TeknolojiTeknoloji Haberleri

Iphone Yeniklere Doymuyor!

Iphone'dan Katlanabilir Telefon


Apple firmasının yarattığı Iphone serisi tüm dünyaca bilnmektedir. Her zaman son teknolojileri barındıran ve genellikle ismi sürekli Samsung ile anılan bir markadır. Samsung ile aralarında ki rekabet, hayatımıza sürekli yeni teknolojiler sunmakta.

Dünyada en satan markalar arasında adını hep yukarı yazmayı başaran Apple, Iphone serisi telefon teknolojisi ile dev hizmetlere imza atmaktadır. Şimdi teknoloji modası olan katlanabilir telefon rüzgarına Apple’da katıldı.

Iphone’dan Katlanabilir Telefon

Apple, bu projesini kullanıcıya sunabilmek için LG markasıyla birlikte çalışacağı söyleniyor. Daha geçen aylarda çıkardığı yeni seri Iphone X ve Iphone 8 ile dünyaya adından söz ettirmeyi başaran Apple, şimdi katlanabilir telefon projesi ile gündemde yerini koruyor. Güney Kore’den basın şirketlerinin güvenilir bir kaynağa dayandırdığı habere göre, Apple ve LG şimdiden bu telefon için birlikte çalışmalara başladı. Bu model ilk katlanabilir Iphone olarak kendini tarih sayfalarına yazdıracak nitelikte. İki şirketin el birliği ile çıkardığı bu telefon 2020 de kullanıcısı ile buluşacak.

Bu durum Samsung Apple rekabetini de körükleyecek. Samsung, geçen aylarda katlanabilir cihazlar için patentini alarak çalışmalara başladığını göstermişti ve şimdiden geri sayımlara başlandığı iddia edilmekteydi. Bu iddia geçen günlerde Samsung’un yaptığı açıklama ile kesinliğine kavuşmuş ve resmiyet kazanmıştı. Samsung bu açıklamalardan sonra telefonunun ilk çıkış tarihini vermiş ve 2018 yılında raflarda yerini alacağını belirtmişti. Umarız ki bu rekabet bize yeni teknolojiler verirken sonumuzu getirmez.

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.