Film&Dizi

Heartstopper 3. Sezon

Netflix’in gençlik dizileri, popüler bir akım olmaya devam ediyor. Özellikle ilk sezonu ile izleyicilerin dikkatini toplamayı başaran Heartstopper, devam sezonlarının ne zaman yayınlanacağı ve gelişmelerin hangi yönde olacağı açıda merak uyandırmaya devam etmektedir. İlk sezonunda hit diziler arasına giren Heartstopper, Alice Oseman tarafından yaratılmakla beraber aslen bir çizgi roman uyarlamasıdır.

 

Heartstopper 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Heartstopper’ın kahramanlarının ikinci sezonda bırakıldığı aşamada izleyiciler 3. Sezonun olup olmayacağı ile ilgili meraklı bekleyişlerine başlamıştı. Bilindiği gibi bazen hit dizilerde ve popüler yapımlarda şok edici kararlar alınarak iptal kararları da gelişebilmektedir. 2022 yılı itibari ile dizinin üçüncü sezonu için çalışmalara başlanmasının duyurulmasının ardından ise hayranların endişeli ve meraklı bekleyişleri heyecana dönüşmüş oldu ve mutlu haber geldi!

Geçtiğimiz süreçte ise Heartstopper 3. Sezon onayının alınması ile beraber hayranların 3. Sezon ile alakalı meraklı bekleyişleri de alevlenmiş oldu. İzleyicilerin merakla beklediği Heartstopper 3. Sezon bölümleri ile bu yıl yaz aylarında ya da sonbahar başında platforma ekleneceği bilgisi paylaşıldı.

Heartstopper 3. Sezon yenilenme haberleri paylaşılmasının ardından neredeyse bir yılı aşkın süre geçti. Ancak henüz üçüncü sezon için net bir yayın tarihi belirlenmiş değil. Dizinin üçüncü sezonu kesin olarak bu yıl içerisinde yayınlanacak. Bahse konu olan bu gecikmenin nedenlerinden biri ise Hollywood’da mevcut olarak yaşanan Screen Actors Guild/SAG ve Wtiters Guild of America/WGA grevleri olarak bilinmektedir. Her ne kadar Heartstopper İngiliz sendikaları ile işbirliği içerisinde olsa da Amerika’daki grev süreçlerinden Netflix doğrudan etkilendiği için dizinin üçüncü sezonunun gecikmesi kaçınılmaz olmuştur.

Heartstopper 3. Sezonda Neler Bekleniyor?

Heartstopper, ilk sezonu ile beraber izleyicilerde büyük bir merak ve heyecan yaratmıştı. Özellikle Heartstopper 3. Sezon içeriğinin ne olacağını merak eden takipçiler, çizgi roman serisini takip ederek aslında az çok neler olacağını tahmin edebiliyor. İkinci sezonda kahramanlarımız Nick ve Charlie’nin birbirlerine karşı duygularının olduğunu bilir halde kalmıştık. İşte üçüncü sezonda bu duygusal konumun ilerleyip ilerlemeyeceği, yani karşılıklı olarak birbirlerine duygularını nasıl ya da ne zaman ifade edebilecekleri üzerinde dönecek gibi duruyor.

 

Heartstopper 3. Sezonda Kimler Olacak?

İlk iki sezonda salt bir kadroya kavuşan dizinin Heartstopper 3. Sezon için de aynı oyuncu kadrosu ile yoluna devam etmesi bekleniyor. Dizinin ilk sezondan itibaren kadrosunda yer alan oyuncular arasında Yаѕmіn Fіnnеу /Еlle, Wіllіаm Gао/Тао, Тоbіе Dоnоvаn/Іѕаас, Соrіnnа Вrоwn/Таrа, Кіzzу Еdgеll/Dаrсу vе Rhеа Nоrwооd/Imоgеn olarak karşımıza çıkacak.

İkinci sezonda eklenen Lеіlа Кhаn/Ѕаhаr, Јасk Ваrtоn/Dаvіd, Вrаdlеу Rісhеѕ/Јаmеѕ, Nіmа Таlеghаnі/Мr Fаrоuk, Веl Рrіеѕtlеу/Nаоmі ve Аѕh Ѕеlf/Fеlіх karakterleri ve oyuncuları görmüştük.

Heartstopper 3. Sezon bölümlerinde yukarıda yer alan isimlerin eksiksiz olarak dizide yer alması bekleniyor. Aksi bir durum olmadığı sürece ilk sezondan itibaren yer alan oyuncuların da yine üçüncü sezonda karşımıza çıkacak gibi duruyor. Sadece bu sezon içerisinde diziye dönmeyecek olan Sebastion Croft yani Ben Hope takipçilerin bilgisine sunulmuştur. İkinci sezon sonunda karakterin diziden ayrılacağına dair işaretler verilerek, izleyiciye de hazırlık imkanı sunulmuştur. Dolayısı ile yeni sezonda Ben Hope karakteri olmayacak.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.