AndroidMobil Alemi

Oyunların Eğlenceli Hali: Happymod

Happymod Apk

 

Mobil oyunlarınızı daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek istemez misiniz? Bunun nasıl gerçekleşeceğini tüm detayları ile birlikte ve happymod eşliğinde sizlere anlatacağız. Öncelikle başlıklarımızda defalarca kez adını geçirmiş olduğumuz happymod adlı uygulamanın ne olduğundan bahsedelim.

Üçüncü parti bir yazılım olan ve desteklenen oyunlar için modlar sunan muazzam bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Sunmuş olduğu modların yanı sıra uygulama içerisinde oyunlar için birtakım hileler de barındırmaktadır. Az önce üçüncü parti yazılım olduğunu söylememizden bahisle uygulamanın Google Play mağazasında bulunmadığını anlamışsınızdır.

Uygulama piyasaya sürüldüğü ilk zamanlarda kendine ait siteden yayımlansa da içerisinde barındırmış olduğu hilelerden ötürü sık sık kapanmaya başlamıştır. Bunun üzerine happymod yapımcıları uygulamanın apk versiyonunu internet üzerinden açık kaynaklı bir şekilde paylaşmaya başlamıştır. Şimdi gelin beraber bir diğer adı olan happymode uygulamasının apk sürümlerine, nasıl indirebileceğinize ve içerisinde bulunan özellikleri kaba taslak incelemeye başlayalım.

Happymod Apk

 

Yazımızı okuyan IOS kullanıcıları için üzülerek belirtmek isteriz ki uygulama yalnızca Android platformunda destek görmektedir. Bizler de isterdik ki happymod IOS platformu için de destek sağlasın ve uygulamayı daha çok okurumuza tanıtma fırsatı yakalayalım ancak hoş gözükmese de yapımcılar sadece Android yazılımlar için geliştirme sağlamış. Kalan sağlar bizim olsun diyerek happymod apk versiyonuna nasıl erişeceğimizi anlatalım. Dilerseniz basitçe internette arama yaparak uygulamanın apk versiyonuna rahatlıkla erişebilirsiniz. Ancak bu yöntemi kullanırken eş zamanlı olarak mutlak surette telefonunuzda bir web tabanlı virüs yazılımının olmasını öneriyoruz. Çünkü kimi siteler sizlere uygulamayı indirme imkânı verdiğini söyleyerek telefonunuza zararlı yazılımların erişmesine neden olabiliyor. Bizler hem reklam amaçlı hem de yasaklı olma ihtimaline binaen site önerisinde bulunmayacağız. Bahsetmiş olduğumuz gibi iyi bir virüs yazılımı ile uygulamaya herhangi bir internet sitesinden erişebilirsiniz. Bir başka tavsiyemiz de uygulamanın 21.04.2022 tarihi itibariyle son sürümü olan v.2.7.6 sürümünü indirmeniz olacaktır. Çünkü; uygulama sürekli olarak kendini güncellemekte ve happymod uygulamasına her güncellemede yeni oyun desteği, yeni hileler ve yeni modlar eklenmektedir.

Happymod İndir

 

Birinci başlığımızda bu hususta yeterince bilgi verdiğimizi düşünüyoruz. Ancak yine de hatırlatmakta fayda görüyoruz ki eğer herhangi bir virüs yazılımı kullanmıyorsanız happymod apk indir ve happymod indir apk gibi sürekli spam yapan sitelerden de uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Daha çok uygulamayı indirme imkânı verirken salt ve basit bir biçimde anlatım yapan sitelerden indirmeniz sizler adına en doğrusu olacaktır. Uygulamanın indirme ve apk hususlarında incelemesini yaptıktan sonra biraz daha tanıtmanın ve irdelemenin doğru olacağını düşünüyoruz. Uygulamada mod desteği bulunan oyunları sizler için sıraladık;

  • Clash of Clans (Sınırsız para ve ganimet modu bulunmaktadır.)
  • Sniper X (Jason Statham modu bulunmaktadır.)
  • WWE 2K (Oyunda tüm karakterlerin açık olduğu mod bulunmaktadır.)
  • Yandere School (Sınırsız para modu bulunmaktadır.)
  • Ultimate Car Driving Simulator (Satın almaların ücretsiz hale geldiği mod bulunmaktadır.)

Sıralamış olduğumuz gibi yüzlerce oyunda mod ve hile desteği bulunan happymod uygulaması mobil oyun severler için oyunların daha keyifli hale gelmesini sağlıyor.

Happymod Toca Boca

Happymod uygulamasının bir başka destek sunmuş olduğu toca boca adlı oyunu ayrı bir başlıkta incelemek istedik. Çünkü; bu oyun için mod veya hile kullanmak isteyen oyun severlerin dikkat etmesi gereken birkaç püf nokta bulunuyor. Happymod, toca boca oyunu için yayımlamış olduğu apk uygulaması ile mod desteği sunmuyor ve bunu da kendi sitesinde açıkça belirtiyor. Ancak uygulamanın yapımcıları oyundaki kapalı kaynak kodlamadan dolayı yaşanan bu sıkıntıyı farklı bir şekilde çözmüştür. Nasıl olduğuna gelecek olursak; Toca Boca oyunu için mod ve hile kullanmak istiyorsanız happymode uygulamasının oyun içine entegrelenmiş apk versiyonunu indirmeniz gerekiyor. Daha açık anlatmak gerekirse oyunu indirmiş olduğunuz Google Play mağazasından silip internet üzerinden hem oyun hem de içine mod ve hile entegre edilmiş apk versiyonunu indirmelisiniz. Bu sayede oyundaki tüm dünyayı açık hale getirebilir ve sınırsız bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

Sizler için oyunları daha keyifli bir hale getiren happymod uygulamasının tanıtımının sonuna doğru gelirken yararınıza olacak birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz. Uygulamanın sağlamış olduğu modları ve hileleri multiplayer yani online oyunlarda denemeyiniz. Denediğiniz takdirde oyun tarafından yasaklanma veya banlanma ihtimaliniz kuvvetle muhtemel olacaktır. Bunun yerine tekli oyun modlarında eğlenmek için oyunlarınıza mod ve hile ekleyebilirsiniz. Hem bu sayede adil oyun ilkesini çiğnememiş hem de kimseye zarar vermeden eğlenmiş olacaksınız.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.