Oyun Dünyası

Oyun Önerisi

Magicka 1-2

Two players playing video games on TV at home

Ucuz – Pahalı ayırt etmeden Steam üzerinden alabileceğiniz birkaç tane oyunu sizlere sunacağım. Bazıları arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz, bazıları da tek başınıza oynayabileceğiniz oyunlar olacak. Fazla da uzatmadan oyunlara geçeyim.

Magicka 1-2

 

 

 

 

 

 

İlk oyunun mağaza fiyatı 18, ikincisinin ise 24 TL

Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz güzel birer Macera-Aksiyon oyunlarıdır. Beraber büyü komboları oluşturup ortaya güzel görüntüler çıkartabilirsiniz. Tek oyunculu da oynanabilir ancak co-op olarak tanıdığınız kişilerle çok daha eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Mizahı da yerinde kullanıp oyuncuyu sıkmayan diyaloglarla oyun daha da eğlenceli hale geliyor. Ayrıca Boss Fightlarda iyi şanslar.

Cities: Skylines

 

 

 

 

 

 

Steam mağaza fiyatı 49 TL – İndirimli fiyat 12.25

Bir belediye başkanı olarak oynadığınız bu oyunda size verilen ilk alanda evler, sanayiler, marketler vb. şeyler kurarak kendi küçük şehrinizi oluşturuyorsunuz. Gel zaman git zaman yeni araziler alınca da gökdelenler, futbol sahaları, hava limanı falan filan derken şehir şehir olmuş sana ülke. Sonra arkanıza yaslanıp yaptığınız esere bakarken gözünüze bir şey takılıyor. O da ne? Trafik! Oyunda her şeyi halletseniz bile en zor üstesinden geleceğiniz şey trafik olacak. Yönetmeyi ve strateji türünü seven biri için ideal bir oyun. Almanızı tavsiye ederim. Ama indirimi de bekleyebilirsiniz.

 

How To Survive

 

 

 

 

 

 

Steam mağaza fiyatı 24 TL

İzometrik bakış açısı ile oynadığınız senaryo odaklı zombilere karşı hayatta kalma oyunu. Çok oyunculu olarak da oynayabildiğiniz fazla zorlamayan ve çok sıkmayan bir oyun. Zombi temasını seviyorsanız bir göz atmanızda fayda var.

Hard Reset

 

 

 

 

 

 

Steam mağaza fiyatı 24 TL

Kendisi eski bir oyun fakat fazla da bilinmez. Eski dediğim de 2012 fazla da geriye gitmedim. Hack & Slash türünde ancak sıkmayan bir yapıya sahip. Düşman çeşitliliği az olmadığı için sizi oyunda tutmaya yetiyor.

The Ship

 

 

 

 

 

 

Steam mağaza fiyatı 18 TL

Bununla da birlikte yazımı yavaştan bitireyim. Hem çok oyunculu olarak hem botlara karşı hem de ikisi karışık olarak oynanabilen katil temalı bir oyun. Mekana bırakıldıktan sonra size bir hedef veriliyor ve onu öldürmeniz isteniyor. Ama aynı zamanda siz de başka birinin hedefisiniz. Yani dikkat edin her an arkanızdan biri bıçağı saplayabilir. Arkadaş ortamı ile oynandığı zaman çok eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir oyun. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 

 Yorumlarda yazı hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz bir sonraki makalemde daha güzel içerikler çıkartabilirim. Kendinize iyi bakın

🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.