Genel

Apple TV Plus Hizmeti Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

Apple TV Plus Nedir?


Apple TV Plus içerisinde bulunan birçok içerikle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bildiğiniz üzere son zamanlarda Netflix, BluTV gibi platformlar fazlasıyla popüler hale geldi. Bu tür platformlara olan ilginin artması sebebiyle birçok şirket bu sektöre adım atmaya başladı.

Apple TV Plus ile birlikte bu sektöre adım atan dev şirketlerden bir tanesi de Apple. Disney gibi dev şirketlerin bulunduğu rekabete geçtiğimiz senelerde katılan ünlü şirket, yeni hizmetiyle birlikte kullanıcılara birçok içerik sunuyor.

Bu hizmet sayesinde kullanıcılar kaliteli birçok yapıma rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Kısacası Apple TV+ hizmeti kullanıcılara Apple yapımları dahil birçok içerik sunuyor. Şimdi burada lafı daha fazla uzatmayalım ve Apple’ın geçtiğimiz senelerde kullanıcılara sunduğu yeni hizmetini yakından tanıyalım.

Apple TV Plus Nedir?

Uzun süre önce tanıtılan Apple TV Plus basitçe açıklamamız gerekirse bir içerik platformu. Daha önce belirttiğimiz gibi Netflix gibi platformlar artık fazlasıyla popüler. Bu yüzden birçok şirketin bu sektöre adım atmak istemesi oldukça normal.  Ünlü dev şirket Apple ise kullanıcılara farklı ve yeni hizmetler sunmayı seven bir şirket.

Günümüzdeki gelişmelere hızlıca ayak uydurabilen şirket, Apple TV Plus hizmetiyle bu konuda da geri kalmıyor. Apple’ın sunduğu bu hizmet sayesinde birçok dizi, film, belgesel gibi yapımlara rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yine bu platform sayesinde Apple’ın kendi yapımı olan birçok özel yapımı da istediğiniz gibi izleyebiliyorsunuz.

İçerisinde birbirinden kaliteli birçok içerik bulunan bu platforma zamanla yeni içerikler de eklenmeye devam ediyor. Aylık veya yıllık ücret ödeyerek erişebileceğiniz Apple TV Plus hizmetinin fiyatının ise rakiplerine göre oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Apple TV Plus Türkiye’de Kullanılabiliyor mu?

Ne yazık ki Apple TV Plus Türkiye içerisinde henüz hizmete başlamış değil. Yani bu sorunun cevabının hayır olduğunu söyleyebiliriz. Hizmete Türkiye’den kısıtlı olarak erişim sağlayabiliyorsunuz ancak paket satın almak istediğinizde ödeme kısmında problemler yaşayabiliyorsunuz. Herhangi bir paketi satın alamadığınız için doğal olarak hizmeti istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz.

Apple TV Plus Fiyatı Ne Kadar?

Apple TV Plus ücreti rakiplerine göre oldukça uygun olarak karşımıza çıkıyor. Netflix gibi dev rakiplerine göre oldukça uygun fiyata sahip olan platform kullanıcılara 7 günlük deneme sunuyor. 7 günlük deneme sonrasında ise ücretlendirme aylık 4.99 dolar olarak belirlenmiş.

Ancak tabi ki bu hizmetin Türkiye’de henüz kullanılamadığını tekrar hatırlatmamızda fayda var. Yani Apple TV Plus aylık ücreti şimdilik sadece platformun kullanılabildiği bölgeler için geçerli. Ancak Apple TV+ hizmeti gelecekte Türkiye’de hizmete sunulursa bu fiyatın ülkemize göre değişiklik göstermesi fazlasıyla muhtemel bil durum.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.