Apple & İos

Iphone Cihazınızda Hafızayı Artırma

Iphone Cihazda Hafızayı Artırma Yöntemi


Özellikle sadece 16GB‘lık bir giriş seviyesi modeliniz varsa iPhone kullanıcısı için ekonomik bir zorunluluk olan iPhone depolama alanı her zaman mükemmel hissettirmeyebilir. Yeni bir uygulama indirmeye veya birkaç fotoğraf daha tıklamaya çalışmanın acısını bilmeyen ve korkunç “yetersiz depolama alanı” mesajını görmeyen çok az sayıda iPhone kullanıcısı vardır.

Genel geçer ve işe yaramayan hafıza artırma yöntemlerinin yanı sıra bu pek bilinmeyen yöntemle cihazınızla ilgili yaşadığınız tüm hafıza sorunlarını rafa kaldırmaya hazırlanabilirsiniz ve bu yüzden iphone hafıza arttırma işlemine başvurabilirsiniz.

Uygulayacağınız bu yöntem cihazınıza herhangi bir zarar vermez ve garantinin geçersiz kalması gibi herhangi bir risk içermez, ancak gene de verilerinize yedeklemeniz ve bilgili kişilerce iphone hafıza arttırma işleminin uygulanması önerilir.

Bu Yöntemde bağlantı ücretleri uygulanabilir o yüzden telefonunuzun Wifi Bağlı İken İşlem Yapmanızı Ve Film Kirala Sekmesinde Ödeme İsteyebileceğini Unutmayın. İşlemleri yaparken lütfen dikkatli olun çıkabilecek ücretler için adım adım işlem yapıp okuyarak ilerleyin ve telefonunuzun hafızasını arttırın.

Iphone Cihazda Hafızayı Artırma Yöntemi

cihazlarınızda iphone hafıza arttırma işlemlerini adım adım yapalım, önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririz.

1. AdımAyarlar uygulamasına gidin ve daha sonra kullanılabilir depolama alanını görmek için Genel> Hakkında‘ya dokunun.

2. Adım: iTunes Store uygulamasını açın, filmlere başlayın ve gerçekten uzun filmler bulun. “Marvel Studios’ Captain Marvel ile iyi bir seçim. Sadece indirmek için telefonunuzda olduğundan daha fazla alan gerektiren bir film bulmanız yeterli. Kirala seçeneğine iki kez tıklayın. ( ücretli olabilir )

3. Adım: Filmi indirmek için yeterli alan olmadığına dair bir mesaj gördükten sonra, Ayarlar’a dokunun. Ardından, Genel> Hakkında bölümüne dönün. Birkaç yüz megabayt ya da daha fazla artmış depolama alanı olduğunu fark edeceksiniz.

4. Adım: İşlemi tekrarlayın. Diğer bir deyişle, iTunes Store uygulamasına geri dönün ve filmi tekrar kiralamaya çalışın. Her seferinde, tekrarlanan işlem sonucunda verilen ücretsiz ek depolama alanı ile cihazınızın hafızasını kolayca artırabilirsiniz.

 

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.