«

Bu sitede uzun zamandır paylaşım yapmıyorum. Çünkü zaman ayırmakta zorluk çekiyor ve maalesef bilgisayara vakit ayıramıyorum.

Ama yazacağım yazı bomba gibi olması içinde elimden geleni yapacağım. Yazacağım konu: kodlama öğrenmeni sağlayan siteyi sizlere tanıtmak olacaktır.

Unutmayın!: Bu yazı reklam değil, inceleme yazısı barındırmaktadır.

Kodlama öğrenmek isteyenler olabilir. İşte, bunun için bir site keşfettim. Açık Akademi; Windows altyapılı, eğitim sitesi olarak hizmet vermektedir. Siteye girip üye olmanıza gerek yoktur. Üye olmadan da eğitim görebilirsiniz.

Eğitimler seçeneğine tıkladığınızda kolayca; HTML, CSS, Jquery, JavaScript ve daha fazlasını öğrenmekte sıkıntı çekmeyeceğiniz bir eğitim vermektedir. Bu platform; videolu olarak eğitim sunmaktadır.

Ayrıca; soru-cevap kısmı bulunmaktadır. Kodlama öğrenmek isteyenler için, kolaylıkla soru sorup, üyelerden cevap alacağınız bir bölüm vardır.

Değerlendirmem gerekirse; süper hizmet verilmektedir. Eğer, kolaylıkla öğrenmek ve öğrenmeye geç kalmamak için, bu hizmeti geri çevirmemelisiniz. Tavsiyem: denemelisiniz! Yazım bu kadar, diğer yazıma kadar hoşça kalın efendim.

Bir Cevap Yaz
Tepkin Ne Oldu?

sayfullayevabdullah Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *