve karşılanabilirliği öncelikli hedefleriniz ise ve gelişmiş düzenleme özellikleriyle fazla uğraşmadan akılda kalıcı bir şey ortaya çıkarmaksa, kullanımı olabildiğince kolay bir video düzenleme uygulaması bulmak isteyeceksiniz. İhtiyacınız olan şey, videoları düzenlemeyi ve beğendiğiniz özellikleri uygulamayı kolaylaştıran, kullanıcı dostu arayüze sahip bir araçtır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.