Sosyal Medya

Onlyfans Nedir? Nasıl Kullanılır?

Onlyfans Nedir ?


Son zamanlarda ortaya çıkan ve adından sıkça söz ettiren Onlyfans uygulaması hakkında tüm detayları sizler için derledik. İşte detaylar…

Onlyfans Nedir ?

Onlyfans nedirNe İşe YararOnlyfans hakkında tüm detaylar 

Onlyfans Londra merkezli olan  abonelik temelli  para kazanma ortamını sunan bir web sitesidir. Bu site de genellikle +18  içeriklerin  yayınlandığı görülmektedir.

Onlyfans uygulaması, herkesin para kazanabileceği mantığıyla hizmet vermektedir. Bu bağlamda tasarlanan ve +18 kapsamda geliştirilen Onlyfans, yetişkin medya hizmeti sunan bir ortamdır. Onlyfans online ortamda , aylık olarak 100 .000 – 1.000.000 dolar arasında değişen hatta bunun da üzerinde kazanç elde etme imkanı da  bulunmaktadır. Onlyfans sitesinin işleyiş mantığı +18 kullanıcıların siteye üye olmasıyla başlamaktadır. Üyelik işleminden sonra yayınladıkları video yada fotoğraflardan para kazanabiliyorlar . Onlyfans sitesine üye  olan kişilerin , ayrıca takip ettikleri kişi veya kişilerin olduğu tüm  paylaşımları görebilmek için , aylık süreli olan OnlyFans abonelik ücreti ödemek zorundadır.

Onlyfans Premium hesaplar haricinde elbette ücretsiz Onlyfans hesaplarıda bulunmaktadır. Bunun haricinde ücretli Onlyfans hesaplarında yer alan tüm gönderileri görmek için kredi kartı bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir.

Onlyfans online uygulamasını kullanmadan evvel , web site ya da  uygulama  alanında yer alan içeriklerin çoğunluğunun  yetişkin içeriklerine sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu ortamın kullanım amacına bakıldığında kullanım açısından sizlere uygun olup veya olmayacağı gibi konuyu düşünerek değerlendirmesini yapmalısınız . Oldukça yüksek meblağlalarda para kazanma imkanını sunan Onlyfans sitesinin avantajlarından faydalanmak için mutlaka üyelik işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Onlyfans sitesine  üye olmanın ana temelinde para kazanmak isteği var ise, sürekli olarak +18 temalı içeriklerin üretilmesi gereklidir. Onlyfansta bulunan diğer üyelerin  sizlerin profiline bağımlı olması konusunda başarılı olunmalıdır.

Onlyfans Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?

Onlyfans üyelerinin merak duygusunu uyandıracak tarzda +18  paylaşımları yapmalısınız. Şayet  bu ortamda içerik  üretmek istemiyorsanız , aşağıda ki adımları izleyerek üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • Onlyfans web sitesine giriş yapılır.
  • Ekrana gelen sayfa da bulunan, Google , Twitter veya  Sign Up For OnlyFans.com yazılarından uygun olana tıklayarak Onlyfans üye olma işlemleri yapılır.
  • Onlyfans Üyelik bilgilerinin girişi yapıldıktan sonra , Onlyfans paylaşımlarını görmeye başlayabilirsiniz.
  • Onlyfans üyelik işlemlerinin yapılmasının ardından da  , Banka bilgilerinin  siteye girişinden sonra mutlaka ödeme yapılmalıdır .
  • Ücretsiz olan sayfalarda yapılan paylaşımlarda dahi paylaşımlara bakabilmek  için yine de  banka bilgilerinin  girilmesi gerekmektedir.
  • Onlyfans ortamında paylaşılan birçok içeriğinin  fazla  yetişkin fotoğrafı yani +18 görüntülerin, +18 videoların olduğunu hatırlatmakta fayda var .

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri  siteye Onlyfans Üye olabilmek diğer sosyal medya hesaplarında ki gibi kolay değil. Mail adresi ya da sosyal medya hesapları üzerinden üye olduktan sonra kişilerin kimlik ve yüzü görünen fotoğraflar istenmektedir.

Daha sonrasında ise site yönetiminin kimliğini onaylaması beklenmektedir.

OnlyFans’ sitesi her ne kadar erotik ve pornografik içerikler paylaşılmaktadır. Ancak Onlyfans sitesinden paylaşılan içerikler +18  paylaşımlarla sınırlı değildir. Birçok Youtuber kendilerine ait yayınlarını burada paylaşmaktadır. Ayrıca birçok sporsal faaliyetlerde fitness gibi influencerları da  abonelik satarak buradan kazanç elde edebilmektedir.

En başta da belirttiğimiz gibi site içerisinde yapacağınız paylaşımlar sizlerin daha çok abone kazanmanıza katkı da bulunacak. Burada önemli olan ne tür paylaşımlar yapma istediğinize karar vermenizdir. Eğer +18 yani yetişkin paylaşımları yapmak istemiyorsanız bir yeteneğiniz varsa bunun sergilenmesini de yapabilirsiniz. Bir müzik aleti çalışıyorsanız bunun nasıl yapıldığını da anlatabileceğiniz gibi, sportif faaliyetlerle ilgili paylaşımlarda yapabilirsiniz. Ama en başta belirttiğimiz gibi mutlaka Onlyfans üyelik işlemlerinin yapılması ve sistem tarafından onay almanız gerekmektedir. Bunun içinde banka ve kimlik bilgilerinizin paylaşılması gerekmektedir. Bu sizler için bir sorun teşkil etmiyorsa üyelik onayı almanız halinde Onlyfans paylaşımlarına devam edebilirsiniz. Ziyaretçi olarak gezinmek için de, abonelik yapılması gerekiyor. Sistem yönlendirmesiyle birlikte ziyaretçi gezintisi yapılabilir. Onlyfans üzerinde ücretsiz gezinti de yapılabilir. Ancak hayran olduğunuz kişiyi takip etmeniz için abonelik istiyorsa mutlaka abonelik ücretini ödemelisiniz. OnlyFans Abonelik isteyen kişilerin ne olursa olsun ücreti ödenmeden paylaşımlarını görmeniz mümkün değildir. Mutlaka ödeme yapılmalıdır.

OnlyFans Güvenli midir?

Her sosyal medya platformunda olduğu gibi bu ortamda da güvenlik konusunda dikkatli olunmalıdır. Günümüz teknolojisinde yapılan birçok siner saldırı insanları mağdur etmektedir. Ancak güvenlik kurallarına uyarak bu sorunun ortaya çıkması engellenecektir. OnlyFans, site kuralları ve güvenlik sistemleri hakkında bilgi almak için site ayarları üzerinden bilgi alabilirsiniz. Sizde Onlyfans ile tanışmak istiyorsanız. Siteyi ziyaret ederek fikir sahibi olabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.