GenelMobil Alemi

WhatsApp konum nasıl gönderilir?

Whatsapp Konum Gönderme


Whatsapp Konumuzu Arkadaşlarınıza Göndermek Nasıl Yapılıyor Merak Mı Ediyorsunuz? Whatsapp Konum Göndermek İçin Yapılması Gerekenleri Konumuzda Anlatıyoruz. Whatsapp’ta Konum Gönderme İçin Konumuzun Devamına Göz Atın. Resimli Olarak Whatsapp Konum Gönderme Konumuzda Adımları Takip Edin.

En Çok Kullanılan Mesajlaşma Ve İletişim Uygulaması Whatsapp İle Bulunduğunuz Konumu Arkadaşlarınıza, Dostalarınıza Göndermek Adımlarını Tek Tek Anlatıyoruz.

Whatsapp ‘Ta Konum Gönderirken Önemli Nokta İse Gps Yani Konumuzun Açık Olmasıdır. Whatsapp ‘Ta Konum Gönderirken Gps Kapalı İse Zaten Uyarı Verecektir Ancak Açık Değilse Telefonunuzun Bildirim Alanını Aşağıya Çekerek Gps / Konum Butonuna Basarak Aktif Ediyoruz. Whatsapp ‘Ta Konumunuzun Daha Net Bulunabilir Olmasını Ve Daha Kolay Bulunabilir Sağlamış Oluyoruz.

Konumuzu Wifi Yerine Mobil Veri İle Konum Gönderirseniz Daha Da Net Sonuçlar Elde Edebilirsiniz. Konumuzun Mobil Veri Sizi Daha Net Sonuçlara  Götürecektir. Kırsal Kesimlerde Çokça Yanlış Yerlere Gösterebilir Bu Yüzden Konumuzu Gönderirken Konumuzu Teyit Etmeyi Unutmayınız.

Basit Basit, Adım Adım Whatsapp Konum Gönderme işlemine geçiyoruz.

Whatsapp Konum Gönderme

  1. Whatsapp Uygulamamıza Giriyoruz.
  2. Whatsapp Konum Göndermek İstediğimiz Kişiye Mesaj Gönderiyormuş Gibi Tıklıyoruz.
  3. Mesaj Alınında Ataç İşaretine Tıklıyoruz.
  4. Konum Sekmesine Tıklıyoruz.
  5. Mevcut Konumu Paylaş ’A Tıklıyoruz
  6. Kaç Saat Gözükeceğini Seçip Gönder Tuşuna Basıyoruz.

 

Bilmediğiniz Bir Konumdaysanız Size Önerimiz Etrafınızdaki Büyük İş Yerleri, Bankalar, Bulunabiliriği Gözükürlüğü Yüksek Mekanları Konum Olarak Göndermeniz.

Konum Gönderdiğiniz Kişiye Güvenmiyor Veya Tek Kullanımlık Bir Şey İçin Konum Atıyorsanız Önerimiz 1 Saatlik Konumuzu Paylaşmanız. Anlık Olarak Konumuzu Görecek Ve Sizi Bulabilir.İşiniz Bittikten Sonra İse Konuşma İçinden Paylaşmayı Durdur Butonuna Basmayı Unutmayın

Resimli Olarak Konum Gönderme İşlemleri İçin Adımlar Aynıdır, Butonları Bulamıyorsanız Resimleri Takip Edebilirsiniz. Görseller Android İçin Çekilmiştir. İos Cihazlarda Farklılık Olacaktır.

Whatsapp Konum Gönderme Resimli Anlatım ;

[su_slider source=”media: 4758,4759,4760,4761,4762,4763,4764″ link=”lightbox”]

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.