Biyografi

Kardelen Kalender

Kardelen Kalender 07 Temmuz 2000 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Kalender’in ismi, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor programı ile tanınmıştır. İstanbul’un Nişantaşı semtinde yaşayan Kardelen Kalender, hem fitness hem de plates öğretmenidir. İlk ve ortaokul eğitimini memleketinde tamamladıktan sonra üniversite hayatına Nişantaşı Üniversitesine başlayarak devam etmiştir. Kendisi bu üniversitesin spor uzmanlığı bölümünden mezun olmuş bir kişidir. Eğitim hayatı sonrası iş hayatına bitirmiş olduğu bölüm ile beraber profesyonel olarak başlamış, fitness eğitmeni olarak kariyerine devam etmiştir. Şu anda da halan fitness eğitmenliğine devam eden ve sosyal medyada ismi sıkça duyulan Kardelen Kalender, 2016 senesinde ise internet dünyasında blog yazarlığı da yapmıştır. Blog olarak yazmış olduğu yazıların konuları ise spor ile ilgili olmuştur.

Kardelen Kalender Özel Hayatı

Survivor yarışması ile sosyal medyada ön plana çıkmış olan Kardelen Kalender, kendisi gibi spor ile uğraşan ve yabancı olan spor antrenörü İranlı Farshad Lotfinin sevgilisidir. Kendisinin (@kardelenkalender_) olarak aktif olarak kullandığı instagram sosyal medya adresi vardır. İnstagram’da yaklaşık 52 binin üzerinden takipçisi bulunmaktadır. Kendisinin annesi, babası ve kardeşleri hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Sağlıklı görüntüsü ile dikkat çeken güzel fenomenin boyu 1.72cm’dir. Yengeç burcu olan Kardelen, 55 kilo olup fit görüntüsü ile ekranlarda ilgi ile izlenmektedir. Bekar olup daha önce hiç evlilik yapmamıştır.

Kardelen Kalender Survivor 2023 Konumu

Yeni yılın yaklaşması ile beraber televizyon ekranlarında yeniden başlayacak olan Survivor yarışma programı, yeni sezon hazırlıklarına devam etmektedir. Yeni sezonu 15 Ocak 2024’de başlayacak yarışma programında Kardelen Kalender ismi, Survivor yarışmasının kadrosuna katılacaktır. Acun Ilıcalı’nın Tv8 ekranlarında ilgi ve merakla beklenen Survivor programında Kalender’in nasıl bir konumda ve rolde merak edilmektedir. Ünlüler, fenomenler ve gönüllüler ismi ile üç farklı takımdan oluşacak olan Survivor’un, yeni sezonda da heyecanlı geçmesi bekleniyor. Bu kadronun ünlüler bölümünde yer alacak ve yarışacak olan Kalender, sporcu kişiliği ile ön plana çıkmaktadır.

Kardelen Kalender’in kendisi gibi gönüllüler kadrosu içerisinde yarışacak olan takım arkadaşları şunlardır.

  • Walison Fonseca
  • Aziz Ozan Dilber
  • Gizem Avcı
  • Özgür Tetik
  • Asena Demirbağ
  • Osman Can Ural
  • Tunga Sayan
  • Aleyna Elibol

gibi isimler yer alacaktır. Gönüllüler takımı dışında olan fenomenler içerisinde de değişik isimler yer almaktadır. Bu isimler arasında; Çabi lakabı ile bilinen Chaby Han, Kürşat Juan, Buse Plan, Elanur Pat, Halil İbrahim Göker ve Alper Rende gibi popüler isimler yer alacaktır. Survivor 2023’ün ünlüler takımını oluşturacak olan kişiler arasında, birbirinden farklı ve eğlenceli simalar yer almaktadır.

Bu isimler; Türkücü Berdan Mardini, Aysu Keskin, Şarkıcı Yusuf Güney, Barış Telli, Murat Eken, oyuncu Ümit Erdim, oyuncu Zeynep Alkan, eski manken Seçkin Piriler ve Aysu Keskin olacaktır. Survivor 2023 yeni sezonunda Kardelen Kalender takım arkadaşları ile beraber hem fenomenlere, hem de ünlülere karşı başarılı bir şekilde mücadele edeceğini sözlü olarak söylemiştir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.