Sosyal Medya

Tiktok Counter Nedir?

Tiktok Counter Nasıl Kullanılır?


Kullanıcıların takipçi sayısını arttırma konusunda birbirleri ile yarışması sonucunda tiktok uygulamasına ilave olarak birçok uygulama ortaya çıktı. Tiktok analizi yapmaya yarayan bu ek özellikler kullanıcı profillerin ne kadar güçlü olduğu, takipçi, etkileşim sayısı hakkında bilgi sahibi olmamıza yardımcı oluyor. Bu ek uygulamalardan biri olan tiktok counter hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak istiyorsanız yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

İster kendi hesabınız için isterseniz de başka bir hesap ile ilgili analiz yapmanıza izin veren tiktok counter, iki farklı tiktok hesabını pek çok bakımdan karşılaştırmanızı sağlar. Bu uygulama gerçek zamanlı veri çektiğinden dolayı hesabınız hakkında doğru bilgiler edinmenize yardım eder. Hesabınıza yönelik yapılan takip ve beğeni sayılarını gerçekçi şekilde sizlere sunar. Bu sayede hesap sahipleri takipçilerinin beğenilerini ve tepki hızlarını öğrenmiş olur. Ayrıca hem kendi profil bilgilerinizi hem de istediğiniz kişinin profil bilgilerini öğrenmenize imkân tanır. Hesap sahiplerine günlük etkileşimleriyle ilgili verileri listeler. Böylece kullanıcılar olarak hangi günlerde daha çok etkileşim aldığınızı ya da takip edildiğinizi bilirsiniz. Bu konuda bir tablo oluşturarak analiz etme olanağı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra en popüler Tiktokerler arasındaki sıralamanız hakkında bilgi sahibi olabilir ve kendinizi geliştirmek için motive olabilirsiniz.

Tiktok Counter Nasıl Kullanılır?

Tiktok counter sitesinin kullanımı ise oldukça kolaydır. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki arama çubuğuna analiz etmek istediğiniz kullanıcının adını yazmanız yeterlidir. Uygulama size bu hesap hakkındaki analizleri kısa sürede sağlayacaktır. Yine aynı sitede bulunan arama kısmının yan tarafındaki TikTokerlar kıyasla butonuyla iki farklı hesabı anında karşılaştırabilirsiniz.

 

Tiktok uygulamasını severek takip ediyorsanız bu sosyal platformun toplamda kaç takipçisi olduğunun görülmediğinin farkındasınızdır. TikTok Counter, bir Tiktoker’ın takipçi sayısını gerçek zamanlı olarak hesaplamaya yarar. Yani canlı takipçi sayacı ve takipçi sayısı görme işlemlerini yapar. Bu aracı kullanarak gerçek zamanlı olarak herhangi bir hesabın takipçi sayısını hesaplayabilirsiniz. TikTok Counter aracının çalışma prensibine bakacak olursak:

İlk olarak analiz etmek istediğiniz profili seçmeniz gerekir. Ardından tiktok counter aracını açmalısınız.  Burada kullanıcı adı değiştir kısmına tıklayarak hangi profili merak ediyorsanız yazın daha sonrasında bu profille ilgili bilgiler kısa zamanda yüklenecektir. Bu uygulama size ünlü olan tiktok kullanıcılarının kullanıcı adlarını girerek sahip oldukları takipçi sayıları hakkında sizlere bilgi verir. Bunun yanı sıra bu kişilerin aldıkları beğeni sayıları veya takip ettikleri hesaplar ve videolar hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Yani dilediğiniz hesap sahibi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlar. Bu açıdan oldukça kullanışlı bir araçtır.

Analiz etmek istediğiniz kullanıcı adını tam olarak hatırlayamasanız bile site size yazdığınız kadarı hakkında önerilerde bulunacaktır. Çıkan arama sonuçları arasında verileri hakkında bilgi almak istediğiniz kişiyi, hesabı seçin. Bu aşamada profil fotoğraflarından yardım alabilirsiniz. Ardından verileri yüklenmesi çok kısa sürecektir. Veriler yüklenip sayfa açıldıktan sonra bu sayfayı açık bırakırsanız sayılarının artıp azalışını da izleyebilirsiniz.

Tiktok counter Neden Kullanılır?

Tiktok counter aracının kullanılma nedenlerinden birisi de sahip olduğunuz iki TikTok hesabını karşılaştırmaktır. Bu özellik sayesinde kendi profilinizi rakip bir profille kıyaslama imkânı bulursunuz. Ayrıca bir kampanya nedeniyle sosyal ağın etkileyicisini bulmak istiyor ve diğer seçeneklerle karşılaştırmak istiyorsanız bu araç size oldukça yardımcı olacaktır.

İki farklı TikTok hesabını karşılaştırmak için ekranın üst kısmında yer alan ‘karşılaştır’ butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu sosyal platformun kendisi örnek vermek amacıyla size iki kullanıcıyı önerir.  Bu kullanıcıları değiştirmek amacıyla tekrar ‘değiştir’ kısmına tıklamanız ve kıyaslamak istediğiniz iki Tiktoker’ı seçmeniz gerekir.

Bu uygulama basit bir takipçi ya da beğeni kazandırma hizmetinden ziyade ayrıntılı bir inceleme yapar. Bu amaçla ilk olarak hesap analizi yaparak ilgili hesapta bulunan gönderiler, beğeniler ve takipçiler hakkında detaylı bilgi edinilir. Bu aşamanın ardından ortaya çıkan verilere göre bir fikir sahibi olunur. Analiz aşamasına geçilerek veriler bir tablo haline getirilir. Bütün bu veri toplama işleminin ardından hesap ile ilgili gelecekte ne yapılması gerektiğine karar verilir. Kullanıcıların sıklıkla beğendileri içerikler, izleyici ya da abone sayıları öğrenilir. Tüm gerekli bilgi ve destekler bu sayede alınır.

Sonuç olarak yapılan tüm çalışmalardan sonra gerekli takipçi ve beğeniler hesabınızın potansiyelini meydana getirir. Bu aşamadan sonra bu bilgileri kullanarak sürekli takipçi artışı sağlayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz noktaya gelip gelmediğini kontrol etmenize de olanak sağlar. Kısa sürede tamamlanan tüm işlemlerin kalıcı olması tamamen sizlerin elinde. Aldığınız beğeniler ve takipçileriniz isteğine bağlı olarak yapacağınız paylaşımlar sizi üst sıralara çıkaracak ve orada uzun süre kalmanızı sağlayacaktır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.