Sosyal Medya

Tiktok Profilime Bakanlar Gözükmüyor


Tiktok profilime bakanlar gözükmüyor problemini yaşıyor olmanızın pek çok farklı sebebi olabilir. Son yılların en sevilen sosyal medya platformlarından biri olan TikTok kendine ait özellikleri ile dikkat çeker. Kısa videolar, fotoğraflar ve canlı yayınlar ile paylaşım yaparak takipçileriniz ile iletişim halinde kalmanız mümkün hale getiren bu platformu, kısa süre içerisinde dünyada en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri haline gelmiştir. Bu durumda TikTok ile ilgili yapılan araştırmalarda büyük bir hızla artmakta olduğunu dile getirmek kesinlikle yanlış olmaz.

 

Tiktok Profiline Bakanların Görülmesi Ne Zaman Gelen Bir Güncellemedir?

Dünyanın her yerinden kullanıcısı olan ve her geçen gün daha geniş bir kullanıcı kitlesine sahip hale gelen TikTok kullanıcılarını daha keyifli bir deneyim sunabilmek adına farklı yenilikler ve güncellemeler yapar. Canlı yayınları daha kaliteli hale gelmesi, daha uzun videolar paylaşılabilmesi ya da platform üzerinden fotoğraf paylaşılması gibi yenilikler kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görür. TikTok üzerinde yapılan ve oldukça ilgi çeken son yeniliklerden bir tanesi ise profilinize bakanların gözükebiliyor olmasıdır.

Profilinize bakanları görmek pek çok kişi tarafından heyecan verici ve tercih edilen bir uygulamadır. Ancak bu doğrultuda TikTok profilinize bakanları görmek için bu duruma izin vermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Eğer bir başkasının hesabına girdiğinizde o kişiye bildirim olarak gitmesine onay verirseniz sizde hesabınıza girildiği taktirde profilinize bakanların gözükmesini sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde siz onay vermeden bu gibi bir hizmet almanız söz konusu ya da mümkün değildir.

 

Tiktok Profilime Bakanları Görmek İçin Ne Yapmalıyım?

Tiktok profilime bakanlar gözükmüyor probleminin yaşamanızın belirli sebepleri vardır. Bu problemi yaşıyor olmanızın en önemli sebeplerinden ilki bu duruma izin vermemiş olmanızdır. Eğer bir kişinin profiline girdiğiniz takdirde ona bildirim olarak gitmesine izin vermiyorsunuz sizde sizin profilinize bakanları göremezsiniz. Buna izin vermek için kendi hesabınızda profil resminizi üst kısmında kalan profiline bakanlar kısmına girmeli ve ardından bu kısmı aktif hale getirmelisiniz. Böylelikle son 30 gün içerisinde profilinizi inceleyen hesapları görebilirsiniz.

Ancak bazı durumlarda TikTok profilinize bakanları göremiyor olmanızın sebebi onay vermemiş olmanız değildi. Eğer onay vermiş olmanıza rağmen TikTok profilinize bakanları göremiyorsunuz bu durum hesabınızın güncelleme almamış olması da olabilir. Bu problemi devam etmemesi için kullandığınız telefonun işletim sistemine bağlı olarak değişkenlik gösteren marketten TikTok uygulamasını güncelleyebilir eğer bu durum çözüm olmuyorsa uygulamayı silerek tekrar yükleyebilirsiniz. Güncelleme sebebiyle bir problem meydana geliyorsa gerçekleştirdiğiniz bu uygulama sonrasında problem ortadan kalkar.

Tiktok Profilime Bakanları Nereden Görebilirim?

Tiktok profilime bakanları görme gelen son güncelleme ile birlikte en çok araştırılan konulardan biri olmuştur. Hesabınıza bakanları görmek istiyorsanız kendi profilinize gitmeniz gerekir. Profilinizin üst kısmında profil fotoğrafınızın sağ tarafının üstünde küçük bir simge yer alır. Eğer hesabınıza biri girdiyse yani hesabını biri tarafından incelemeye alındıysa bu kısımda bir sayı belirir. Bu kısma tıkladığınız takdirde son 30 gün içerisinde hesabınızın kimler tarafından incelendiğini görebilirsiniz.

Kendi profiliniz üzerinden Tiktok profilimi ziyaret edenleri görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça pratik bir işlem olan bu sayede dakikalar içerisinde profilinizi kimler tarafından görüldüğünü inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra profiliniz herhangi biri tarafından incelendiği takdirde eğer onay vermezseniz sizlere bir bildirim gelir. TikTok platformunun bildirimler kısmında yer alacak olan bu bildirimde hesabınızın kimler tarafından incelendiği bulunur. Bildirime tıkladığınız takdirde son zamanlarda kimler tarafından hesabınıza girildiğine dair bir liste ile karşılaşırsınız.

Tiktok Profilime Bakanları Görmek Güvenli Bir İşlem mi?

Tiktok profil ziyaretçilerini öğrenme için sunmakta olduğu bu hizmet tamamen güvenilirdir. Hesabınıza giriş yapan ve sizleri inceleyen kullanıcıları görmek için bir başka uygulamaya yönlendirilmez veya yeni bir uygulama yüklemek zorunda kalmazsınız. Kendi hesabınız üzerinden yalnızca birkaç dakika içerisinde hesabınıza girenleri görebilirsiniz. Dolayısıyla bu işlemin tamamen güvenli olduğunu ve hesabınızın güvenliğini tehlikeye atmayacağını dile getirmek yanlış olmaz. Ancak TikTok tarafından son güncellemeyle meydana gelen bu yeniliği elde etmek ve bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız mutlaka onay vermeniz gerekir. Eğer bir başkasına sizi görmesi konusunda onay vermiyorsanız sizde TikTok tarafından sunulan bu hizmetten yararlanamazsınız.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.