Oyun Dünyası

En İyi Oyun İndirme Platformları

En İyi Oyun İndirme Platformları Nelerdir?

Sevdiğiniz oyunları güvenilir bir şekilde indirebileceğiniz en iyi oyun indirme platformları, oyun çeşitliliği bakımından zengin içerikleri ile de dikkat çekiyorlar. Güvenilirliğini kanıtlamış bu platformlardan onlarca kategoriye ayrılmış binlerce oyunu bulabilir, satın alıp indirebilirsiniz. Üstelik bu platformlar çeşitli dönemlerde bazı oyunları ücretsiz oynama imkânı da sunuyorlar.

En İyi Oyun İndirme Platformları Nelerdir?

Oyun kalitesinin önemi oyun tutkunları için ne kadar önemliyse, bu oyunları indireceğiniz platformların güvenilir ve sorunsuz olması da önemlidir. Sizler için en iyi oyun indirme platformları hakkında araştırma yaptık. İşte sevdiğiniz oyunları güvenle indirebileceğiniz o platformlar…

App Store

App Store sadece Apple tarafından üretilen mobil cihazlar için uygulama ve oyunların bulunduğu bir platformdur. Ücretli ve ücretsiz oyunları iPhone cihazlarınıza gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Google Play

Google Play ise Android cihazlar için uygulama ve oyunların indirilebileceği önemli platformlardan biridir. Platformun bir Google ürünü olması bile güvenilirliğini ortaya koyuyor.

Platform üzerinde yüzlerce hatta binlerce ücretli ve ücretsiz oyun ve uygulama bulunuyor. Müzikler, kitaplar, uygulamalar, filmler ve en önemlisi de oyunları güvenilir bir platformdan indirebilirsiniz.

Tamindir

Tamindir en iyi oyun indirme siteleri arasında olmasının dışında hem uygulama, hem mobil ve PC için programları, oyunları ve daha birçok yazılımı bulacağınız yerlerden biridir. Aynı zamanda muhteşem blog yazıları, incelemeleri ve faydalı bilgileri ile kendi sınıfının en iyilerinden biri olmakla biliniyor.

Uplay

Ubisoft tarafından geliştirilen oyunların yer aldığı Uplay, ücretsiz oyunlar indirebileceğiniz platformlardan biri olarak öne çıkıyor. Kendi içinde bir platform olmasına rağmen hayli popüler olan Uplay, İngilizce olarak hizmet veriyor. Birbirinden güzel Ubisoft oyunlarını Uplay üzerinde bulabilir ve güvenilir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Origin

Dünyaca ünlü oyun geliştiricisi olan Electronic Arts tarafından geliştirilen oyunların tek çatı altında satıldığı ve indirilebildiği bir merkezdir. Masaüstü uygulaması olan Origin platformunda yüzlerce oyunu bir arada bulabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz. Kendine has tasarımıyla dikkat çeken Origin, dünya genelinde de güvenilirliğini fazlasıyla kanıtlamayı başarmıştır.

Epic Games

En iyi oyun indirme platformları listesinin vazgeçilmezlerinden biri olan Epic Games, dünya genelinde bir hayli ilgi görmektedir. Web tabanlı kullanımın yanı sıra Launcher olarak da kullanılan platform üzerinde binlerce bilgisayar oyununu bir arada bulabilirsiniz.

Türkçe dil desteğini de sunan Epic Games, yayınlamış olduğu güncel ve kaliteli içerikler ile de dikkat çekiyor. Bu alanda kendini fazlasıyla kanıtlamış en fazla tercih edilen iki siteden biri olması, platformun güvenilirliğini gösteriyor.

Steam

Hiç şüphesiz ki en iyi oyun indirme platformları arasında Steam liderliğe oynuyor. Valve tarafından geliştirilen platform, dünyanın en iyilerinden biridir. Bilindiği üzere şirket tüm dünyada severek oynanıp ilgi görmüş FPS oyunu Half-Life yazılımcısıdır. Platform üzerinde oyun dünyasına dair neredeyse her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.