Film&Dizi

Narcos Mexico 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Narcos Mexico birinci sezon Kasım 2018’de başladı. Soluksuz izlenen dizilerden biri olan Narcos Mexico’yu, ikinci sezonu için Şubat 2020’ye kadar beklemiştik. Genelde prodüksiyonları neyin durdurduğunu tahmin edebiliyoruz. Narcos’un film çekimi de planlar arasında olsa da, dikkate alınması gereken birden fazla husus var. Yine de dizinin üçüncü sezonunun çekilme ihtimali daha yüksek gibi duruyor. Narcos Mexico 3. sezon hakkında merak edilenlerden söz edelim.

Narcos şu anda toplam beş sezonu tamamladı. Üç orijinal seriyi takiben iki Meksika varyantı izleyicilerle buluştu. Dizi en son Şubat 2020’de yayına girdi ve bu seride, Walt Breslin ile Angel Felix Gallardo arasındaki gelişmeler bütünüyle anlatılmadı. Bu nedenle Narcos Mexixo 3. sezon merakla bekleniyor.

Narcos Mexico 3. Sezon Çıkış Tarihi Nedir?

Netflix, ikinci sezonun yayınlanmasından 3 ay sonra Narcos Mexico’nun yeni sezonu hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak, dizinin rafa kaldırıldığına dair herhangi bir duyuru da yapılmadı. Şimdiye kadar beş serilik bir dizi olan Narcos’un, yayın platformu için büyük bir başarı olması, dizinin yeni sezonuyla tekrar geri döneceğini düşündürüyor.

Eric Newman bir röportajında, Narcos Mexico 3. sezon için umutlu olduğunu ve uyuşturucu savaşı devam ettikçe diziyi de sürdürmek istediklerini açıkladı. Bununla birlikte Bad Bunny ise dizinin üçüncü sezonunun yolda olduğunu belirtmişti. Netflix’ten hala resmi bir duyuru gelmese de dizinin Nisan 2021 ya da daha sonrasında yayına gireceği tahmin ediliyor. Seri 1 ve 2 arasında 14 aylık bir boşluk vardı, ancak pandemi de göz önüne alındığında 3. seri için daha uzun bir bekleyiş olabilir.

Narcos Mexico 3. Sezon Konusu Ne Olacak?

Netflix’in Meksika merkezli bir anlatıya devam edebileceği veya potansiyel olarak başka bir yerde yeni bir Narcos serisi yaratılacağı düşünülüyor. İkinci sezon, ‘’Kiki’’ cinayeti nedeniyle tutuklanan ve hapse atılan uyuşturucu lordu Felix Gallardo için iyi bitmedi. Peki, bu durum onu son gördüğümüz anlamına mı geliyor? İkinci sezon bitişi, Walt’un Meksika hapishanesinde Gallardo ile buluştuğu bir dönemi işaret ediyor. 2020 perspektifinden bakıldığında, çoğu izleyici zaten ne olacağını biliyor. El Chapo’nun yükselişi ve ardından yakalanışı! Narcos Mexico üçüncü sezonda ya Gallardo’nun hapse girmesinden sonra 90’lı yıllardaki Meksika kaosu ya da ABD’de kokain kaçakçılığının yükselişi tasvir edilecek. Belki de her ikisi birden…

Uyuşturucu baronlarının diğer hikayelerini ve Felix Gallardo’nun durumunun akıbetini Narcos Mexico 3. sezon ile izlemeyi umuyoruz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merak ile bekliyorum, çok sevdiğim bir dizi ancak çok fazla zaman geçmedi mi artık? yayınlayın şu diziyi artık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.