Sosyal Medya

Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

İnternette gördüğünüz komik videoları çoğu zaman yanınızda taşımak istiyor olabilirsiniz. Bazı sosyal medya siteleri videoları kaydetme özelliğini kullanıcılara sunuyor olsa da kullanıcılar internet yetersizliğinden bu durumu kullanamıyor olabiliyor.

Facebook video indirime nasıl yapılır? Sorusu da buradan ortaya çıkmıştır. Her ne kadar kulağa basit bir işlemmiş gibi geliyor olsa da durum hiç öyle değil. Söz konusu işlemler doğru adımlar ile uygulandıktan sonra Facebook video indirime işlemlerini sorunsuz şekilde yerine getirebilirsiniz.

Facebook video indirime konusunda doğru siteleri tercih etmeniz gerekmekte. Her ne kadar eskiden olduğu gibi insanların aklına video indirme programları geliyor olsa da hem masaüstü cihazlarda hem de mobil cihazlarda artık internet siteleri iş görür durumda.

Hiçbir şekilde yükleme yapmadan sadece internet sitesine giderek video indirime şansını bu dönemde yakalayabilmiş olmak kullanıcıların işlerini oldukça kolaylaştırmakta.

Facebook Video İndirme Sitesi

Facebook video indirme sitesi konusunda verdiğimiz siteleri tercih etmeniz sizin için en yararlı olacaktır. Söz konusu adını duymadığınız ve yeni açılmış olan sitelerden kendinizi riske atarak indirme yapmanız ilerleyen zamanlarda kişisel verilerinize sorun verebilir.

Facebook video indirime sitesi olarak vereceğimiz linki kullanmanız önerilerimiz arasında. Her ne kadar sitenin bir de tarayıcı eklentisi bulunuyor olsa da düzenli olarak video indiren birisi değilseniz bu seçeneği tercih etmeniz gerek yok.

Sadece Facebook üzerinden değil aynı yöntem ile Youtube üzerinden de sorunsuz şekilde video indirme şansınız bulunuyor. Facebook video dönüştürme işlemlerini vereceğimiz site otomatik olarak yapmakta.

Söz konusu işlemler sırasında sizin tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videoyu tespit etmek ve adresini sistem üzerinde taratmak. Ortalama olarak 5 saniye içerisinde indirilebilir linke ulaşma imkânınız bulunmakta. Söz konusu bekleme süresi indireceğiniz videoların süresine göre değişiklikler gösterebilmekte.

Facebook Video İndirme Siteleri

Facebook Video Nasıl İndirilir?

Facebook video nasıl indirilir? Çoğu zaman yeterince internet paketine sahip olamıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda evinizdeki ya da başka bir alandaki internet üzerinden videoları indirerek cihazınıza kayıt etmek isteyebilirsiniz.

Bu gibi işlemlere ihtiyaç duyulduğu zaman ücretsiz video indirme servisleri devreye giriyor. Facebook üzerinden video indirme işlemleri için vereceğimiz adımları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekmekte. Söz konusu işlemler mobil cihazlarda ve masaüstü cihazlarda aynı şekilde ilerlemekte.

  • Facebook üzerinden indirmek istediğiniz videoyu bulun.
  • İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra videonun üzerine tıklayın.
  • Video açıldıktan sonra masaüstü cihazlar için URL kısmında bulunan linki kopyalayın. Mobil cihazlar üzerinden bu işlemleri yapacaksanız paylaş kısmına tıkladıktan sonra bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklayın.
  • İndirmek istediğiniz videonun linkini aldıktan sonra buraya tıklayarak Facebook video indirme sitesine giriş sağlayın.
  • Facebook video indirme sitesinde karşınıza reklamlar çıkabilmekte, çıkan reklamları kapattıktan sonra bir sonraki adıma geçiş sağlayın.
  • Sitede orta kısımda bulunan URL alanına Facebook üzerinden indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini yapıştırın.
  • Yapıştırma işleminden sonra yeşil renkteki “indir” butonuna tıklayın.
  • Tıklama işleminden sonra ortalama olarak 5 – 10 saniye kadar beklemeniz gerekebilir.
  • Bekleme ve video işlenme işlemlerinden sonra yeşil renkte “indir” seçeneğini göreceksiniz.
  • İndirmek istediğiniz videonun hemen yanında bulunan indir seçeneğine tıklayarak videonuzu sorunsuz şekilde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.