Oyun Dünyası

CS GO Isınma Bitirme Kodu

CS GO ısınma bitirme kodu oyunu oynamadan önce sizlere ısınmanız amacı ile yaklaşık olarak yarım saat süre ile verilen promosyon hediyedir. Uzun açılımı counter strike global offensive olan ve internet üzerinden online olarak oynanabilen bu popüler internet oyunu, sizlere ısınma bitirme kodu ile daha güzel ve fazla vakit geçirme fırsatı sunuyor. Bu kodu kazanmak için öncelikle CS GO’da bir sunucu oluşturmanız gereklidir. Bu sunucuyu aldıktan sonra CS GO ısınma bitirme kodunu alabilir ve oyuna başlama sürenizi diğer arkadaşlarınızdan ayrı olarak fazla hale getirebilirsiniz. Oyun öncesi sahip olduğunuz ısınma bitirme kodunu dilerseniz hızlı şekilde kullanabilirsiniz.

CS GO Isınma Bitirme Kodu Nasıl Kapatılır?

Eğer arkadaşlarınız ile CS GO oynamayı karar verdiği iseniz ve elinizde olan ısınma bitirme kodunu hızlı şekilde kapatmak isterseniz, 15 saniye içerisinde bu işlemi yapabilirsiniz. Kapatma sonrası oyuna normal seyrinde devam edebilir ve arkadaşlarınız ile CS GO oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz.

CS GO ısınma bitirme kodu kapatılışı için şu adımları takip edebilirsiniz.

  • Oyuna başlamadan önce ısınma/bitirme kodunu kapatmak isterseniz öncelikle oyun konsolunuzun açık olması gereklidir.
  • Konsolunuzun açık olduğundan emin değilseniz bilgisayarınızın klavyesinde yer alan esc tuşu altında yer alan é tuşuna tıklayabilir ve kontrol edebilirsiniz.
  • Eğer ısınma bitirme kodunu konsolunuz açık olmadan kapatmak isterseniz önce ayarlara giriş yapınız.
  • Sonra oyun içi ayarlar bölümüne geliniz ve geliştirici konsolunu etkinleştir simgesine tıklayınız.

Bu yapacağınız işlemler ise oyun konsolunuzun aktifliğini kontrol etmenizi sağlayacaktır. Kontrol sonrası kapatma işlemi için oyuna geri dönüş yapınız ve açık olan konsolun oraya mp_warmup_end kodunuzu girin. Bu işlem hemen ısınma bitirme süreniz ile olan kodunuzun kapanması sağlayacak ve arkadaşlarınız ile beraber hızlıca oyuna geri dönüş yapmanızı sağlayacaktır.

CS GO Isınma Bitirme Kodları Nelerdir?

CS GO ısınma ve bitirme kodları aynı zamanda oyun içerisinde farklı özellikler ile hareket etmenizi sağlar. Farklı ısınma bitirme koduna sahip olan CS GO oyunu, aynı zamanda çevrimdışı iken de oyunu oynamanızı sağlar. Çevrimdışı olarak ısınma kodunu kapatırsanız, istediğiniz zaman bu işlemi güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

CS GO ısınma bitirme kodları ve oyunculara sağladığı avantajlar şunlardır.

  • Oyuna birden fazla oyuncu sayısı ile katılanlar olursa ve siz de bu esnada ısınma bitirme kodunu kapatmak isterseniz,  mp_endwarmup_player_count adresinden işlem yapabilirsiniz. Bu kod içerisinde yer alan oyuncu sayısı * işareti ile belli olur.
  • Eğer kısa bir süre ısınma bitirme kodunu kapatmak isterseniz, mp_warmuptime ile bu işlemi kısa sürede yapabilirsiniz. Bu zaman ise # işareti ile ifade edilir.
  • mp_do_warmup_offline kodunu ise oyun konsolunuza çevrimdışı yazmanızı sağlar. 0 sembolü ile ifade edilir.
  • 1 ifadesine sahip olan diğer bir ısınma bitirme kodu ise mp_do_warmup_offline kodu ile yapılır. Bu kodu kullanarak botlarla veya çevrimdışı olarak oyunu oynarken, aynı zamanda iptal ettiğiniz ısınma süresini aktif hale getirmenizi sağlar.

Hem hızlı hem de güvenilir CS GO ısınma bitirme kodları olarak bilinen ve her birisi farklı sembole sahip olan bu kodlar, aynı zamanda sizlerin arkadaşlarınız ile oyun oynarken daha güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.