Para Kazanma

Youtube İzlenme Arttırma Yöntemleri Ve Zararları!

Youtube İzlenme Arttırma Yöntemi Paylaşıp Sizleri Kötü Sonuçlara Sürüklemek İstemem Ama Sistemlerin Genel Mantığından, Youtube Bu Hileyi Nasıl Algıladığına Kadar Bir Konuşalım.

Sevdiğiniz konularda hem içerik üretmek hem de para kazanabilmek için youtube kanalınıza kolayca takipçi ve izlenme gibi hizmetler satın alabilir ve youtube platformuna siz de kolayca katılabilirsiniz. Böylece videolarınızı dünyaya duyurabilir ve bunu yaparken de kazanç elde edebilirsiniz. Eğer youtube ile ilgili hizmetlere ulaşmak, üstelik bu hizmetlere çok uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız hemen https://www.sadeceon.com/Tags/youtube-retention-izlenme linkine tıklayabilir ve youtube video izlenme hizmetlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Youtube izlenme hilesi

Basit Hit Sistemleri İle Ziyaret Edip Kazandığınız Bakiyelerle Kendi Videolarınıza Hit Göndererek Yaptığınız İzlenme Hilesi Artık Sayılmıyor, Youtube Bunu Yakalıyor. Çünkü Sizin Bakiye Kastığınız Sitelerin Bir Çoğu Artık Sistemlerini Güncellemiyor Ya Direkt Url Üzerinden Hit Göndererek Videonun İzlenme Sayısını Arttırmaya Çalışıyor Ya Da Şeffaf Proxy İle İzlenme Göndererek Gene Filtreye Takılıyor, Aradaki Yüksek High Proxylerle Gelen Hitinde Sonu Hüsranla Bitiyor O Da 301 İzlenme Limitine Takılıyor vede Sonucu Aynı Oluyor. Bu Sistemlerle Uğraştığınıza, Zaman Harcadığınıza Değmiyor.

Ciddi Anlamda Bu İzlenme Hilesini Yapabileceğiniz Sitemler Mevcut Ama Öneri Veya Site Adresi Paylaşmayacağım. Paylaşıp Kimsenin Sorumluğu Altına Girmek İstemiyorum. Çünkü Bu Tarz Hilelerin Sonucu Hep Hüsran.

Bu Tarz Hileler Yerine Organik İçeriklerle, Organik Sosyal Medya Hitleri İle Videonuzu Özgünleştirerek Daha Verimli Sonuçlar Elde Edebilirsiniz. Ben Riski Alıyorum İzlenme Hilesi Yapacağım Diyorsanız Da Sonucu Kesinlikle Hüsran Oluyor, Denendi vede Onaylandı Bir Çok Sistemi İnceledim, İşini Düzgün Yapan Sistemlerde Ciddi Rakamlara Satıyorlar Bu Hizmeti.

Youtube izlenme yöntemleri

Hizmeti Alıp Reklamlardan Gelir Elde Etmeyi Düşünmeyin , Tam Tersine Gelirinizi Düşürecek Bir  İşlem Yaptığınızdan Dolayı Adsense Hesabınızın Da Kapatılması Söz Konusu Olabilir. Adsense De İzlenme Sayısı Mevcut , Tıklanma Yok Hayırdır Diyor ? Bakıyor Hit Aynı Tarayıcı Veya Yazılımsal Sistem Üzerinden Geliyor Olduğunu Anlayıp Aradan Ayıklıyor. Ay Sonu Geçersiz Bakiyelerle Beraber Bütün Emeklerinizde Gitmesi Söz Konusu Olabilir.

Ayrı Bir Husus Olarak Sayfanın Organikliğini Bozarak Listelerde Gerilerde Çıkmasını Sağlamış Oluyorsunuz. Oradaki Sayının Artması Youtube De İlerlerde Çıkacağınız Anlamına Geliyor Ama Filtre Sistemi Bunun Organik Olmadığını Anlıyor vede Organik Olan İzlenmeli Video İle Organik Olmayanı Ayırt Ediyor. Listelerde Geri Sıralarda Çıkmasına Sebep Oluyor.

Bazı Sistemler İse Hiç Etki Etmeden Size Hit Gönderdik Diyorlar Ki Gönderiyorlar, Gönderdikleri Hit Tek Site Üzerinden Geldiğinden Youtube Bunu Anlayıp Saymıyor.

Hit Sistemlerini Test Etmek İstiyorsanız Aklınızın Bir Köşesinde Olsun, İzlenme Sayıları 24 – 36 Saat Aralığında Güncelleniyor, Anlık Olarak Değişmesini Beklemeyin.

Youtube organik izlenme

Organik Hit İçin Çalışın, Organik Olan Her Şey Youtube / Google Sisteminde Değerlidir. Ürettikçe Kazanacaksınız Emin Olun Bunların Örnekleri Çok.

Peki Sahte Hitleri Sistem Nasıl Algılıyor ?
  • Sahte Hitlerin Geldiği Sayfalarda Çalışan Kodlardan
  • Sitenin Kullandığı Browser Agents Dosyasından
  • Sitenin Klasik Yöntemlerle Hit Göndermesinden.
  • Sistemdeki Kullanıcıların Auto Surf Yaparak İnaktif Sistem Kullanmasından.
  • Sistem Etkileşimi Sayfada Gezinmeyi Azaltıyor , Çünkü Giriyor Ve Bekliyor Hiçbir Haraketlilik Yok.
  • Standart Süre Aralıklarında İzlenilmesinden.
  • Direkt Yönlendirilmiş Sayfalardan Gelen İsteklerden.

Sonuç Hesabınız Kapatılacak Diyerek Yazıda Tekrarlamış Olabilirim , Amacım Sizi Korkutmak Değil Emeklerinizi Korumak , Bu Tarz Sistemlerin Zararlarını Araştırarak Öğrenebilirsiniz , İsterseniz Sahte Hesaplarla Deneyebilirsiniz Kararlar Sizlerin Fake Hits Yazarak Veya Youtube Hit Yazarak Zaten Sonuçlardaki Sitelere Bakarak Hangisinin Fake Hits Sitesi Olduğunu Bulup İşlem Yaparsınız.

Sonuçları , Yapmak Yapmamak Tamamen Sizin Elinizde. Yapacaksanızda Profosyonel kişilerle çalışmanızı Önerim!

 

 

 

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.