Gündem Haberleri

Müşteri Hizmetleri Ücretsiz Oluyor

Ne Zaman Ücretsiz Olacak

musterihizmetleri3

Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumunca yapılan açıklamalar ile artık müşteri hizmetleri konusu ile ilgili bedava döneminin başlayacağı yönünde açıklamalar yapıldı. Özellikle müşteri hizmetlerine doğru yapılan aramaların ücretlendirilmesi konusu ile ilgili ciddi bir şikayetin geldiği ve kurum tarafından konuyu ile ilgili araştırmaların yapıldığı belirtilen açıklamalarda, artık geri arama tekniğinin de kullanılarak müşterilerine hizmet alma noktasında bedava bir biçimde hizmet alabileceği ifade edildi.

musterihizmetleri2

Ne Zaman Ücretsiz Olacak

2017’de Başlayacak Konu hakkında yapılan değişiklikler için 1 Nisan 2017 tarihine kadar geçiş süresinin tanımlandığı ve bu tarihe kadar bütün firmaların gerekli prosedürleri yapması gerektiği ifade edildi. Ücretsiz müşteri hizmetleri pakete dahil edilerek kullanıcıları müşteri hizmetleri üzerinden artık ek bir ücret ödemesine gerek kalmayacak. Bu bakımdan bilhassa operatörleri ilgilendiren bu durum müşteri hizmetlerinin daha çok kişi tarafından da kullanılmasını sağlayacak. Ücretsiz Aranacak!

Hizmet hakkında yaşanan problemlerin giderilmesi veya herhangi bir hususta bilgi alınması adına müşteri hizmetlerini aramak isteyen kullanıcılar böylelikle aldıkları hizmet için ek bir bedava olarak destek isteğinde bulunabilecek. Yapılan çalışmalar sonucunda 1 Nisan 2017 tarihi itibariyle artık destek prosedürlerinde bedava bir dönem başlayacak. Kurumların 800 numara üzerinden hizmet vermesi de bu düzenlemeyle beraber zorunda bırakılan kaynaklı artık bütün 800’lü numaralar da olduğu gibi yeni belirlenecek olan 800 numaralar üzerinden de ücretsiz bir şekilde de destek alınabilecek.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.