Bilgisayar Genel

HP’nin Envy dizüstü bilgisayarları yeni ve seksi bir ahşap seçeneği sunuyor

HP’nin dizüstü bilgisayar bölümünün devam etmekte olan evrimini daha seçkin ve heyecan verici bir marka olarak görmek ilginç. Bu değişim, şirketin sunduğu doğal örtülerin örnekleriyle belirlenir. Geçen Kasım ayında Spectre Folio serisine gerçek bir deri seçeneği ekledi. Ve şimdi, HP Envy ürün yelpazesini iki farklı ahşap seçeneğiyle sunuyor. HP, Soluk Huşlu Doğal Gümüş olarak adlandırılan daha hafif bir alternatifin yanı sıra Doğal Cevizli Nightfall Siyah gibi koyu bir seçenek sunuyor. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, HP, ahşapta bulunan doğal çeşitlilik sayesinde her dizüstü bilgisayarın benzersiz olacağını vaat ediyor.

Bu seçenekler, Envy 13, Envy x360 13, Envy x360 15 ve masaüstü yedek Envy 17 de dahil olmak üzere Envy ürün yelpazesinde sunulacak. Bunlar, AMD ve Intel’in en yeni ve en büyük silikonu ile gelecek. Yazılım konusunda, makineler Microsoft’un Cortana asistanının biraz durduğu anlaşılan, önceden yüklenmiş olan Amazon Alexa ile birlikte gelir. Ayrıca dijital gizlilik kalkanı oluşturan HP Sure View ve kendi kendini açıklayan HP Webcam Kill Switch ile birlikte geliyor HP, Envy’nin “dünyanın ilk otantik ahşabı olan ilk PC’leri olduğunu” söylüyor. 2017’de piyasaya çıkan Volta V oyun bilgisayarı, ceviz ve bambudan yapılmıştır. İşlerin daha ucuz tarafında, aynı yıl piyasaya sürülen, bir bambu ve polimer şasiyle birlikte gelen Endless Mission One da var.

Bu, gerçekten muhteşem bir makine olduğu gerçeğinden uzak durmamalı ve HP’nin yeni Envy dizüstü bilgisayarlarından bir tutam sattığını görünce şaşırmam. Windows, geliştiriciler ve müşteriler için bir ev olarak kendisini yeniden güvence altına aldığından, bu daha premium makineler için artan bir talep görmeyi bekleyebilirsiniz. HP, ahşap kaplı dizüstü bilgisayarların satış tarihine daha yakın bir tarihte ilan edilmek üzere sonbahar 2019’da satışa sunulması gerektiğini söyledi.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.