Film&Dizi

Yeni fragmanlar Witcher, Mandalorian, The Grudge ve daha fazlası

CADI / WITCHER

Sonunda Steve McQueen’in en son filmi olan Widows’u izlemeye başladım.

Film daha uzun bir televizyon dizisine dayanıyor ve yoğunlaşmış bir uyarlama gibi görünüyor. Birbirine giren ve çıkan çok sayıda karakter ve çok sayıda arsa çizgisi var. Bir kitap veya TV dizisinin gerçekten iyi yapabileceği, her hikayeye gerektiği kadar zaman ayıran bir şey. Bir film için, basitleştirmek genellikle daha iyidir.

Yine de filmde çok güzel anlar var. Giriş, filmin derin karakter kadrosunu ustaca örüyor ve her biriyle birlikte anlar anlatıyor. Ve iklimsel anlar gergin ve kişisel kalırken, yine de eğlenceli soygun filmi ritimlerine çarpıyor.

Aşağıdaki bu haftadan dokuz yeni fragmanı kontrol et.

CADI / WITCHER

Affet beni, hiçbir zaman bir Witcher oyunu oynamamıştım (veya bir Witcher kitabı okumamıştım) ve temelde kılıcı olan sıcakkanlı, orta yaşlı bir adam olmanın ötesinde ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Ne hakkında olduğunu gerçekten bildiğimden emin değilim, ancak kesinlikle potansiyel olarak dev bir seri gibi görünüyor. 20 Aralık’ta çıkacak.

 

THE MANDALORIAN

Belki de Disney’in Star Wars’la yaptığı en akıllı şey Mandaloryan’da Werner Herzog’dur. Ciddiyetle, bu gösteri Star Wars’a benziyor ve bu bir TV şovunun bütçesinde yapılacak kolay bir şey değil. Temel olarak şovun baş karakterinden hiçbir şey öğrenemedik ve bunu yapana kadar maske takan bir adamın etrafında ne kadar iyi çalışabileceği konusunda biraz endişeleneceğim. Dizi bundan bir haftadan biraz daha fazla bir süre önce Disney + ile birlikte başlıyor.

KİN / THE GRUDGE

John Cho, beklediğiniz gibi, bakması gereken çok ürpertici şeylere sahip olan The Grudge’ın yeniden canlanmasına başlar. Bununla birlikte, bu karavan çoğunlukla süper zıplama korkusu gibi görünüyor ve korkutucu şeylerden önce görülüyor. 3 Ocak’ta çıkıyor.

JUMANJI: SONRAKİ SEVİYE / JUMANJI: THE NEXT LEVEL

Bu fragmandaki en büyük yeni şarkı, yasal olarak tüm toplu pazar römorklarında kullanılması gereken “Crazy Train” şarkısı. Birdenbire bunu gerçekten görmek ister miyim? Film 13 Aralık’ta çıkıyor.

FORKY BİR SORU SOR /  FORKY ASKS A QUESTION

Disney + bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra çıkıyor ve bu hafta ilk kez bir başka serisine bakacağız. Bu aptalca bir çocuk oyuncağı olduğu sürece, muhtemelen içinde oturan yetişkinler için de hala eğlenceli bir saat olacak gibi görünüyor. Tüm Disney + premieres 12 Kasım.

BIÇAKLAR / KNIVES OUT

Knives Out’un son fragmanı filme çok fazla girmiyor – bu gerçekten de filmin sahip olduğu tüm harika incelemelerin en önemli özelliği. Büyük bir oyuncu kadrosu, basit bir öncül ve tarz sözleşmeleri ile oynamayı seven bir yazar / yönetmen var, bu yüzden eğlenceli olmalı. Film 27 Kasım’da başlıyor.

FOTOĞRAF / THE PHOTOGRAPH

Bir yandan, bu gerçekten basit bir rom-com gibi görünüyor. Öte yandan, güzel bir şekilde çekildi ve görünüşe göre birinin aile geçmişini bilmeme konusundaki karmaşıklığı katlayarak formüle bir derinlik katıyor. Ayrıca, Issa Rae ve Lakeith Stanfield’i de yıldızlaştırıyor. Açıkçası, bu Sevgililer Günü’nde çıkıyor.

KÜÇÜK JOE / LITTLE JOE

Bu şeker renkli film aslında çok ürkütücü bir bilim kurgu hikayesini örtbas ediyor seviyorum. Sonunda sorunlu sonuçlara yol açan, ruh halini düzelten bir etkiye sahip olan polenli bir bitki geliştiren bilim adamlarının etrafında toplanıyor. 6 Aralık’ta çıkıyor.

https://youtu.be/YaqKPRxxaSk

YEŞİL YUMURTA & HAM / GREEN EGGS & HAM

Tek umursadığım tek şey: huysuz adam Michael Douglas tarafından seslendiriliyor. Şov 8 Kasım’da başlıyor.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.