Film&Dizi

The Mandolarian Yeni Sezonun Müjdesi Geldi

Daha önce sitemizde Disney+ üyesi olmanın avantajlarından ve bu platformda yayınlanmakta olan içeriklerden bahsetmiştik. Yine bu platforma ait olan ve milyonların takip etmiş olduğu platformun en sevilen dizilerinden olan The Mandalorian dizisi, yapılan son açıklamaya göre son sezona ait çekimleri tamamladı ve çok yakında yeni sezonun yayınlanması aşamasına geçilmiş oldu. Yeni sezonun ilk resmi tanıtım videosunun da yayınlanmış olduğu dizinin çekimleri ise 2021 yılının sonlarında başlamıştı. Kısa sürede oldukça kaliteli içerikleri ürettiğini söyleyen yapımcı firma, çok güzel bölümlerin izleyicilerle birlikte olması adına elindeki tüm imkanları kullanmaktadır.

The Mandalorian üçüncü sezonda izleyicileri neler bekliyor?

The Mandalorian dizisinin ilk iki bölümünü izleyen izleyiciler, dizinin üçüncü bölümünü merakla bekliyor. Dizinin 3.sezonunda oldukça kaliteli ve gizemli hikayeler izleyicileri bekliyor. İlk iki sezondan çok daha gizem dolu ve izleyicileri heyecanlandıracak bir sezon sizleri bekliyor. Sizlerde gizemli ve heyecan dolu dizinin yeni sezonu çıktığında hemen haberdar olmak istiyorsanız web sitemizi yakından takibe alabilirsiniz.

The Mandalorian üçüncü sezonu ne zaman yayınlanacak?

The Mandalorian dizisinin yeni sezonu olan 3.sezonunun ne zaman net olarak yayına gireceği yapım şirketi tarafından açıklanmış durumda. Yapım şirketi tarafından yapılan açıklamalara göre dizinin 3.sezonu önümüzdeki yıl yayına alınacak. Şubat 2023 tarihinde yayına alınacak yeni sezona ait bölümleri; Disney+ platformu üzerinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

The Mandalorian ilk sezonu kaç bölüm?

The Mandalorian dizisi iki sezondan oluşuyor. İzleyiciler tarafından dizinin sevilmesini sağlayan, diziyle ilgili temel bilgiler verirken aynı zamanda hikayenin geliştiği sezon olan ilk sezon toplamda sekiz bölümden oluşmaktadır.

The Mandalorian ikinci sezonu kaç bölüm?

İlk sezonu oldukça sevilen dizinin, izleyiciler tarafından merakla, ilgiyle ve heyecanla beklenen The

Mandalorian dizisinin ikinci bölümü de sekiz bölümden oluşmaktadır.

The Mandalorian Dizisinde Dikkat Çeken Oyuncular ve Rolleri Nelerdir?

Carl Weathers: Ödül avcısı olarak dizide yer alan bu oyuncu, Greef Kargo olarak dizide yer alıyor.

Werner Herzog: Dizide isimsiz bir adamı oynayan oyuncu, Mandalorian’ın bir hedefi takip etmesini sağlamıştır.

Omid Abtahi: Dizide Persid isimli oldukça dikkat çekici bir karakteri oynayan bu oyuncunun, yaptığı rol izleyiciler tarafından fazlasıyla beğenilmiştir.

Gina Carano: Eski bir paralı askeri oynayan oyuncu, oynadığı rolle dizide fazlasıyla beğeni kazanmıştır.

Giancarlo Esposito: Dizide yer alan imparatorluğun eski valisini oynayan oyuncu, yaptığı rollerle dizide büyük merak uyandırmış ve ilgiyle takip edilmiştir.

The Mandalorian Dizisinde Oynamış Konuk Oyuncular Kimlerdir?

The Mandalorian dizisinde alanında kaliteli birçok farklı oyuncu rol almıştır. Dizinin gelişmesinde ve izleyiciler tarafından beğenilmesinde emeği olan ana kadroda bulunan oyuncular hariç birçok konuk oyuncu da rol almıştır. Bu oyuncular arasında; Bill Burr, Tait Fletcher, Natalia Tena, Julia Jones, Horatio Sanz, Timothy Olyphant ve Emily Swallow gibi isimler yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.