Film&Dizi

Lucifer 5.Sezon Çıkış Tarihi ve Son Haberler


Diziye kısa bir giriş ile devam edelim. Lucifer, 25 Ocak 2016’da çıkış yapan bir Amerikan televizyon dizisi olarak başladı. Lucifer şeytani bir yaratıktır. Bir gün cehennemden geri dönmek istiyor. Lucifer LA’da yaşamaya başladı ve bir kulübün direktörüydü. Kahraman, yakın temasta olan bir polis memuruyla görüşür. Sonra şiddetli ceza davalarının çözümünde yerel lidere yardım etmeye başladı.

Dizi dört mevsim popüler oldu. Toplam 67 bölüm mevcuttur. Dizinin bestecileri Ben Decter, Jeff Russo, Marco Beltrami ve Dennis Smith. Dizi korku ve doğaüstü materyallere dayanıyor. Gösteri Fox’ta gösterildi.

Lucifer 5. Sezon için resmi çıkış tarihi yoktur. Ancak bu, bu muhteşem gösterinin son sezonudur. Bu haber, tüm Lucifer hayranlarında adeta kalp krizine neden oldu. Dizinin başlangıcından bu yana, Lucifer büyük bir hayran kitlesi yarattı.

Netflix Lucifer 5. Sezon Konu Detayları:

Netflix, Lucifer’in son sezonu için şunları söylüyor;

“Dünyanın dört bir yanındaki Lucifer hayranlarının bu diziyi Netflix’te kucakladığı için çok heyecanlıyız ve onlara bekledikleri büyük bitişi vermek için sabırsızlanıyoruz.”

Lucifer Sezon 4’de (büyük spoiler geliyor) Lucifer ve Chloe nihayet birbirleri için duygularını kabul ettiler, ancak kalbi kırılmış Şeytan onu terk etmeye ve yasal olarak görünen bir kehanette ön plana çıkan Dünya’da bir kıyameti önlemek için Cehenneme dönmeye karar verdi.

Netflix’in Lucifer Sezon 5 Oyuncusu Detayları:

Tom Ellis ve Lauren German muhtemelen Lucifer Morningstar ve dedektif Chloe Decker rolünü tekrarlıyor.

Dennis Haysbert, yazar Neil Gaiman tarafından 3. sezonda konuşulan büyük Yüce ve Şeytan’ın eski patronu olarak tanımlandı.

Dedektif Dan Espinoza olarak Kevin Alejandro, diğerleri arasında Mazikeen rolünde Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Ella Lopez ve Rachael Harris gibi Dr. Linda Martin ile birlikte olabilir.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.