Film&Dizi

Hızlı ve Öfkeli 9 ve 10: Oyuncular, komplo, çıkış tarihi ve bilmeniz gereken her şey

Hızlı ve Öfkeli 9 oyuncuları:Kim geri dönüyor?

Aslında 2019 Nisan’ına belirlenmiş bir vizyon tarihi vardı ancak şu anda dokuzuncu film için artık durum böyle değil.

Universal, 15 Şubat’ta, ABD’deki Anma Günü  için vizyon tarihini ileri bir tarihe attıklarını duyurdu. Dokuzuncu filmin ön prodüksiyonu Şubat 2019’da Londra’da başladı, Vin Diesel daha sonra çekimlerin Mayıs ayının sonunda veya Haziran’ın başlarında başlaması beklendiğini açıkladı.

Hızlı ve Öfkeli 9 oyuncuları:Kim geri dönüyor?

Kimin franchise’a döndüğü konusunda herhangi bir bilgi verilmedi ancak en azından Vin Diesel (Dom), Michelle Rodriguez (Letty) ve Chris ‘Ludacris’ Bridges‘in (Tej) oyuncu kadrosunda olduğu biliniyor.

Son filmi kaçırdıktan sonra Jordana Brewster‘ın Dom’un kız kardeşi Mia olarak geri geldiği de doğrulandı. Mia’nın en son Brian’la daha sessiz bir yaşam için emekli olduğunu gördüğümüz için (en son Paul Walker tarafından oynanan), hikayeye nasıl geri döndüğünü görmek ilginç olacak.

Dwayne Johnson‘ın geleceği, son filmin çekimleri sırasında Vin Diesel’le yaptığı hazırlıksız izlemesini takiben (ikisi de aslında Öfkeli’nin Kaderi’nde birlikte vurulmamış olduğu) peşinde koşarken havada kalmış durumda.

Bu, Johnson’ın Jason Statham ile birlikte kendi spin-off filmi Hobbs & Shaw‘da görünmesine rol almasına rağmen, Johnson’ın dokuzuncu filmi izleyecek gibi görünüyor.

Dwayne Johnson bir konuşmasında “Şu an itibariyle, Fast 9’da değiliz, çünkü çekime başlamak için hazırlanıyorlar. Ama yolun aşağısında Fast 10 ile kim bilir, asla bilemezsiniz” diye açıkladı, potansiyel olarak Statham’ın da katılımıyla ilgili.

Tyrese Gibson (Roman) güçlü bir ihtimal, ancak Gibson daha önce bir daha Johnson ile çalışmayacağını söylemişti.

bu kemik kadronun detaylı açıklamasından sonra film de rol alması beklenen diğer oyuncular:

Helen Mirren (Magdalene Shaw), Luke Evans (Owen Shaw), Lucas Black (Sean), Nathalie Emmanuel (Ramsey), Kurt Russell (Bay Kimse) ve Scott Eastwood (Eric) için de geri dönüş şansı var.

Fast & Furious 9, 22 Mayıs 2020‘de sinemalarda.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.