Film&Dizi

Jujutsu Kaisen 2. Sezon

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman


Anime dünyasının en büyük heyecanlarından birisi olan Jujutsu Kaisen’in 2. sezonu yakında geri döndü. Uzun bir bekleyişin ardından 2023 yılı Temmuz ayında başlayacak olan yeni sezon bizi şaşırtmak için çok ama çok heyecan verici bölümleriyle karşılayacak.

Geçtiğimiz bölümünden sonra özellikle Shibuya Düzeneği’nin arkasındaki büyük sırrı ortaya çıkardı. Jujutsu Kaisen’in 2. sezonunda bu sırrın önemli rolü olacağı göz önüne alınırsa, bu yepyeni sezondan çok fazla heyecan yaşayacağımızı da söyleyebiliriz.

Bu yeni sezon, çok özel olan Kyoto Şanti savaşının da sonucunda gelecek. Bu savaşta, mevcut Jujutsu Kaisei öğrencisi olan Fushiguro Megumi’nin düşmanlarından biri olan Mahito değiştirilmiş bir insan olarak karşımıza çıkıyor. Mahito’nun bu insan yapısından çok korkunç bir şeyler çıkaracağının çok altından çok hayal edilebileceği aşikar.

Ayrıca, bize yepyeni şeyler öğretecek olan yeni öğretmenler de eklenmiştir. Bizim karakterlerimiz Sushio ve Yuta karakterleri bu konuda çok büyük rol oynayacaklar. Ayrıca, bu sezon aynı zamanda manga serisinin dehşet verici ve gaddar karakterleri olan Kechizu, Hanami ve biyolojik olarak değiştirilmiş Gegege no Kitaro gibi yeni karakterleri de kapsıyor.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman

Yeni sezon, özellikle bilgisayar animasyonu tarafında çok fazla gelişme gösteriyor. Jenerasyon Jujutsu Teknikleri ile Aselia’nın yaratıcısı Ufotable’ın Jujutsu Kaisen animasyonlarının güvence altına alacağı doğrudur.

Şu anda Jujutsu Kaisen’in 2. sezonu, Temmuz 2023 yılında gelecek. Henüz bu tarihe kadar ne olacağı tam olarak kesin değil fakat kesin olan şey, bu beklediğimiz yeni sezonun yepyeni maceralar, içeriği ve aksiyon gösteren yeni karakterlerin ekleneceği her şeyin muhteşem olacağıdır.

Jujutsu Kaisen 2.Sezon Ne Zaman Gelir

Jujutsu Kaisen 2. Sezon, çok sevilen bir anime olan Jujutsu Kaisen’in devamı olacak. İlk sezon oldukça başarılı olduğundan, çok sayıda anime fanı sezonun devamının ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Anime, aslında, Hirofumi Neda tarafından yaratılan ve Gege Akutami tarafından yazılan, ünlü bir manga olan Jujutsu Kaisen’den uyarlanmaktadır. Manga, Jump Shonen tarafından yayınlanmaya başladı ve çok kısa bir süre içinde oldukça popüler hale geldi. Kısa süre içinde, Jujutsu Kaisen dünya çapında büyük bir başarıya ulaşarak bir hit oldu

Bu çok sevilen anime için haberler almak isteyenler için, Pine Jam stüdyosu Jujutsu Kaisen Anime Gecesi Live adlı bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, henüz sezonun devamıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Bu etkinlikte, ancak konuşmalar, bir trailer ve bir bölüm tartışılmıştır.

Jujutsu Kaisen’in devamının ne zaman geleceği ile ilgili herhangi bir resmi açıklama henüz yapılmadı. Uzun süredir sürükleyici hikayesi ve yakın tarihte yapılan etkinliği dikkate aldı.

Anime ile ilgili herhangi bir gelişme olacağı zaman, yayıncılar tarafından resmi bir açıklama yapılıyor. Ayrıca, Jujutsu Kaisen ile ilgili bir artık bilgi almak isteyenler Jujutsu Kaisen’in resmi web sitesinden veya diğer sosyal medya hesaplarından da detaylara ulaşabilir.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Fragman

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Fragmanı, kısa bir süre önce yakında yayınlanmaya başlanacaktır. Ünlü anime serisi için oldukça heyecan uyandırmış durumda. Çizgi roman ve anime serisi olarak ünlü olan Jujutsu Kaisen, sevilmeye devam ediliyor. İlk sezonu çok beğenilen bu anime, izleyicileri özellikle Japon edebiyatı ve gerilimin kıyaslanamayacak kombinasyonuyla etkiledi.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon fragmanı, Instagram’da paylaşılan sürpriz bir fragmanla dünyaya duyuruldu. Video, seriyle ilişkili tüm temaların net olarak belirtildiği kısa bir çalışma olarak karşımıza çıktı. Özellikle Japon ulusal tarihi, efsaneler, kötü güçler, ölümsüz canavarlar ve destansı kahramanlık unsurlarının bolca içermektedir. Bu fragman, izleyicileri çok heyecanlandırdı.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.