Film&Dizi

Super Mario Filmi Fragmanı Yayınlandı

Birçok insanın çocukluk hatta bebeklik kahramanlarından birisi olan Super Mario, beyaz perdeye taşınarak sevenleri ile bulaşacak. 07/04/2023 tarihinde sevenleri ile beyaz perdede buluşacak olan Mario, oyuncu kadrosu, seslendirme kadrosu ve arka planda oldukça önemli isimler yer alıyor. Film bünyesinde animasyon, aksiyon, macera, komedi ve aile kategorileri üzerine çıkıyor olsa da her kesime hitap eden bir senaryo ve görüntü kalitesine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Film izleyen herkesi ekranlara kilitleyecek ve filmin nasıl başlayıp nasıl bittiği kimse tarafından anlaşılmayacak.

Super Mario isimli filmde, ana karakterimiz olan Super Mario belki de bugüne kadar beyaz perdeye yansımış en güzel hali bu seride ayarlandı ve planlandı. Illumination tarafından hazırlanan Super Mario, hem kalite açısından hem de seslendirme açısından izleyenlerini mutlu edecek bir kaliteye sahip olarak karşımıza çıkıyor. Senaryonun oyun ile benzer şekilde gideceğini söyleyen birkaç isim, filmi izlerken öğrenmenizi istediği için senaryo ile ilgili çok fazla bilgi paylaşımı bulunmuyor.

Super Mario Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Super Mario isimli animasyon filmi, 7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girecek ve sevenleriyle beyaz perde üzerinde buluşacak.

Super Mario Filmi İlk Olarak Hangi Ülkede Vizyona Girecek?

Super Mario isimi animasyon filmi ilk olarak 7 Nisan 2023 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri isimli ülkede vizyona girmiş olacak. Sonrasında ise çeşitli ülkelerdeki sinemalarda da başarılı şekilde vizyona girip, yayınlanmış olacaktır.

Super Mario Filmi Hangi Kategorilere Sahip Olarak Yayınlanacak?

Super Mario isimli animasyon filmi, birçok farklı kategoride tüm kesimlere hitap ederek yayınlanmış olacaktır. Bu kategoriler arasında; animasyon, aksiyon, macera, aile ve komedi gibi kategorilere sahip olmakla birlikte 7’den 70’e her kesime hitap edebilecek bir kaliteye sahip senaryo ve görüntü kalitesinden oluşmaktadır.

Super Mario Filmi Yönetmeni Kimdir?

Super Mario isimli filmin yönetmen koltuğunda iki adet başarılı yönetmen yer almaktadır. Bu isimler Aaron HORVATH ve Michael JELENİC isimli iki başarılı yönetmen. Bu başarılı yönetmenlerin etkisi ve bilgi birikimini film sırasında fark edilir düzeyde etkili olmuş durumda.

Super Mario Filmi Senaryosu Kim Tarafından Yazılmaktadır?

Super Mario isimli filmin senaryosu Matthew FOGEL tarafından oluşturulmakta ve hazılmaktadır.

Super Mario Seslendirmesi Kimler Tarafından Hangi Karakterlere Yapılmaktadır?

  • Chris Pratt- Mario isimli karakteri seslendirecek.
  • Anya Taylor-Joy- Prenses Peach isimli karakteri seslendirecek.
  • Charlie Day- Luigi isimli karakteri seslendirecek.
  • Jack Black- Bowser isimli karakteri seslendirecek.
  • Keegan-Michael Key – Toad isimli karakteri seslendirecek.
  • Seth Rogen- Donkey Kong isimli karakteri seslendirecek.
  • Fred Armisen- Cranky Kong isimli karakteri seslendirecek.
  • Kevin Michael Richardson- Kamek isimli karakteri seslendirecek.
  • Sebastian Maniscalco – Foreman Spike isimli karakteri seslendirecek.

Bu isimler haricinde birçok karakteri canlandırmakta olan Charles MARTİNET isimli seslendirmen de film boyunca birçok küçük rolü olan karakterleri seslendirerek filme katkıda bulunmuş olacak.

Super Mario Filmine Ait Yayınlanan İlk Fragman

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.