Biyografi

Ece Ronay kimdir?

Son günlerin popüler isimlerinden bir tanesi olan Ece Ronay, 17 Kasım 1991 senesinde Diyarbakır ilinde hayata gözlerini açmıştır. Ece Ronay şuan 32 yaşındadır. Beslenme ve Diyetik Bölümü mezunu olan Ece Ronay adını sosyal medya da yer alan videoların binlerce kişi tarafından izlenip paylaşılmasıyla söz ettirmeyi başardı.

Sosyal medya fenomeni olan Ece Ronay sosyal medya dışında yeni yayınlamış olduğu şarkılarla da izleyeci toplamayı başarmıştır. Son günlerde Tiktok hesabı oldukça merak edilen fenomenin videoları ve bilinmeyen detayları hakkında faydalı bir içeirk hazırladık. Sizlerde Ece Ronay’ın en merak edilen konular hakkında bilgi sahibi olmak için yazı dizimizi okuyabilirsiniz. Ayrıca Ece Ronay’ın en güzel tiktok videolarını da sizler için bir araya getirdik.

Ece Ronayın Eşi Mehmet Bilir Kimdir?

Ece RONAY “Karpuz” şarkısıyla oldukça popüler hale gelmiş daha sonra çıkarmış olduğu “Git Çatla” isimli şarkısıyla ismini geniş bir kitleye duyurmayı başarmıştır. Ece Ronay, 2022 senesinde iş adamı olarak bilinen Mehmet Bilir’le evlenmiş. 1 yıl sonra bu evliliklerine son vermiştir. Bu evliliklerinden Miran adında bir çocukları bulunmaktadır.

Ece Ronay Hangi Okuldan Mezun?

Ece Ronay’ın İlk ve orta öğrenimini bitirdiği okul hakkında net bir bilgi bulunmazken, Lisenin ardından Sanko Üniversitesi’nin Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olduğu bilinmektedir.

Ece Ronay Ne Yapmış?

Sosyal medya fenomeni olan Ece Ronay eski eşi Mehmet BİLİR’in dükkanını kurşunlatma suçlaması ile göz altına alınmıştır. Ece Ronay’la birlikte olaya karıştığı iddaa edilen 5 kişi daha göz altına alınmıştı. Yapılan incelemeler ve sorgu sonrası adli kontrolü tamamlanan Ece Ronay serbest bırakılmış 3 kişi ise tutklanmıştır.

Adı geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil’le de gündeme gelen fenomenin olayları oldukça fazladır. Mehmet Ali ERBİL’in kendisine taciz mesajları attığını söyleyen fenomenin konuşmaları gündem olmuştu. Yayınlanan ifşa mesaj konuşmalarının görüntülerinden sonra telefonun asistanında olduğunu ve mesajları kendinin atmadığını söylemişti Mehmet Ali ERBİL. Ara sıra bu ikilinin tartışmaları devam ediyor. Mehmet Ali ERBİL suçunu kabul etmiş ve fenomen arkadaşımızdan özür dilemiş hatta nişanlısını davet ederek bir fotoğraf yayınlamıştır.

Ece Ronay Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve güzellik salonu işleten Ece Ronay 17 Kasım 1991 doğumludur. Ece Ronay şuan 32 yaşındadır. Eşinden ayrılmış ve çocuğuyla birlikte hayatında devam etmektedir.

Ece Ronay Tiktok

Ece ronay official hesabını takip ederek sizlerde Ece Ronay videolarını yakındna takip edebilirsiniz. Sosyal medyada yaklaşık 4 milyon takipçisi bulunan Ece Ronay’ın birçok videosu bulunmaktadır.

@ecetaylanr

Ece Ronay Tiktok Videoları +18

Ece Ronay Tiktok Videoları +18 bulunmamaktadır. Ece Ronay’ın en güzel ve en seksi videoları ve müstehcen içerikleri ile değil Ece Ronay’ın birbirinden güzel dans videoları bulunmaktadır. Oldukça güzel ve alımlı bir bayan olduğundan birçok erkek tarafındanda sıklıkla aratılmaktadır. Sizlerde tik tok videolarına göz atmak için vermiş olduğumu hesabı takibe alabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.