GenelOyun Dünyası

Ucuza alabileceğiniz 5 Genç Wonderkid – FM 2020

Rayan Cherki - 15 yaşında - Fiyatı 1,1M - 180 PA

Bugün size FM20 ucuz harikalarının bir listesini sunuyoruz. 2019/2020 ilk sezonunda satın alınırsa hepsinin maliyeti 10 milyon doların altında.

Yazımızı okumadan önce Football Manager 2020 Harikası: İmzalanacak En İyi Genç Orta Saha Oyuncuları Makalemiz ilginizi çekebilir.

Rayan Cherki – 15 yaşında – Fiyatı 1,1M – 180 PA

Bulabileceğiniz en ucuz FM20 harikasıyla başlayalım. Rayan Cherki sadece 15 yaşında ve Olympique Lyonnais için oynuyor.ücreti hala 75 $ / w’lik bir gençlik sözleşmesinde. Tabii ki, 16 yaşında olur olmaz daha iyi bir sözleşme alacaktır.

En iyi şekilde AML pozisyonunda Ters Kanat – Destek veya İç Yön – Destek olarak oynar.

Cherki her iki bacağı da eşit derecede iyidir ve aynı zamanda çok yönlüdür. Ayrıca AMC, AMR ve hatta Forvet pozisyonunu da oynayabilir. Böyle genç bir yaşta bile, harika top sürme, ilk dokunuş ve tekniğe sahip. İyi yetenekli ve güzel bir doğal zindeliğe sahip çok kararlı bir oyuncu. Unutmayın, o sadece 15 yaşında! Ve bu dünya standartlarında Kevin De Bruyne kadar iyi olur!  

Naci Ünüvar – 16 yaşında – Fiyat 1.1M – 178 PA

Naci Ünüvar, Ajax U19 için oynayan 16 yaşındaki düşük maliyetli FM20 harikasıdır. Futbol Direktörümüz onu 1.1M için satın aldı ve 2022’ye kadar 9.25k sözleşme verdi. Rayan Cherki‘den bahsettiğimiz ilk FM20 ucuz harikası ile aynı rol ve görevlerle aynı pozisyonda oynuyor. Sağ ayaklıdır ve çok yönlü değildir. AMC pozisyonunu oynayabilse de, onu daima AML‘de tutmalısınız. Gerçekten iyi bir bitirme, top sürme, pas ve teknik var ve 16 yaşında biri için çok kararlı bir oyuncu. Gerçekten yüksek bir doğal zindelik ile hızlı bir şekilde yorulmaz ve sık sık yaralanmaz.  

Lázaro Vinícius Marques – 17 yaşında – 675 bin € + 1,1M – 168 PA

Lázaro Vinícius Marques veya oyun içi basitçe Lázaro, FLA U20 için oynayan 17 yaşında ucuz bir harika. En iyi Forvet olarak oynar, ancak AMC pozisyonunu eşit derecede oynayabilir. Sadece 17 yaşında olan biri için harika top sürme, bitirme, ilk dokunuş, geçme ve tekniğe sahiptir. Makul bir beklenti, sağlam bir yetenek ve vizyona sahiptir. Aynı zamanda yüksek bir hız ve ivme ile hızlı bir oyuncu. Doğal zindeliği de iyidir, yani yavaşça yorulur ve çok fazla yaralanmaz. Tek kötü şey onun düşük soğukkanlılığıydı, ama bu oldukça gelişebilir. Tam potansiyeline ulaştığında bize Kylian Mbappe‘yi hatırlatıyor. Tabii ki, onun kadar iyi olmayacak çünkü potansiyelinin 168 olduğunu biliyoruz, ancak dünya çapında bir iş yapacak!

Francisco Trincao – 19 yaşında – Fiyat 6.75 milyon € – 169PA

Francisco Trincão, Braga B için oynayan 19 yaşındaki bir harika bir oyuncu. En iyi AML Kanat Oyuncusu-Saldırı pozisyonunda oynar ama AMR pozisyonunda da oynayabilir. Şaşırtıcı tekniği, geçişi, geçmesi, top sürme ve ilk dokunuşu kanatta baskın olması gereken her şey. Çok yetenekli ve topun dışında da iyi. Francisco topu olmadığında kendisini paso için hazır hale getirecek. Fiziksel istatistikleri iyidir, özel bir şey değildir, ancak maksimum potansiyelle harika olurlar. Potansiyel olarak çok yüksek bir potansiyele sahip olduğundan, neredeyse Eden Hazard‘ın ki kadar iyi olur. Rakiplerini geçmek için top sürme kullanacak çok yetenekli bir oyuncu. Oldukça tutarlı bir oyuncu ve nadiren yaralanıyor.

Ryan Gravenberch – 17 yaş – 10 milyon $ – 168 PA

Ryan Gravenberch, Ajax için oynayan 17 yaşındaki düşük maliyetli bir harika. Ryan, en iyi Gelişmiş Oyun Kurucu olarak oynar – CM pozisyonunda destek, ancak AMC pozisyonunda da doğaldır. Sadece 17 yaşında olan biri için genel istatistikleri çok iyi. Top sürme, ilk dokunuşu, tekniği ve geçişi teknik istatistikler söz konusu olduğunda iyidir. Zihin bölümünde karar verirken iyidir, yeteneklidir ve şefkat ve ekip çalışması da iyidir. Fiziksel istatistikleri analiz ederek dayanıklılık ve güç dışında her şeyde iyi olduğu sonucuna vardık, ancak bu gelecekte de iyileşebilir.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ryan Gravenberch fm 2020’de çok hızlı gelişiyor. Bir iki sezon sonra satarak büyük bonservis bedeli elde edebilirsiniz. Satış yaparken sonraki satış bedelinden pay maddesini eklemenizi öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.