Film&Dizi

Find Me İn Your İzle


Find me in your izlemek isteyenler bugünkü yazımızı sizlere özel yazdık. Dizinin konusu ne? Find me in your izlemek istiyorum. Nereden izleyebilirim? Tüm sorularınızın yanıtı için okumaya devam edin!

Find me your memory konusu ne?

Find Me in Your Memory, hayatının her saniyesini hatırlayan bir adam ile acı dolu geçmişini yaşamak için unutan bir kadın arasındaki aşk hikayesini anlatıyor.

Lee Jung-hoon (Kim Dong-wook), bir yayın istasyonunda spiker olarak çalışan ve hipertimeziye sahip bir adamdır.

Jung-hoon’un yolu, Seo-yeon (Mun Ka-young) ile kesiştiğinde hayatı değişmeye başlar. Seo-yeon, psikolojik savunma mekanizması olarak anılarını unutan bir kadındır. Seo-yeon, Jung-hoon’un hayatına girdiğinde, ona geçmişiyle yüzleşmeyi ve yeni anılar yaratmayı öğretir.

İki zıt kutup gibi olan Jung-hoon ve Seo-yeon, birbirlerini tamamlayan ve birbirlerine aşık olan iki kişidir. Find Me in Your Memory, aşkın iyileştirici gücü ve anıların önemi hakkında dokunaklı bir hikayeyi bizlere anlatıyor.

Dizi, 2020 yılında Güney Kore’de MBC TV kanalında yayınlanmıştır ve toplam 32 bölümdür. Find Me in Your Memory, izleyiciler tarafından beğenilen ve birçok ödüle layık görülmüştür.
Find Me İn Your Memory Oyuncuları
Kim Dong-wook: Lee Jung-hoon karakterini canlandırıyor. Jung-hoon, bir haber sunucusudur ve yüz tanıma bozukluğu nedeniyle yüzleri hatırlayamaz.

Moon Ga-young: Yeo Ha-jin karakterini canlandırıyor. Ha-jin, ünlü bir aktristir ve halk arasında çok sevilmektedir. İç dünyasında yaşamış olduğu karmaşıyı Lee Jung-hoon karakteriyle çözümleyecektir. Tabii Jung-hoon’un hastalığı süreci zorlu kılacaktır. Ancak iki karakterimizde birbirlerinin kusurlarını tamamlayacaktır. Birbirlerine duydukları aşk sayesinde birçok zorluğun üstesinden geleceklerdir.

Find Me İn Your Memory 2. Sezon Çekilecek mi?

2023 yılı itibarıyla Find Me in Your Memory’nin 2. sezonunun çekileceğine dair resmi bir açıklama yapılmamıştır. Ancak, dizinin izleyiciler tarafından beğenilmesinin ve yüksek reytingler almasının ardından, 2. sezon için büyük talep görmektedir.

Dizinin yapımcıları, 2. sezon için henüz bir karar vermediklerini ancak bu talebe olumlu bir yaklaşım benimsediklerini söylemişlerdir.

Find Me İn Your Dizisinin Yönetmeni

Find Me in Your Memory’nin yönetmeni Oh Hyun-jong ve Lee Soo-hyun’dur. Oh Hyun-jong, daha önce “The Great Seducer” (2018), “The King: Eternal Monarch” (2019) ve “True Beauty” (2020) gibi dizilerde çalışmıştır. Lee Soo-hyun ise daha önce “The King: Eternal Monarch” (2019) gibi dizilerde yardımcı yönetmen olarak çalışmıştır.

Oh Hyun-jong ve Lee Soo-hyun, Find Me in Your Memory’de birlikte çalışarak, iki zıt kutup gibi olan Jung-hoon ve Seo-yeon’un aşk hikayesini başarılı bir şekilde anlatmışlardır.

Find Me İn Your İzle

Diziyi izlemek isteyen birçok kişi googleda find me in your izle araması yapıyor. Find me in your izlemek isteyenlere önerimiz; öncelikli olarak online dizi kanallarında dizilerini izlemeleridir. Ancak her geçen  gün netflix, prime ve blu tv gibi kanallarda listelerini güncellemeye başladı. Bu açıdan bu kanalların dizi listelerine göz atılmalı. Belki dizimiz halen bu kanallarda yayınlanıyordur. Ancak siz ilk tavsiyemize kulak verin. İnternette kore diline gönül veren çevirmenler, find me in your dizisini alt yazılı şekilde yayına koyuyor.
Bu siteler üzerinden dizimizi güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz.
En başta dediğimizi tekrar hatırlatmak istiyoruz. Maalesef find me in your dizisinin 2. sezonu konusunda net bir açıklama yapılmadı. Bizce de dizinin bu kadar ödül almasına rağmen 2. sezonunun çekilmeyişi büyük bir soru işaretini geride bırakıyor. Ancak dizinin 2. sezonu konusunda net bir bilgiyi sizlerle paylaşamıyoruz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.