Film&Dizi

İnci Taneleri Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yılmaz Erdoğan’a ait olan dizi senaryosu İnci Taneleri dizisi yakında yayınlanması bekleniyor. Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı da şimdiden viral oldu. Çoğunluğun dikkatini çeken bu dans, kısa video şeklinde her sosyal medya platformlunda yer alıyor.

İnci Taneleri Dizisi

Yayımlanan tanıtım videoları ile İnci Taneleri hangi gün sorusunu beraberinde getiriyor. Önemli bir kitlenin gündeminden düşmeyen dizinin çekimleri devam ediyor. Kanal D ekranlarının yeni yapımı olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi, şimdiden merak konusu haline gelmeyi başardı.

İnci Taneleri Dizisi Konusu

Dizi, Yılmaz Erdoğan’ın Azem Yücedağ karakterine can vermesi ile hayat buluyor. Konusu itibari ile cezaevinde geçirilen yılların ardından özgürlüğüne kavuşan karakter, yeniden kendine hayat kurmaya çalışıyor. Hapishane hayatı ve acı dolu geçmişin hikâye edildiği dizi, yeni umutlar ile yola çıkan ve inci taneleri gibi etrafa saçılan parçaları bir araya getirmek isteyen bir adamın hayatını anlatıyor

Canlandırdığı “Dilber” karakteri ile dikkat çeken başrol oyuncularından Hazar Ergüçlü, gerçekleştirdiği dans ile milyonların beğenisini topladı. Bu sahneler için eğitim alan oyuncu, özellikle zil çalarak yaptığı dans performansı ile izleyenlerden tam not aldı. Dilber’in arkasında çalan 26 yıllık şarkıcı Sincanlı Erkal, 26 senedir müzik piyasasında olup bu sahne ile aniden popüler oldu. Gemileri Yakarım şarkısı da milyonlarca beğeni aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=8zd-8MvV4-Y

Kanal D ekranlarından yayınlanmaya başlayacak İnci Taneleri dizisi oyuncuları ve hikayesi dikkat çekti. İnci Taneleri Fragman ile kendinden söz ettirmeyi başardığı gibi güçlü oyuncu kadrosu ile de adından söz ettiriyor. Başrollerini Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü paylaşırken bu oyunculara Kubilay Aka ve Güven Kıraç eşlik ediyor.

Bu isimlere ayrıca ise Selma Ergeç, Onur Akbay, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Muhammet Kulu, Kayra Sır, Alaz Demir, Ümit Beste Kargin, Özgün Çoban, Orkuncan İzan, Begüm Atak gibi isimler eşlik ediyor. Pek çok önemli oyuncuları bir araya getiren dizinin senaryosu Yılmaz Erdoğan imzası taşırken yönetmenliği de Şenol Sönmez tarafından gerçekleşiyor

İnsana dokunan hikâyesi ile ekranlara gelen İnci Taneleri çekimleri devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizinin başlama tarihi henüz belli olmasa da tanıtım videoları ile şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.