Film&Dizi

Kim Bu Aile Filminin Konusu ve Vizyon Tarihi

"Kim Bu Aile?" filmi ne zaman vizyona girecek?

Alanında uzman, başarılı, yetenekli ve bir o kadar da sevilen oyuncular tarafından oynanan, oyuncu kadrosu gibi senaryosu da oldukça güzel olan “Kim Bu Aile?” isimli film, başrol oyuncusu Adem ve Adem’in ailesinin gizemli hikayesini anlatıyor. Adem’in hayatını değiştirecek olan bir çetenin Adem’in peşine düşmesiyle şekillenen film, izleyicisini saatlerce ekrana kilitleyebilecek cinsten bir film olarak karşımıza çıkacak. Filmde oldukça garip olayların içerisinde kendini bulacak olan karakterimiz Adem, aslında eskiden bir emniyet görevlisiydi. Ancak emniyetten çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda olmasıyla başına gelecek bazı olayların da sayısı artabilmektedir. Emniyetteki görevinden ayrılan Adem, hayatta kalabilmek ve ilgili çeteyi de daha rahat takip edebilmek adına bir tavukçu açıyor ve bu tavukçu dükkanı inanılmaz bir şekilde sektöre tutunuyor. Sektörde adını duyuran ve oldukça başarı sağlayan Adem, başarılı olmasından sonra kaliteli bir hayat sürebilmektedir. Filme konu olan ve olayların içinde olan ailesi de Adem’e en büyük desteklerden birisi olarak karşımıza çıkabilmektedir.

“Kim Bu Aile?” filmi ne zaman vizyona girecek?

Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Ferit Aktuğ ve Onur Buldu gibi isimlerin rol almış olduğu, uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkan, adından çokça söz ettirecek olan “Kim Bu Aile?” filmi 7 Ekim 2022 tarihinde vizyona girmiş olacak.

“Kim Bu Aile?” filminin yönetmeni kim?

“Kim Bu Aile?” isimli filmin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturmaktadır. Filmin koltuğunda oturan başarılı yönetmen daha önceleri de; Bayi toplantısı, Yol Arkadaşım 2, Yol Arkadaşım ve Küçük Esnaf gibi filmleri yönetmiş ve adından çokça söz ettirmiştir.

“Kim Bu Aile?” filminin oyuncuları kimler?

  • Nurgül YEŞİLÇAY
  • Onur BULDU
  • Ferit AKTUĞ
  • Beste KÖKDEMİR
  • Doğancan SARIKAYA
  • Altan ERKEKLİ
  • Fatih AL

ve birçok alanında uzman oyuncu filmde rol alarak, filmin kalite seviyesini en üst seviyeye taşımıştır.

“Kim Bu Aile?” filminin kategorisi nedir?

İsminden çok fazla detayın tahmin edilemediği film, aksiyon ve komedinin birleşimi olarak karşımıza çıkıyor. Hem aksiyon severlere hem de komedi severlere hitap edecek olan bu filmi kaçırmanız halinde çok üzüleceksiniz.

“Kim Bu Aile?” filminin konusu nedir?

İlgili filmin konusu; Daha önce emniyet mensubu olarak çalışan başrol oyuncusunun peşine takılan bir çete, çetenin başrol oyuncusuna yaşattığı maceralar olarak görünmektedir. Senaryoda gizemli olan bölümler olsa da filmi izleyene kadar merak içinde beklemek kaçınılmaz olacak.

“Kim Bu Aile?” filminin oyuncuları filmler için ne söyledi?

Cengiz Bozkurt: Polislikten ihraç edilip, geri dönmek için bir mücadele veriyoruz. Sonrasında çete üyelerini yakalamak için bir tavukçu dükkanı açıyoruz.

Nurgül Yeşilçay: Dublörler tarafından çekilmesi gereken tüm sahneler bizim tarafımızdan çekildi.

Ferit Aktuğ: Bizi epey yoran aksiyon sahneleri oldu, yerlerde yuvarlandık.

Onur Buldu: Filmde oynadığım aksiyon sahnelerinde yönetmen tarafından çok beğenen yönetmen bana  senin fazla eğitime ihtiyacın yok dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.