Genel

Netflix Üyelik Fiyatları Ne Kadar?

Son yılların en popüler ve en çok rağbet gören bir sitesi haline gelen netflix sitesine neredeyse üye olmayan yoktur diyebiliriz. Birçok filmi veya yeni dönem dizilerini bu site sayesinde takip edebiliyor ve izleyebiliyoruz. Siteye üye olmak isteyen kullanıcılar netflix üyelik fiyatları konusunu merak ediyor olabilir. Bu yazımızın içeriğinde sizlere bu konudan bahsedeceğiz. Yaptığımız araştırmalar sonucu en güncel fiyat bilgilerine ulaştık ve bunları sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Öncelikle üye olmaya karar verdiyseniz siteye giriş yaparak üye ol kısmına girmeniz gerekmektedir. Sizlerden istenen gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra abonelik için tabi ki kullandığınız bir ödeme yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Bu bölümü de doğru bir şekilde tamamladıktan sonra sizlere en uygun abonelik planını seçebilirsiniz. Abonelik planı bölümünde karşınıza üç farklı abonelik planı çıkmaktadır. Seçeneğin bol olması her bütçeye uygun olması demektir. Bu da oldukça düşünceli bir durumdur diyebiliriz. Temel üyelik, Standart HD ve Özel Ultra HD seçeneklerinden sizlere en uygunu seçerek hemen üyeliğini tamamlayabiliyorsunuz.

 

  • Temel Üyelik Fiyatı: Aylık 17.99 TL
  • Standart HD Fiyatı: Aylık 29.99 TL
  • Özel Ultra HD Fiyatı ise Aylık 41.99 TL şeklindedir.

Görüldüğü üzere netflix fiyatları her bütçeye uygun bir şekilde ayarlanmış ve siz kullanıcılara sunulmuştur. Hangisi bütçenize en yakınsa onu seçerek üyeliğinizi başlatabiliyorsunuz.

Netflix Üyelik Fiyatları ve Avantajları

Netflix üyelik fiyatları konusunu yukarıdaki bölümde belirtmiştik. Bu fiyatlar sunulurken tabi ki içeriğinde birtakım avantajlarda bulunmaktadır. Bunları ise bu bölümde derleyip topladık ve sizlere sunacağız. Fiyat şeklinde sizlere sunulan abonelik bilgileri aynı zamanda paket bilgisini de içermektedir. Bu fiyatlara nelerin dâhil olduğunu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 

  • Basic Paket: En ekonomik ve en uygun fiyatlı olan pakettir. Temek üyelik de diyebiliriz. Bu paketin içeriği sizlere tek bir cihazda dizi veya film izleme imkânı sunar. Standart çözünürlük sunmasına rağmen görüntü kalitesi oldukça iyi olmaktadır. Sitede yer alan dizi veya filmleri çevrimdışı izlemek istediğinizde öncesinde tabletinize veya telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır.

 

  • Standart Paket: Standart HD fiyatının olduğu pakettir. Aynı anda iki cihazın bağlandığı pakettir diyebiliriz. Görüntü kalitesi oldukça iyidir. Yine aynı şekilde sitede yer alan film veya dizileri tüm paketlerde olduğu gibi çevrimdışı izlemek istediğinizde tabletinize veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

 

  • Premium Paket: Özel Ultra HD fiyatını belirttiğimiz pakettir. Aynı anda dört cihazını da bağlayıp süper bir izleme imkânı sunmaktadır. Özellikle arkadaş gruplarınız için bu seçeneği tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Çevrimdışı izlemek istediğinizde de dört tablet veya telefona indirip istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

 

Netflix üyelik fiyatları görüldüğü üzere çok güzel paket içeriklerini de beraberinde sizlere sunmaktadır. Tek yapmanız gereken şey size en uygun paketi seçmek ve sonrasında filmlerin, dizilerin keyfini çıkarmak olacaktır.

 

Netflix Üyelik Fiyatları Güncel mi?

Yazımızın içeriğinde belirttiğimiz fiyatlar tamamen 2020’in en güncel fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyatlarda herhangi bir değişik şuan için olmamakla birlikte ilerisi konusunda tabi ki net bir şey söylemek mümkün değildir. Arkadaş gruplarınız veya aile bireyleriniz ile bu siteden aynı anda yararlanmak isterseniz Premium paketi sizlere çok uygun olacaktır. Tek başınıza film ve dizi keyfi yaşamak istiyorsanız basic paketi satın alabilirsiniz. Netflix üyelik fiyatları gayet uygun olmakla birlikte herhangi bir değişiklik olduğunda bunu site üzerinden öğrenebilirsiniz. Dünyanın en iyi film ve dizi sitesi olduğu tartışılmaz bir gerçek olmaktadır. İstediğiniz zaman üye olabilir veya istediğiniz zaman paket değişikliği de yapabilirsiniz. Ayrıca unutmamak gerekir ki en başta bir aylık bir deneme hediyesi de sizleri beklemektedir. İlk bir ay boyunca dizi ve filmleri izleyebilir, beğendiğiniz takdirde sonrasında paketlerden en uygun olanı alabilirsiniz.

 

Netflix Ücretsiz Üyelik

Belli başlı yerlerde ücretsiz netflix hesapları yer alıyor, bu hesapların dağıtımında ise belli başlı riskler yatıyor. Güvenmediğiniz insanlar ile netflix hesabınızı paylaşmanız cihaz bilgilerinizi, izleme geçmişinizi, konum ve ip bilgilerinizi ortaya çıkararak sizi saldırıya açık bir noktaya getirmektedir. İnsanların ortak netflix hesabı alarak daha ucuz bir şekilde erişim sağlamalarının riskli yanları olduklarını maalesef ki bilmiyorlar. Ücretsiz netflix hesabı kullanarak esasında daha pahalı maliyetlere katlanıyor olabilir en kötüsü de siber saldırılara maruz kalabilirsiniz çünkü aynı netflix hesabı üzerinden bilgileriniz ve detaylarınıza kolayca erişim sağlamış oluyorlar. Size ait bir netflix hesabı alarak güvende olabilirsiniz. Ucuz olan şey esasında pahalı olabilir, netflix ücretsiz hesaplarının altında başka şeyler yatıyor olabilir. Netflix deneme sürümü hariç sahte siteler, üçüncü taraflarca sağlanan netflix hesaplarına giriş yapmamanızı öneririz.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.