Genel

Hazır Ofislerin 3 Temel Avantajı

Kullanışlı Ofisinizi “Hemen” Kullanmaya Başlarsınız

Günümüzde profesyonel çalışma hayatında kişiler ve kurumlar ihtiyaçlarına göre oldukça farklı çözümleri tercih edebiliyor. Bu çözümler arasında en çok öne çıkan ise elbette hazır ofisler oluyor. Hazır ofisler, kullanıcılara sundukları avantajlar sebebiyle girişimcilerden kurumsal şirketlere, küçük işletmelerden global ölçekli firmalara kadar oldukça geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor.

Özellikle ofis masrafından kısarak araştırmaya ve geliştirmeye daha fazla bütçe ayırmak isteyen işletmeler, hazır ofis çözümlerini sıklıkla tercih ediyor. Hazır ofisler, gelişmiş bir teknolojik altyapıya ve birinci sınıf kalitede ofis mobilyalarına sahip oluyor. Sizler de hazır ofis nedir ve neden bu kadar fazla tercih edilir merak ediyorsanız, aşağıdaki başlıkları inceleyerek sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Hazır Ofislerin 3 Temel Avantajı

Vergi ve Maliyet Avantajına Sahip Olursunuz

Günümüzde işletmesi için fiziksel bir ofise sahip olmayan kişi ya da kurumlar, oldukça yüksek maliyetleri göz önünde bulundurmak zorunda kalır. Kira, depozito, emlakçı bedeli, faturalar, ofis mobilyaları, ofis gereçleri, personel giderleri ve daha pek çok kalem, standart ofislerin maliyetleri arasındadır. Söz konusu hazır ofis çözümleri olduğunda ise bu giderleri düşünmeniz gerekmez. Ödemeniz gereken tek masraf, hizmet sağlayıcısı ile anlaşmasını imzalayacağınız hazır ofis bedelidir.

Tüm bunların yanı sıra, standart bir ofise sahip olduğunuzda ofis kiranız için ödeyeceğiniz tutarı faturalandırmanız mümkün olmayacaktır. Kira ödemeniz için bir faturaya sahip olmayacağınızdan, bunu gider olarak göstermeniz de elbette mümkün değildir. Böyle bir durum söz konusuyken, kira miktarınıza oranla belirli bir stopaj bedeli de ödemeniz gerekir.

Ancak hazır ofis çözümlerinden faydalandığınızda ortada bir hizmet satın alımı söz konusu olduğundan, işletmeniz için yaptığınız bu maliyeti usulünce gider olarak yansıtabilir ve büyük bir vergi avantajına sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Ofisinizi “Hemen” Kullanmaya Başlarsınız

Standart bir ofis sahibi olduğunuzda; ofisin tadilatından boya ve badana işlemlerine, ofis mobilyalarının tesliminden elektrik ve doğalgaz açılışı gibi işlemlere kadar pek çok husus için ciddi vakit harcamanız gerekir. Şayet ofisiniz istediğiniz tasarıma ve alt yapıya sahip değilse, bu noktada tüm süreç sizin için daha da uzun olur.

Ancak hazır ofis çözümleri doğrudan kullanıcılar düşünülerek tasarlandığından, bir ofis ortamında ihtiyaç duyulabilecek her özelliğe sahiptir. Birinci sınıf mobilyalar, gelişmiş teknolojik altyapı ve daha pek çok husus kullanıma hazır bir şekilde sizi bekler. İsminden de anlaşılabileceği gibi hazır ofisler kullanıma tamamıyla hazırdır ve çoğu zaman sözleşmenizi imzaladığınız andan itibaren ofisinizi kullanabilirsiniz.

Pek Çok Farklı Hizmete Erişiminiz Olur

Sağlayıcıdan sağlayıcıya değişiklik gösteriyor olsa da hazır ofis fiyatları standart ofislere oranla oldukça avantajlıdır ve hazır ofis seçeneklerinden faydalandığınızda pek çok farklı hizmete de erişim sahibi olursunuz. Fotokopi ve printer cihazlarının bulunduğu bir ofis odası, toplantı salonu, mutfak gibi hizmetlerin yanı sıra telesekreter ve posta & kargo temin personeli gibi ayrıcalıklara da sahip olabilirsiniz.

Sizler de en güncel çözümlerden biri olan hazır ofislerden faydalanmak isterseniz, hemen kendinize uygun bir ofis keşfedebilirsiniz.

 

 

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.