Mobil Alemi

Realme X50 Pro 5G’nin 90Hz Super AMOLED Ekrana Sahip Olduğu Onaylandı

İspanya’nın Madrid kentindeki resmi açıklamasının başlangıcında, Realme X50 Pro 5G, şirket tarafından sosyal medyada kesintisiz olarak alay ediliyor ve bazı önemli donanım özelliklerini ve yazılım özelliklerini ortaya koyuyor. Şimdi, şirketin başkan yardımcısı Xu Qi Chase tarafından Weibo’da yayınlanan en son açıklamada, Realme X50 Pro 5G’nin 90Hz yenileme hızına ve E3 ışık yayan malzemeye sahip bir Samsung Super AMOLED ekrana sahip olacağını açıkladı.

En son yapılan açıklamada başka herhangi bir ilgili bilgi bulunmasa da, şirketin daha önceki sosyal medya yayınlarında yaklaşan cihazın diğer önemli yönlerini ortaya çıkardılar. Geçen hafta Realme Europe’tan yayınlanan bir tweet’e göre telefon, Oppo’nun Realme X2 Pro’da bulunan 50W Super VOOC şarjına göre bir yükseltme olan 65W SuperDart Charging ile geleceği söyleniyor. Şirket şimdilik teknik özelliklerin geri kalanını gizli tuttu ancak lansmana kadar telefon hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

Henüz bilmiyorsanız, Realme X50 Pro’nun lansmanı, yeni koronavirüs salgından etkilenen birçok olaydan biriydi. Realme’nin ilk olarak bu ayın sonlarında Barcelona’daki MWC 2020’de cihazı yayınlaması bekleniyordu ancak sağlık endişeleri nedeniyle etkinliğin iptal edilmesinin ardından şirket lansmanı Madrid’e alındı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.