AndroidPara Kazanma

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın

Google ödüllü anketler, internet üzerinden para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği yollar arasında yer almaktadır. Google’a bağlı olarak geliştirilen ve kullanıcılardan genel bilgilerin toplandığı uygulama sayesinde, nakit kazanç ve Google Play kredi elde edilebilmektedir. Google ödüllü anketler sistemine kolay bir şekilde kayıt olarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Sistemin sunmuş olduğu kredileri Google Play’de dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanarak kazanç elde etmeye başlamak istiyorsanız, ilk olarak uygulamayı Play Store’den indirmeniz gerekmektedir. Google ödüllü anketler uygulamasını indirmenizin akabinde, telefonda kayıtlı olan Gmail hesabınız ile hızlıca kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işlemi sonrasında ekranın sağ kısmında bulunan sekmelerden ayarlara girerek, hesap bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Google ödüllü anketler uygulamasında daha fazla anket gelmesi için profil bilgilerinin ve konum iznin açık olması gerekmektedir. Şirket burada yazmış olduğunuz bilgileri baz alarak anket gönderimi sağlamaktadır.

Uygulamayı indirerek bilgileri yazmanızdan sonra size zaman zaman anket gönderilecek ve doldurmanız talep edilecektir. Bu noktada Türkçe harici bir dil biliyorsanız bunu da işaretleyerek daha fazla anket gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu anketler genellikle; en iyi tanıtım hangisi, ne zaman seyahat edeceksiniz gibi basit konulardan oluşmaktadır. Google ödüllü anketler uygulamasında gönderilen her anket 0,80 TL – 3 TL arası farklılık göstermektedir. Anketin zorluğu ve ayıracağınız zaman anketten kazanabileceğiniz tutarı da değiştirmektedir.

Google Ödüllü Anketler Ne Kadar Kazandırır?

Google ödüllü anketler üzerinden kazandığınız tutar, size gönderilen ve katıldığınız anket sayısına göre farklılık göstermektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, uygulamada kazandığınız paraların sadece Google Play üzerinde kullanılabileceğidir. Nakit olarak kazancın çekilmesine Google izin vermiyor.  Ödüllü anketler uygulamasında gönderilen anketler diğer sitelerde bulunanlardan daha hızlı yanıtlanabiliyor. Genellikle 3-4 dakika süren ve az soruya sahip olan anketler sayesinde, çok vakit harcamadan kazanç elde edilebilir. Anket başına ödenen tutar değişken olsa da, ortalama 1 TL civarında kazanç elde ettirmektedir. Farklı dil seçenekleri seçerek ve konum bilgilerinizi açarak daha fazla anket gelmesini sağlayabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler Hile

Anket yaparak para kazanmak isteyen bazı kullanıcılar, bu işlemi daha kolay bir hale getirmek ve daha basit yapabilmek amacı ile hile arayışına girebilmektedir. Google ödüllü anketler hile arayışında iseniz, maalesef bu noktada Google oldukça sıkı tedbirler almış durumda. Herhangi bir şekilde açık bulunması veya hileye teşebbüs edilmesi halinde hesabınız silinerek kredileriniz kullandırılmayacaktır. Google ödüllü anketler hile kullanmak yerine, bazı küçük tüyoları uygulayarak daha fazla anket gelmesini sağlayabilirsiniz. Uygulamadan daha fazla anket gelmesi için;

  • Telefonunuz ayarlar kısmında uygulamanın istediği bütün izinleri açmalısınız.
  • Uygulamanın konum erişim izniniz onaylayın. Bu sayede konumunuza uygun anketler de gönderilecektir.
  • Daha önce gönderilen anketlerde verdiğiniz cevapların tutarlı olması gerekir. Örneğin bir ankette 23 yaşında, diğerinde 25 yaşında olduğunuzu belirttiyseniz sistem size anket göndermeyecektir.
  • Daha fazla konuşma dili işaretleyebilirsiniz. Türkçe dilinde çok fazla anket gönderilmiyor. Farklı dilleri bilmiyorsanız bile, kolay bir şekilde çeviri kullanarak anketleri doldurabilirsiniz.
Google Kredisi Nasıl Kullanılır?

Anket uygulaması üzerinden kazanmış olduğunuz ödülleri, kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinde kazandığınız kredilerin, kazanma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca kullanma süresi bulunmaktadır. 1 yıl kullanılmayan krediler ise kalıcı olarak silinmektedir. Google ödüller için Play Store’de açmış olduğunuz ve ödüllü anketler uygulamasına kayıt olduğunuz mail adreslerinin aynı olması gerekmektedir. Her anket sonrasında kazandığınız kredi, Google ödeme profilinize işlenmektedir. Biriken kredileriniz ile Google Play üzerinde bulunan oyun, kitap, müzik gibi uygulamaları satın alabilirsiniz.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba

    Bir arkadaşımda bu tarz anketler doldurarak para kazanıyordu ve nereden yaptığını söylemiyordu. teşekkür ederim, sayenizde sitenizden iki büyük şirketten para kazanma yöntemini buldum. yandex tolaka konunuzu da okudum.

  2. "Makalenizi okudum ve Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanma konusundaki bilgileri oldukça değerli buldum. Anketlere katılarak kolayca para kazanmak herkes için harika bir fırsat gibi görünüyor. Ancak, bu tür fırsatların güvenilirliği benim için her zaman önemli bir faktör. Şahsen, başka kullanıcıların deneyimlerini öğrenmek isterim. Bu konuda daha fazla kullanıcı yorumu veya gerçek yaşam öyküsü ekleyebilirseniz, daha ikna edici olabilir. Herkesin faydalanabileceği güvenilir ve karlı bir yöntem bulmak konusundaki çabalarınızı takdir ediyorum. Teşekkürler!"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.