Genel

Açık Akademi ile Kodlama Öğrenin!

Bu sitede uzun zamandır paylaşım yapmıyorum. Çünkü zaman ayırmakta zorluk çekiyor ve maalesef bilgisayara vakit ayıramıyorum.

Ama yazacağım yazı bomba gibi olması içinde elimden geleni yapacağım. Yazacağım konu: kodlama öğrenmeni sağlayan siteyi sizlere tanıtmak olacaktır.

Unutmayın!: Bu yazı reklam değil, inceleme yazısı barındırmaktadır.

Kodlama öğrenmek isteyenler olabilir. İşte, bunun için bir site keşfettim. Açık Akademi; Windows altyapılı, eğitim sitesi olarak hizmet vermektedir. Siteye girip üye olmanıza gerek yoktur. Üye olmadan da eğitim görebilirsiniz.

Eğitimler seçeneğine tıkladığınızda kolayca; HTML, CSS, Jquery, JavaScript ve daha fazlasını öğrenmekte sıkıntı çekmeyeceğiniz bir eğitim vermektedir. Bu platform; videolu olarak eğitim sunmaktadır.

Ayrıca; soru-cevap kısmı bulunmaktadır. Kodlama öğrenmek isteyenler için, kolaylıkla soru sorup, üyelerden cevap alacağınız bir bölüm vardır.

Değerlendirmem gerekirse; süper hizmet verilmektedir. Eğer, kolaylıkla öğrenmek ve öğrenmeye geç kalmamak için, bu hizmeti geri çevirmemelisiniz. Tavsiyem: denemelisiniz! Yazım bu kadar, diğer yazıma kadar hoşça kalın efendim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.