Film&Dizi

Unutamayacağınız 5 Netflix Filmi

Bird Box


Sinema dünyasına hızlıca giriş yapıp kısa sürede önemli ölçüde mesafe kat eden netflix, oldukça kalabalık bir izleyici kitlesi kazandı. Göz ardı edilmeyecek bir ivme yakalayan netflix sizlere unutamayacağınız sinema keyfi sunuyor. netflix Filmleri, izlendikten sonra bakış açınızı değiştirecek etkiler bırakır ve derinde solmaya yüz tutmuş bazı duygularınızla buluşmanızı sağlar. Tıpkı biraz sonra size sunacağımız ve unutamayacağınız 5 netflix filmi gibi.

 

Bird Box

 

Korkutucu bir senaryo deneyimini size sunan filmde, insanlar, kimsenin göremediği ve görünmediği korkunç yaratıkları görmemek için gözlerini bağlarlar ve hiç açmazlar. Zira yaratıkları gören kişi dayanılmaz bir korku ile karşılaşır ve kendini öldürür. Gerilimin üst seviyede olduğu bu film de korku ve ümit arasında gidip geliyorsun. Ölme korkusu ve hayatta kalabilme ümidi… Özetlemek gerekirse bu unutamayacağınız netflix filmi, bir kadını ve iki çocuğun hayatta kalabilme gayretini hikaye eder. Başrolünde Sandra Bullock oynuyor.

 

Bright (2017)

 

Başrolünde Will Smith’in oynadığı bu fantastik ve bilim kurgu filminde, Les Angeles’ta mesleği polislik olan adamın başından geçen olayları ve ortasına düştüğü savaşı anlatılıyor. Sokaklarında sadece insanların yaşamadığı farklı türlerin de yaşadığı o karmaşayı konu ediniyor.

 

Okja (2017)

 

Sinema meraklıların beğeniyle takip ettiği Güney Koreli Joon-ho Bong bu filmin yönetmenliğini yapıyor. Hollywood’un en beğenilen oyuncuları Jake Gyllenhaal ve Tilda Swinton bu filmde oynarken asıl bizi heyecanlandıran küçük kız Mija’nın dev gibi arkadaşı olan Okja ile olan arkadaşlık bağıdır. Yayınlandığı günden itibaren izlenme rekoru kıran bu unutamayacağınız netflix filmi Bol Ödülünün sahibidir.

 

Hush (2016)

 

Kitap yazmak için bir dağ evine kapanan sağır Maddie, bir süre sonra akıl almaz bir olayla karşılaşır. Ruh hastası bir erkek, ortada hiçbir şey yokken Maddie’yi öldürmeye çalışır. Maddie’nin hayatta kalma mücadelesini konu edinen ürpertici bir film.

 

The Ritual (2017)

 

Başrolde; Rafe Spall, Robert James-Collier ve Arsher Ali’nin bulunduğu filmde, İskandinavya’da balta görmemiş ormanlarında kamp yapan dört arkadaşın başından geçen olayları anlatır. Oldukça heyecan veren senaryosuyla izleyicileri bekliyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.