TeknolojiTeknoloji Haberleri

Temmuz Ayında Ücretsiz Xbox Oyunları İncelemesi

Temmuz Ayında Ücretsiz Xbox Oyunlarının Özellikleri Nelerdir?


Oyun severler için Microsoft, Temmuz ayına özel Xbox Live Gold üyelerine indirebilecekleri ücretsiz oyunlar sundu. Ücretli bir abonelik sistemine sahip olan Microsoft, üyelerine sunduğu ayrıcalıklardan biri olarak Temmuz ayında ücretsiz Xbox oyunları vermeye başladı. Bu oyunlar sayesinde üye sayısını artıran Microsoft’un bu ay için 4 oyun sunduğu biliniyor. Temmuz ayının farklı dönemlerinde ücretsiz olarak sunulacak bu oyunlar şu şekilde listeleniyor: 1-31 Temmuz tarihleri içerisinde Saints Row 2 ve WRC 8 FIA World Rally Championship, 16 Temmuz- 15 Ağustos tarihleri arasında Dunk Lords oyunları indirilebilecek. Temmuz ayında ücretsiz Xbox oyunları incelemesi içerisinde 16 ile 31 Temmuz tarihleri arasında ise Juju isimli oyunun ücretsiz sunulacağı biliniyor.

 

Temmuz Ayında Ücretsiz Xbox Oyunlarının Özellikleri Nelerdir?

Temmuz ayında ücretsiz Xbox oyunları özellikleri genellikle oyun konsollarına göre seçim yapılacak şekilde düzenlenmiş. Xbox One oyun konsolu olan kişiler için Xbox Live Gold üyeliği üzerinden WRC 8 FIA World Rally Championship gibi oyunları indirebilecekler. Xbox 360 oyun konsoluna sahip olan kişiler ise Juju ve Saints Row 2 oyunlarını indirebilecekler. Xbox Live Gold üyeliği olmayan kişilerin bu oyunlara erişimi yine ücretli bir şekilde olacağı gibi üyelik gerçekleştirmeleri halinde ise ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Genel olarak yarış ve spor oyunları severler için hazırlanan bu kampanyada kıran kırana mücadeleler söz konusu olacak.

 

Xbox Oyunlarının Fiyatları Ne Kadar?

Xbox One oyunları içerisinde yer alan Dunk Lords tek oyunculu olduğu gibi dört oyuncuya kadar oynanabiliyor. Oyun ve savaşın bir araya geldiği bu oyunu temmuz ayında ücretsiz Xbox oyunları fiyatı içerisinde ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz. Ayrıca Saints Row 2 aksiyon ve macera kategorisinde yer alan 18 yaş üzeri için uygun oyunlardan biri olarak Xbox üzerinden ücretsiz bir şekilde sunulabiliyor. Juju isimli oyunda ise şaman bir panda ve arkadaşı olan kertenkele ile maceradan maceraya atlayabiliyorsunuz. Yine Xbox One üzerinden de bu oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Haziran ayında ücretsiz indirime açılan Coffie Talk isimli oyun ise Temmuz ayının 15’ine kadar ücretsiz olarak indirilmeye devam edebilir.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.