Oyun Dünyası

Epic Games Store Nedir?

Epic Games Store Ücretli Mi?


Yakın Zamanda Birçok Oyun Üreticisi Gibi  Kendi Oyunlarını Daha Uyguna Ve Satıcıya Daha Fazla Para Ödememek Adına Epic Games Firması Tarafından Geliştirilen Elektronik Oyun Pazarı Olan Epic Games Store Yakın Zamanda Yaptığı İndirimlerle Ve Bedava Oyun Dağıtması İle Birçok Oyuncunun Dikkatini Çekmiş Durumda.

Epic Games Store Ücretli Mi?

Epic Games Launcher İndirmek Veya Bedava Oyunları Satın Almak Ücretli Değil Ancak Diğer Oyun Satıcıları Gibi Oyun Satın Alırken Ödeme Yapıyorsunuz Ve Kart Bilgilerinizi Giriyorsunuz. Güvenli Ödeme Sistemleri Mevcut Olsa Da Size Önerimiz Bu Tarz Oyun Pazarları Veya Online Satın Alımların Olduğu Yerlerde Ödemelerinizi Sanal Kartlarınız İle Gerçekleştirmenizdir. Güvenilir Olan Bu Platform İçinde Geçerli Bu Kural Çünkü Bilgisayarınız Da Veya Diğer Unsurlarla Sizin Kart Bilgilerinizi Ele Geçirebilirler.

Peki Bu Epic Games Store Hangi Oyunları Satıyor?

Epic Games Store Oyun Pazarında Epic Games Tarafından Geliştirilen Ve Diğer Geliştiriciler Tarafından Pazara Sunulan Oyunlar Satılmakta Ancak Bu Oyunların Başında Fortnite Gibi Güncel Ve Oyuncu Kitlesi Fazla Olan Oyun Çekiyor.

Güncel Satılan Oyunların Başında Dediğimiz Gibi Fortnite Gelse De Diğer Oyunlarda Şöyle;

Zombie Army 4: Dead War, Boderlands 3, World War Z, Metro Exodus, RED DEAD Redemption 2  Gibi Oyunlar Yer Almakta Bu Oyunların Yapımcıları Farklı Olabileceği Gibi Geneli Epic Games Tarafından Kendi Oyunlarını Satmak İçin Kurdukları Epic Games Launcher De Yer Alıyor.

Epic Games Launcher Boyutu Nedir?

Peki İndirmek İstediğinizde Kaç MB Alan Gerekiyor Derseniz De Epic Games Launcher 50 – 100 MB Arasında Bir Alana İhtiyaç Duyuyor Ve Hem Windows Hem De Mac Ortamları Üzerinde Çalışıyor. Epic Games İndirirken Dikkat Etmeniz Gereken Fake Siteler Ve Diğer Download Siteleri Olacaktır. İnternette Diğer Oyun Sağlayıcılarında Epic Games Launcher Tarafında Da Bolca Fake Site Tarafından Bilgilerinizi Ele Geçirmek İçin Sahte Launcher İndirtilip Bilgisayarınıza Keyloger Bulaştırılıyor. Dikkat Etmeniz Gereken Nokta Epic Games Sitesinin Kendisinden İndirme İşlemini Yapmanız.

 

Epic Games Launcher ‘Da Popüler Birçok Oyun Yer Alıyor Ve Bu Oyunlar Diğer Satıcılara Göre %40 Daha Ucuz Olabiliyor. Şu An Da Rekabet Etmek İçin Ve Oyuncu Kitlesini Genişletmek İçin Epic Games Oyunları İndirimli Veya Bedava Olarak Dağıtıyor. Bedava Olarak Epic Games ‘Ten Oyun Almak İçin Epic Games Launcher Giriş Yapıp Oyunu Sepete Ekleyip Ödeme Yapmanız Gerekiyor. Ödeme Kısmında İse Sizden Kredi Kartı Veya Diğer Ödeme Bilgilerini İstememekte. Ödeme Sayfasında Göreceğiniz Gibi Bedava Oyun İçin 0.0 Olarak Faturalandırıyor.

 

Epic Games Launcher Kaldırırsanız Ne Olur?

Epic Games Launcher Bilgisayarınızdan Kaldırırsanız Epic Games Tarafından Sunulan Oyunlara Bir Daha Bilgisayarınıza Epic Games Launcher Kurana Kadar Erişemezsiniz Ancak Diğer Ortamlardan Satın Aldığınız Lisanslı Oyunlarınızı Bu Durum Etkilemez.

Bu Oyun Sağlayıcı İçin Bilgisayarınıza Kurulum Yaparken Ssd Kurmakta Fayda Var Ssd Olmayan Bilgisayarlarda Bilindiği Üzere Tepki Süreleri Daha Uzun Oluyor, Oyun Oynama Zevkinizi Arttırmak İstiyorsanız Diğer Oyun Sağlayıcıları Da Bu Oyun Sağlayıcıda Veya Sürekli Oynadığınız Oyunları Ssd Tarafında Tutmanızda Fayda Var.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.