Film&Dizi

La Casa Papel 5. Sezon İle İlgili Müjdeli Haber

Netfilix’in en fazla izlenen dizilerinden biri olan ve dünya genelinde çok ciddi bir izleyici kitlesine sahip bulunan La Casa Papel dizisi 4 sezonu geride bıraktı. İzleyicilerin merakla beklediği 5. Sezon ise çok yakında izleyici ile buluşacak.

La Casa Papel 5. Sezon Yeni Oyuncu Kadrosu

Senaryosu ve oyuncu kadrosunun başarısı sayesinde 4 sezondur izleyicinin bıkmadan izlediği ve bir sonraki sezonu merakla beklediği La Casa Papel dizisi 5. Sezon çalışmalarında yeni oyunculara da yer verildi.

Yeni sezonda oyuncu kadrosuna dâhil olacak isimler arasında Miguel Angel Silvestre ve Patrick Criado bulunuyor. Oyuncuların yeni sezonda kadroya katılacakları bildirilirken hangi karakterleri canlandıracaklarına dair bir açıklama henüz gelmedi. Birçok izleyicinin cevabını merak ettiği La Casa Papel 5. Sezon ne zaman sorusunun yanıtı ise henüz netlik kazanmış değildir. 5. Sezon çekimlerinin Ağustos ayında başlayacağına dair yapılan konuşmalardan anlaşıldığı üzere dizinin 2021 yılının ikinci yarısından itibaren izlenebilecek.

 

La Casa Papel 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı mı?

La Casa Papel dizisinin gerçek yayın tarihi hakkında net bir açıklama yapılmadı ve dizinin final sezonu olup olmayacağı da henüz bir netlik kazanmadı. Dizinin sosyal medya hesabından paylaşılan bilgilere göre 5. Sezonda son yapılan soygunun sona ereceği mesajının verilmesi birçok dizi hayranında kafaların karışmasına neden oldu. Bu nedenle dizinin bitip bitmeyeceği ve soygun haricinde farklı konuların işlenip işlenmeyeceği de merak edilen diğer detaylardan oldu. La Casa Papel 5. Sezon fragman konusunda da heyecanlı bekleyişler sürüyor. Ancak fragmanın çok yakın bir zamanda yayınlanacağı ve izleyicinin çok fazla beklemesine gerek kalmayacak gibi görünüyor.

 

La Casa Papel’de Yeni Bir Dönem Mi Başlıyor?

La Casa Papel dizisi herkesin bildiği üzere soygun odaklı bir dizidir. İki büyük soygun 4 sezonda işlenmiş ve bu süreçte izleyiciyi de hiçbir şekilde sıkmamıştır. 5. Sezonda ise bir önceki soygundan devam edileceği düşünülürken La Casa Papel dizisinin resmi Twitter hesabından yapılan bir açıklama tüm izleyicilerde farklı bir heyecan dalgası yarattı. Birçok izleyici bu sezonun son sezon olacağını düşünürken Soygun Sona Eriyor açıklaması dizinin farklı bir yönde de ilerleyebileceği düşüncelerinin oluşmasını sağladı. La Casa Papel soygun dönemini bitirip yeni bir dönemde farklı bir senaryo ile mi izleyici karşısına çıkacak yoksa soygun tamamen sona ererek izleyicilerine veda mı edecek? Merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını 5. Sezonda bulabileceksiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.