Film&Dizi

Araba Tutkunları Ekran Başına! Netflix Araba Dizileri

FASTEST CAR


Netflix, İnternette otomobil programları arayan otomobil meraklıları da dahil olmak üzere herkes için bir şeyler sunuyor. Ölümcül araba tutkunları için, sürüşten daha iyi olan tek şey, diğer insanların araba kullanmasını izlemek. Neyse ki Netflix bize bunların hepsini sunuyor.

FASTEST CAR

Fastest Car, 6 Nisan 2018’de gösterime giren bir Netflix orijinal dizisidir. Egzotik süper otomobil sürücülerinin çeyrek mil bir drag yarışında uyuyan arabalara karşı çıktığı bir gerçeklik şovudur. Süper arabalar arasında bir Lamborghini Aventador, Lamborghini Huracán, Ford GT, Ferrari 458, Ferrari 488, Dodge Viper, McLaren MP4 [2], McLaren 675LT, McLaren 650S ve McLaren 720S yer alıyor.

HYPERDRİVE

Ninja Warrior ve Wipeout’un yarış eşdeğeri olarak görev yapan bu 10 bölümlük yarış serisi, dünyanın her yerinden yetenekli sürücüleri, şimdiye kadar tasarlanan en ayrıntılı, yüksek bahisli engel parkurlarından birinde yarışıyor.

RUSH VALLEY RESTORERS

Paslanmaya başlayan bir alanda 400’den fazla klasik otomobiliniz olduğunda ne yaparsınız? Onları tamir et ve sat, yapman gereken bu.

Car Masters: Rust to Riches

Gotham Garage adı verilen özel bir imalat mağazasını takip ediyor. Şovda 5 ana karakter var. Gotham Garage’daki renkli ekip, büyük paralar için satabilecekleri bir showtopper’a kadar eklektik bir otomobil ve kamyon koleksiyonunu elden geçiriyor. Çok sevilen “altı figürlü otomobil” in peşinden koşan bu iyi huylu garaj ekibi üç kelimeyle yaşıyor: “yenileme  ve ticaret”.

Formula 1: Drive To Survive

Amerikan Grand Prix yarışının hayranı olmak yorucu. F1 büyüyen bir spordur ve bir gün Netflix’i canlı ya da kısa bir süre sonra olayları kapsayacak şekilde tasarlayabilmemize rağmen, şimdilik F1 sezonuna sıklıkla farklı bakış açılarıyla bakan bu iyi üretilmiş sezon özetlerini yapıyorlar.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba bunları listeme ekledim ilk 2 sinin trailer izledim gayet güzel ve sürükleyici gözüküyor. Gerçekten ekininizle iyi iş çıkarıyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.