Film&Dizi

Spotify Kuruluşunu Anlatan Netflix Dizisi : The Playlist


Spotify isimli müzik dinleme programının kuruluş hikayesini ve şirketin yaşamış olduğu zorlukları anlatan bir dizi olarak karşımıza gelen The Playlist, şirket kurucuları tarafından senaryoya bilgilerin sunulduğu ve oldukça gerçekçi bir hikaye olarak bizleri bekliyor.

The Playlist Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

İlgili dizinin 13 Ekim tarihinde Netflix isimli içerik platformunda yayınlanması planlanıyor. Bu tarihten itibaren bu mini diziyi herhangi bir engel olmadan ilgili site üzerinden izleyebilirsiniz.

The Playlist Dizisi Nerede Yayınlanacak?

The Playlist isimli mini dizi; Netflix platformu üzerinden gerek mobil gerekse bilgisayar üzerinden dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz şekilde yayınlanacak.

The Playlist Dizisinin Başrol Oyuncuları Kimler?

The Playlist isimli dizinin başrol koltuğunda Edvin Endre, Christian Hillborg ve Ulf Stenberg gibi isimler oturmaktadır. Bu mini dizinin heyecanlı bir şekilde izlenmesini sağlayacak olan bu isimler, diziyi büyük bir keyifle çektiğini belirtmiş durumda.

The Playlist Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

The Playlist isimli dizi alanında uzman, özverili ve yetenekli birçok oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Genel olarak dizide bulunan oyuncular; Edvin Endre, Christian Hillborg, Ulf Stenberg, Joel Lützow, Janice Kamya Kavander, Gizem Erdoğan, Sofia Karemyr, Samuel Fröler, Valter Skarsgård ve Lisette Pagler gibi isimler yer almaktadır.

The Playlist Dizisi Hangi Kategorilere Sahip Olmaktadır?

Netflix üzerinde yayınlanmakta olan dizinin, Netflix üzerinde birden fazla kategoride yer aldığı tespit edilmiştir. Bu kategoriler;

  • Müzik,
  • Kitaplardan Uyarlanan Diziler,
  • Sosyal Konulu Drama Dizileri,
  • Drama Dizileri,
  • İskandinav Yapımı Diziler,

gibi dizi kategorileri olarak bulunmaktadır. Yukarıda yazmakta olan kategorileri dikkati çeken tüm izleyiciler ve film ile dizi severler bu diziyi izleyebilirler. Oldukça gizemli ve heyecanlı bir senaryoya sahip olan dizi sizlere büyük bir heyecan katmayı bekliyor.

The Playlist Dizisi Kaç Bölümden Oluşacak?

Netflix üzerinde yayınlanacak olan The Playlist isimli dizi toplam 6 adet bölümden oluşacak. 6 bölümden oluşacak dizinin tüm bölümleri Netflix üzerinde yayına alınacak ve yayına alınan bu dizinin tüm senaryosunda şirket kurucuları aktif olarak yönlendirme sağlayacak.

The Playlist Dizisinin Yönetmen Koltuğunda Kim Var?

The Playlist isimli Spotify isimli şirketin kuruluş sürecini anlatmakta olan dizinin yönetmen koltuğunda Per-Olav Sorensen oturacak. Alanında uzman ve birçok farklı film ve dizi çekiminde rol almış olan yönetmen, bu projeyi de başarılı bir şekilde yönettiği de proje ekibi tarafından gelen bilgilerden.

The Playlist İsimli Dizinin Senaristi Kimdir?

The Playlist isimli dizinin senaryosunu yazan ve dizide senaristlik yapan kişi Christian Spurrier isimli senaryo yazarıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.