Film&Dizi

Countdown 2 Ne Zaman Çıkacak?

Countdown Filmi Konusu


Netflix online kanalda yayınlanmaya başlayan Coundown filmi hakkında merak edilen tüm detayları bu yazımızda sizler için derledik. Countdown 2 Ne Zaman Çıkacak ? İşte yanıtı…

Amerikan menşeili olan Countdown filmi 15 Ekim 2019 tarihinde yayına girmişti. Countdown filmi seyirciler tarafından oldukça ilgi çekti. Countdown severler filmin devamı olup olmayacağı konusunda bilgi edinmeye çalışıyor.

Netflix seyircileri tarafından oldukça sevilen filmler arasında yer alan bu film devamı istenen filmler arasına girmeyi başardı.

Countdown Filmi Hakkında

Netflix online kanalı en çok izlenen filmleri ve dizileri arasında yer alan Countdown filmi  kalitesi ile seyircilerden tam not aldı. Filmi seven seyircilerin çoğunluğu devam filminin olmasını arzu ettiğini dile getirdi. Countdown 2 filminin ne zaman çekileceği konusunda “Countdown 2 Ne Zaman Çıkacak?” sorusun yanıt bulmaya çalışıyor.

Countdown Filmi Konusu

Korku ve gerilim türünde çekilen  Countdown filmin ekran süresi 1 saat 30 dakikadır.

Countdown  filmi Türkçe ismiyle Gerisayım konu oldukça dikkat çekicidir. Konu işleyişi bakımından oldukça iddialı olan bu yapımın Netflix Top 10 listesinde bulunmasını açıklıyor.

Countdown filminin konusu

Quinn Harris isimli  genç bir kadının karşısına çıkan bir uygulamaya erişim sağlanmasının ardından, söz konusu olan uygulamayla hayatının son günlerinde yaşadığı tüm olayları anlatmaktadır.

Quin Harris isimli genç kadın hastanede hemşire olarak çalışan biridir. Bir gün karşısına çıkan ölüm gününü gösteren bir uygulama hayatını değiştirecektir.

Karşısına çıkan uygulamayı  indiren hemşire 3 gün sonra öleceğini görür. Bu süre zarfında hemşire Quinn bir kişi tarafından sürekli olarak takip edildiğini fark edecektir.

Hemşire Quinn ömrünün son 3 günü   dolmadan evvel  peşinde olan kişinin kim olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır.

Konusuyla dikkat çeken filmin, gerilim sahneleri oldukça beğenildi. Korkuyu yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez filmi olan bu yapımın ikincisinin çıkıp çıkmayacağı konusunda halen bir açıklama yapılmadı.

Netflix platformunda 2020 yılında yayınlanan Countdown filminin  oyuncuları da sergiledikleri performansla oldukça sevildi.

Countdown Filminin Oyuncuları

• Quinn Harris /Elizabeth Lail

• Dr. Sullivan /Peter Facinelli

• Evan / Dillon Lane

• Nurse Amy / Tichina Arnold

• Matt Monroe /Jordan Calloway

• Jordan Harris/ Talitha Eliana Bateman

• Derek/ Tom Segura

• Rachel / Lana Mckissack

• Courtney / Anne Winters

Countdown Filminin Karakterleri

Elizabeth Lail – Quinn Harris
Netflix yayınlanan  gerilim filminde  Elizabeth lail, Quinss Harris isimli bir hemşire rolünü  üstlendi.
Jordan Calloway – Matt Monroe
Countdown filminin  yayın hayatına başladığı günden itibaren artan bir ilgiyle halen izlenilmeye devam etmektedir. Bu başarının sebebi ise oyuncu kadrosu ile ilgili olduğu açıktır. Özelliklede Matt Monroe karakterini filmde canlandıran Jordan Calloway olması .
Talitha Eliana Bateman – Jordan Harris
Countdown filminin oyuncu kadrosu içerisinde Talitha Eliana Bateman da yer almaktadır . Countdown filmi karakterlerinden Jordan Harris ‘i Talitha Eliana Bateman canlandırmıştır.
Peter Facinelli – Dr. Sullivan
Countdown filminde  Dr. Sullivan karakterini Peter Facinelli canlandırmaktadır.
Tichina Arnold – Nurse Amy
Countdown filminde başrol olan hemşire Quin’in   arkadaşı olan  Nurse Amy rolü için Tichina Arnold canlandırmıştır .

Countdown Uygulaması Gerçekten Var mı ?

Countdown uygulaması, adı aynı olan filmin konusunda etki oluşturan bir uygulama formatı olmuştur. Countdown filminin yayınlanmasından sonra esinlenilen birçok uygulama olsa da gerçekte böyle bir uygulama bulunmamaktadır. Countdown benzeyen uygulamalarda virüs tehdidi bulunacağı için bu tarz uygulamaları araştırmamakta fayda var. Countdown uygulaması sadece film yapımı için tasarlanmış olan sahte bir uygulama ismidir. Gerçekten böyle bir uygulama yoktur.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.