Film&Dizi

Netflix’in bilimkurgu dizisi Altered Carbon, Avengers’dan Anthony Mackie ile geri döndü


Vücut değiştiren bilimkurgu dizisi Altered Carbon bu sezon Netflix’e yeni bir hikaye ve sezon 1’den 30 yıl sonra yeni bir karakter dizisi ile geri dönüyor.

 Altered Carbon’da toplum, bilincinizin dijitalleşmesini ve kol adı verilen değiştirilebilir insan bedenlerine yerleştirilmesini sağlayan teknoloji tarafından sonsuza kadar değiştirilir. Bu, zihniniz bir bedenden diğerine aktarılabildiği sürece ölümün artık kalıcı olmadığı anlamına gelir.

Salı günü yayınlanan 2. sezon fragmanı, Avengers aktörü Anthony Mackie tarafından canlandırılan paralı asker Takeshi Kovacs’in kayıp aşkını Quellcrist Falconer (Renee Elise Goldsberry) bulmak için bir arayışta olduğunu ortaya koyuyor.

https://youtu.be/_MzbLQBeR9Y

“Sofistike ve ilgi çekici bilimkurgu dramasının 2. sezonu, kayıp aşkını Quellcrist Falconer (Renée Elise Goldsberry) adlı bir grup elit yıldızlararası savaşçının yalnız hayatta kalan askeri olan Takeshi Kovacs’ı (Anthony Mackie) bulur. On yıllar süren gezegeni atlayıp galaksiyi araştırdıktan sonra Kovacs, Quell’i bulma sözü ile Harlan’ın Dünyası gezegenine geri döndüğünü bulur.Geçmişinin perili ve bir dizi acımasız cinayeti araştırmaktan sorumlu olan Kovacs, Suçu çözme konusundaki yeni görevi ve Quell’i bulma arayışı bir ve aynıdır.Kim sadık AI Poe (Chris Conner) yardımıyla Kovacs şimdi düşmanlarını yenmek ve gerçeği bulmak için yeni müttefikler ile ortaklık kurmalıdır.

Netflix, Altered Carbon’un 2. sezonunun çıkış tarihini açıkladı. Bilim kurgu dizisi 27 Şubat’ta geri dönecek ve sekiz bölümün tamamı akış platformunda aynı anda düşecek.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar, bu dizi bi kaç bölüm izledim gerçekten SÜRÜKLEYİCİ.
    Netflix için Dizi tavsiyesi arıyorsanız mutlaka profilime bakmalısınız.

    Bu diziyi de ekleyeceğim en kısa sürede. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.