Bilgisayar GenelGenelProgram Tanıtımı Ve İndirim Duyruları

Teknik Servis Programı

Teknik Servis Yazılımı


Teknik hizmet sunan firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiş internet tabanlı bir programdır. Sektörde bulunduğunuz hizmet ya da ürün satışı sonrasında teknik servis hizmeti sunmak ve bu programı planlayabilmek adına ihtiyaçlara yönelik cevaplar arayan teknik servis programından yardım alabilirsiniz. Bu teknik servis programı içerisinde ister müşteri bilgilerini , ister geçmiş servis bilgilerine kolaylıkla erişebilir ve dilediğiniz  zaman ve mekânda görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda teknik servis programı içerisinde ürün bilgileri de yer alır ve bu ürün bilgilerine göre tek bir hareketle bünyenizde bulundurduğunuz sorumlu ekibe veya kişiye sorunu yönlendirebilir ve süreci an ve an kontrol edip denetleyebilirsiniz.

Teknik servis programı içerisinde onarım, fiyatlandırma, ürün teslimatı, ürün  bilgisi ve iptali gibi seçeneklerle bu program desteklenmiştir. Firmaya ait arızalı bir cihazın teknik servise gelmesi  durumunda hem firma hemde müşteri bu sürecin takip edilmesinde  önemli bir yere sahip. Ayrıca  bu şekilde  müşteri ile kaliteli  bir diyalog  gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik  servis  programı dahilinde servis elemanlarının aktif durumunu görebilir ve bu elamanlara uygun iş emri verebilirsiniz . Bu sayede hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Teknik servis programı ile kazanılan zaman sayesinde kâr durumunu artırıp maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.  Genellikle teknik servis programını en çok tercih eden sektörler elektrikli cihazlar , beyaz eşya , kombi ve mobilyacılık sektörüdür. Müşteri bilgilerini dijital bir platformda tutan bu firmalar teknik servis işlemlerini kolay ve koordineli bir şekilde yürütmektedir.

Teknik Servis Yazılımı

Teknik servis yazılımı hizmeti sunan bu sistemde servisini sağladığınız ürünlerin ve teknik servis personelinin  bilgileri yer alır .  İçerdiği  bu bilgiler sayesinde çok daha fazla iş yapılabilir ve teknik elaman yönetimi kolaylıkla  sağlanabilir. Yazılım içerisinde ayrıca birçok donanım ve özellikler yer alır. Bu özellikler şunlardır ;

·        Personel ve müşteri tanımlama

·        Garanti ve fatura tespiti

·        Kurulum

·        Aksesuar kaydı

·        Döviz ile ödeme bilgileri

·        Stokta bulunan yedek parçalar

·        Servise özel barkod sistemi

·        Dış servis işlem kaydı

·        Cihaz bilgileri ve arıza kaydı

·        Geçmiş servis kaydı

·        SMS ve mail gönderme

Online Teknik Servis Takip Programı

Online Teknik servis takip programı,  satışı yapılan ve sonraki süreçlerde arıza vermiş cihazların durumunu takip edebilmek ve en iyi şekilde süreci yönetmek için kullanılan teknik servis yazılım  programıdır. Aynı zamanda sorunlar karşısında  yanlış işlem ve  kayıp gibi olumsuzlukların  önüne geçebilmek  adına  firmaların olmazsa olmaz süreç  yönetim sistemidir. Müşteri odaklı olarak yazılımı gerçekleştiren online teknik servis takip programı, müşterinin teknik servise gönderdiği arızalı cihazın takip numarası ile ürünün hangi aşamada , ne durumda olduğunu ve ne işlemler gördüğünü görebilmesi adına oluşturulmuş dijital bir sistemdir.

Bu sistemin ara yüzü oldukça basit ve kullanımı kolaydır. Böylelikle müşteri kaydı oluşturulduktan sonra bu program her kategoride takip için gerekli tüm bilgileri analiz etmektedir. Ayrıca bu program üzerinden kaydedilen müşteri bilgilerine göre otomatik olarak arızalı cihazın servise gönderildiği andan itibaren müşteriye SMS ve E-posta yoluyla süreç takibi hakkında bilgi verilir. Tüm bu işlemler sonrasında ürün teslim çıktısını A5 boyutuna getirerek  müşterilere iletilir.

Teknik Servis Programı Tavsiye FieldCo

FieldCo, dijital teknik servis programı konusunda 2009 yılından bu yana hizmet veren yazılım şirketidir. 15 yıllık köklü bir tecrübeye sahip olan bu yazılım şirketi 25 farklı sektörde tercih edilen bir markadır. Tüm cihazlarla uyumlu yazılımı ile 4.2 sürümü üzerinden başarılı bir çalışma sürdürmektedir. Kolay ve esnek  ara yüze  ile iş emri , ürün siparişi, kargo takip, hakkediş, ajanda, stok işlemleri gibi birçok modül  bulunmaktadır.

FieldCo teknik servis programı ile  firmaların  büyüklüğüne ve gereksinim  duyduğu alanlara göre güvenli ve kolay kullanılan bir dijital yazılım  platformudur.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.