Oyun DünyasıTeknolojiTeknoloji Haberleri

Epic Games Store 217 TL Değerinde Oyun Veriyor!

Epic Games Store Hangi Ücretsiz Oyunu Veriyor?


Epic Games Store Hakkında Detaylıca Bilgi Vermiştik, Yakın Zamanda Adından Ücretli Oyunları Bedava Vererek Oyuncu Kitlesi Toplamaya Ve Steam’ın Tahtından Etmeye Çalışan Epic Games Store Bugün İse Toplam Değerleri 217 TL Olan Oyunları Ücretsiz Olarak Veriyor.

Epic Games Store Bu Oyunları Resmi Satıcılar Aracılığı İle Crack Veya Warez Olmadan Orijinal İçerikleri Ücretsiz Olarak Her Ay Farklı Oyunlar Olacak Şekilde Ücretsiz Olarak Sadece Kullanıcı Toplamak Ve Oyunculara Kendini Sevdirmek İçin Satış Pazarlama Taktiği Olarak Kullanıyor. Bedava Oyun Vermek, Bu Oyunlarla Kullanıcı Toplamaya Çalışan Epic Games Store Hakkında Daha Çok Bilgi Almak İçin Sitemizdeki Diğer Konularımızı Okuyabilirsiniz. Epic Games Store Bedava Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor.

Epic Games Store Hangi Ücretsiz Oyunu Veriyor?

Epic Games  Dönem Dönem Farklı Oyunları Ücretsiz Sunuyor Bazı Zamanlar Oyunların Tutarları 30 -40 TL Bazı Zamanlarda İse 200 – 300 TL Olan Oyunları Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuyor. Bu Ay İse Steam ‘De Değerleri 217 TL Olan Oyunlardan Biri Efsane Assassin’s Creed Syndicate Bu Oyunun Steam Satış Fiyatı İndirimsiz Olarak 179 TL. Diğer Oyunumuz İse  Faeria  Bu  Oyunun İndirimsiz Steam Satış Fiyatı İse 40 TL. İki Oyunun Toplam Değeri Steam Üzerinde İndirimsiz Halleri 217 TL Olarak Satışa Sunuluyor. İndirimli Fiyatlardan Bile Alacak Olsanız Minimum Cebinizden 130 – 150 TL  Çıkacaktır.

Oyunları Epic Games Store Bir Kez Satın Alma İşlemi İle Kütüphanenize Ekleyerek, Sınırsız Şekilde Oyuna Sahip Olabilirsiniz. Oyunlar Demo Veya Crack, Warez Değil Tamamen Orijinal Olarak Oyuna Sahip Oluyorsunuz.

Dediğimiz Gibi Sadece Satış, Pazarlama Taktiği Olarak Ve Steam’ın Tahtından Oynatmak İçin Yapılan Bu Satış, Pazarlama Taktiği En Çok Biz Oyunculara Ve Oyun Severlere Yarayacak.Oyunu Oynamayacak Olsanız Bile Ücretsiz Olduğu İçin Ve Hiçbir Kart Bilgisi Girmeniz Gerekmiyor Olduğu İçin Kütüphanenize Ekleyerek Oyun Arşivi Yapabilirsiniz. Oyunu Hızlı Bir Şekilde İndirerek Oynamak İçin Tek Yapmanız Gereken İndirme Sunucunuzu Türkiye Olarak Belirlemek Ve İndirme İşlemini Başlatıp Oyunun İndirdikten Sonra Oynamak Olacak. Bedava Olan  Assassin’s Creed Syndicate Ve Faeria Ücretsiz Olarak Kısa Süreliğine Epic Games ‘De Yer Alıyor. Ücretsiz Olan Bu Oyunları Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın Ve Sınırsız Olarak Oyunların Keyfini Çıkarın. Diğer Ücretsiz Oyun Haberlerimiz Ve Oyun İndirimleri İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayın.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.