Biyografi

Özgür Deniz Cellat Kim?


cellat36 Kimdir diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu içeriğimizde Özgür Deniz Cellat hakkında bilgi vereceğiz. Adını son günlerde sık duyduğumuz bu fenomen hakkında her ayrıntıyı yazımızda bulabilirsiniz.

Özgür Deniz (cellat36) Kimdir?

Özgür Deniz 5 Haziran 1999 yılında doğmuş olan bir Tiktok fenomenidir. İkizler Burcudur. Aslen Kars Sarıkamışlı olan ancak Eskişehir doğumlu olan cellat 36 günümüzde de hala Eskişehir’ de yaşıyor. 1,85 boyu ve 60 kiloya sahiptir.

Aslında ilk olarak gitar çalıp, şarkıları coverlayarak yaptığı işlerle popülerlik kazandı. Ancak sonrasında değişik Tiktok Showlarıyla da adından söz ettirmeye ve milyonlara ulaşmaya başardı. 2020 yılında Tiktok hayatına başladı. 2020 yılından önce şarkı coverlayarak yaptığı hobisini Tiktok alanına taşıdı. Bu alanda yani Tiktok üzerinden yaptığı yayınlar ile birlikte takipçi sayısı 6 milyona yakın cellat36 tik tok takipçisi bulunuyor. cellat36 instagram ile de bu alanda yer alıyor. İnstagramda ise 1,1 milyon takipçisi bulunuyor. Tiktok videolarında izlenmeler ise 300 milyonu geçmiş durumda yer alıyor. İzlenme ve beğenilere bakıldığında Türkiye’ nin dışında da ilgi ile takip edilen bir alanda yer alıyor.

Özgür Deniz Cellat Eleştirilerin Hedefinde

Takipçi sayısı ve fenomenlik durumuna bakıldığı zaman yaşıtlarının da aksine bir hava içerisinde olduğunu görebiliyorsunuz. Paylaşmış olduğu videolarda daha ağırbaşlı ve daha mütevazi olduğu görülüyor. Bu durum da ona genç kızların baba lakabını takmasına yol açan etmenlerden oluyor. Son dönemde baba, Özgür baba gibi isimler ile diğer tiktokçuların da videolar paylaşması bir gurup kesimi kızdıran etmenlerden oldu. Çünkü genç kızların kendi babalarının bile lafını etmeden, özgür’ e baba diye seslenmeler, diğer youtuberlar tarafından ya da Tiktok fenomenleri tarafından eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Youtube ya da Tiktok alanlarında, telefonunu öz babasının aldığı ama Özgür Cellat’ a baba denildiğini, ileri süren ve bunu çok fazla eleştiren bir nefret söylemi youtuberları ya da tiktokçuları da ikiye böldü.

Özellikle gençlerin Özgür’ e yat almak için de para biriktirdikleri sosyal medya paylaşımlarında sıklıkla yer buluyor. Bu bildiğimiz yat değil. 1 yat 850 TL oluyor. Bu sanal para birimi için yani 1 yat gönderebilmek için takipçileri harçlıklarını biriktiriyor. Bu parayı gönderdiklerinde, Özgür deniz Tiktok üzerinden açmış olduğu canlı yayınlar ile ya da instagram canlı yayınlarında takipçilerinin isimlerini okuyor. İsimleri görünebilsin diye genç kızlar da 850 TL lik birikim yaparak bunu iletiyor. Özgür baba, Cellat baba paylaşımlarının ardından bir de yat meselesi gündeme gelince, bu durum çok sık karşılaşılan ve gündemden düşmeyen bir hal aldı.

Tiktok platformunu sıklıkla kullanan fenomen, hayranları ile de saygılı ve oldukça güzel iletişimler kuruyor. Bu da onu sosyal medya içerisinde en ok Tiktok a ağırlık vermesi nedeni ile Tiktok fenomeni yapıyor. Daha çok genç kız hayran grubu bulunuyor. Fan clubları da Özgür Deniz Cellat ismini kullanıyor. Adına açılmış onlarca fun club bulmak sosyal medya üzerinde mümkün. cellat36 twitter kendi hesabı ancak adına açılmış birçok fan hesabı da Twitter’ da yer alıyor. Hayranları ile kurmuş olduğu baba kız manevi ilişkisi ve tüm kız hayranlarına kızım diye seslenmesi, kızımın yanındayım, kızım ile birlikteyim diye bahsetme ile gündemden düşmemektedir. Kızım kelimesine karşılık hayranları da ona baba diyerek yanıt veriyor.

Özgür Deniz Cellat Sevgilisi

Tiktok gözde fenomenler arasında en ileride ve en üst düzeyde yer alıyor. Gerek hesap ve platform bakımından gerekse sürekli dijital içerik üretimleri ile birlikte düzenli olarak içerik paylaşımında bulunuyor. Peki Özgür Deniz Cellat sevgilisi var mı? günümüz için hem yapılan röportajlarda hem de diğer Youtube kanallarında şu an için bir sevgilisi olmadığını söylüyor. Ancak takipçileri onun geçmişte diğer Tiktok fenomenlerinden birçoğu ile aşk yaşadığını biliyor. Adı en çok da Cemre Solmaz ile anıldığı için, hayranları da Cemre Solmaz’ ı kabul ediyor. Bu ikilinin yeniden bir araya gelmesini isteyen hayranlarının sayısı azımsanamayacak derecede yer alıyor.

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.