Para Kazanma

Bitexen Nedir?

Türk Lirası üzerinden Altcoin ve Bitcoin borsasında işlem yapmak isteyenler artık Bitexen kullanıyor. Mobil uygulaması da bulunan marka üzerinden API erişim olanağı sayesinde kolayca Altcoin ya da Bitcoin alınıp satılabiliyor. Düşük komisyon özelliğinin yanı sıra kullanıcı dostu ara yüz de herkes için kullanılabilirlik sağlıyor.

Bir fintech girişimi olan Bitexen, güvenli kripto para yönetme ve saklama olanağı tanıyan Exen Wallet’ı da geliştirmiştir.

Şirketlerin kendilerini büyütebilmeleri, projelerini tanıtabilmeleri amacıyla yatırımlar sayesinde ücretsiz EXEN Coin de dağıtılmaktadır.

Sizde ücretsiz EXEN  Coin Kazanmak İçin Aşağıdaki Linkten üye Olabilirsiniz.

https://www.bitexen.com/?ref=61719097

Neden Para Veriyor?

Girişimin daha da büyümesi amacıyla yeni bir hesap oluşturduğunuzda; Bitexen’i başkalarına da tavsiye ettiğinizde ücretsiz Exen Coin kazanabilirsiniz. Bu coin, Ethereum Blockchain teknolojisi ile üretilmiş olup sadece 15 milyon tane bulunan bir çeşit kripto paradır. Sık sık düzenlenen çekilişlere ve yarışmalara katılarak daha fazla coin de kazanabilirsiniz. EXEN Coin’ler Bitexen’de bulunan alım satım tahtaları kullanılarak satılabilir, farklı para birimlerine dönüştürülebilir ya da satın alınabilir.

Nasıl Para Kazanırım?

Aslında Bitexen üzerinde yeni bir hesap oluşturarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. EXEN Coin kazanabileceğiniz 5 farklı aşama bulunmaktadır. Aşamalar kullanıcı sayısına göre belirlenmektedir. Amaç bir milyondan fazla kullanıcıya ulaşmaktır.

Sizde ücretsiz EXEN  Coin Kazanmak İçin Aşağıdaki Linkten üye Olabilirsiniz.

https://www.bitexen.com/?ref=61719097

Toplam üye sayısına göre verilen ödüller şu şekildedir:

İlk 10.000 Kullanıcı

 • Her yeni kullanıcıya: 100 EXEN
 • Tavsiye edilen kullanıcı başına: 100 EXEN

40.000 + Kullanıcı

 • Her yeni kullanıcıya: 25 EXEN
 • Tavsiye edilen kullanıcı başına: 25 EXEN

100.000 + Kullanıcı

 • Her yeni kullanıcıya: 10 EXEN
 • Tavsiye edilen kullanıcı başına: 10 EXEN

200.000 + Kullanıcı

 • Her yeni kullanıcıya: 5 EXEN
 • Tavsiye edilen kullanıcı başına: 5 EXEN

100.000.000 + Kullanıcı

 • Her yeni kullanıcıya: 1 EXEN
 • Tavsiye edilen kullanıcı başına: 1 EXEN

Bitexen Üzerinden Bedava Para Ödemesi Nasıl Alınır?

Alınan karar doğrultusunda 2019 yılının Ocak ayından beri üç aylık periyotlar halinde geri ödemeler yapılmaktadır. Bitexen geri aldığı EXEN’leri Blockchain teknolojisi ile imha eder. Üç aylık periyotta kazanılan karın %50’si Bitexen alım satım tahtalarında dönüştürülür. Ne kadar alım yapılacağının ve ne zaman yapılacağının duyurusu önceden müşterilere yapılır.

 

Alım satımlar tahtada kullanıcıların belirleyeceği fiyatlandırma üzerinden yapılır. Ayrıca kullanıcıların kendi arasındaki alım satım faaliyetleri de etkilidir. Bitexen tarafından dağıtılmış olan coinlerin tamamı geri alınıncaya dek geri alımlar sürer. En sona kalan 1 milyonluk EXEN coin geri alınırken ise son bir yılın ortalama fiyatı baz alınarak tavan fiyat olarak belirlenir.

Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır?

Bitexen’de sadece gerçek kullanıcıların hesap oluşturulmasına izin verilmektedir. Ancak bir banka hesabı açılırken olduğu gibi kimlik fotokopisi ve imza istenemeyeceğinden farklı bir hesap doğrulaması tercih edilir. Bunun için de Bitexen kullanıcısının hesap oluşturduktan sonra dilekçeli selfie göndermesi gerekir. Çekilecek olan selfiede yüzünüz bir vesikalık fotoğraftaki gibi net bir şekilde gözükmelidir.

Kimlik bilgileri belgenin hiçbir yeri kapatılmadan tamamen okunabilecek şekilde gönderilmelidir. Bitexen’e başvurduğunuz tarihin üzerinde yazdığı dilekçeniz okunaklı olmalıdır. Belgeleri incelenen kullanıcıların bilgileri başvuru formundaki ile uyuşuyorsa hesapları doğrulanacaktır.

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Bitexen son günlerde karşıma çıkmaya başladı. Ben de araştırmaya karar verdim. Bilgilendirme yazınız için teşekkür ederim. Bakalım sonunda bu mevzuya da girecek miyim.:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.