AndroidApple & İosMobil AlemiTeknoloji

En İyi Powerbank Markaları

En İyi 10 Powerbank Markası


Şarj sorununu ortadan kaldırmak için yüzlerce Powerbank markası  bulunmaktadır. Büyük kapasiteli, sağlam ve kullanışlı Powerbanklar için bu yazımızı tamamına göz atabilirsiniz. Çünkü bu yazımızda sizler için, en iyi 10 Powerbank markasını sıraladık.Günümüzde fatura ödeme, sosyal medya gezintileri, online dersler ve online oyunların hayatımızda büyük yer edinmesi, bizi akıllı  telefonlara bağımlı halle getirmiştir. Android ve İos sürümlü telefonların aşırı şarj tüketimi ise insanların acil şarja ihtiyacını doğurmuştur. Akıllı telefonlarda hızlı tükenen şarj sorununa ise taşınabilir bataryalar yani powerbank cihazları tasarlanmıştır.

En İyi 10 Powerbank Markası

En iyi Powerbank markaları, hızlı şarj, mAh kapasitesi, sağlamlık ve taşınabilirlik özeliği taşıyan markalardır. Hızlı ve mAh kapasitesi yüksek en iyi 10 Powerbank markası şunlardır;

Xiaomi Redmi Powerbank 20000 mAh

Akıllı telefonlarda en çok satış yapanlar listesinde 4. Sırada yer alan Xiaomi, Çin Pekin merkezli bir markadır. Telefon, tablet ve bilgisayar üretimimden sonra Powerbank üretimi de gerçekleştiren Xiaomi, ürettiği powerbanklar en iyi powerbank markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Hızlı şarj olma ve şarj etme özelliğinin yanı sıra 20 bin mAh kapasitesi ile,  akıllı telefonlara bağımlı olan kişilere oldukça avantaj sağlamaktadır. Micro USB ve Type C olmak üzere 2 girişi bulunan Xiaomi Redmi Powerbank, darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Tek dezavantajı ise, 420 gram olmasıdır. Bu da cepte taşınmasını zorlaştırmaktadır.

Özelikleri:

 • Kapasite: 20000 mah
 • Giriş sayısı: 2 (Type C ve Micro USB)
 • Şarj göstergesi: Var

Xiaomi Versiyon 3 Powerbank 10000 mAh

İnce ve şık tasarımı ile kolayca taşınabilen Xiaomi Versiyon 3 Powerbank, 10000 mAh kapasitesi ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Hızlı şarj etme özelliğinin yanı sıra, darbelere dayanıklıdır. 245 gram ağırlığı bulunan bu Powerbank, şarj yüzdesini göstermekte ve 2 USB giriş ile çoklu cihazı şarj etme özeliğine sahiptir.

Özelikler:

 • Kapasite: 10000 mah
 • Giriş Sayısı: 2
 • Şarj göstergesi: Var

Samsung EB-P1100B Powerbank 10000 mAh

Dünya genelinde en çok satış yapan markalar arasında yer alan Samsung, ürettiği Powerbank ile milyonlarca telefon bağımlısına avantaj sağlamaktadır. Şık ve farklı renk seçenekleri ile 200 dakika da tam dolum yapan Samsung EB-P1100B Powerbank ile kullanıcıların, iki cihazı birden şarj etme özeliği bulunmaktadır. 10000 mAh kapasitesi, şarj dolum göstergesi ve iki girişli bu Powerbank, rahat bir şekilde cepte taşına bilinmektedir.

Özelikleri:

 • Kapasite: 000 mah
 • Giriş sayısı: 2 (USB)
 • Şarj Göstergesi: Var

Anker PowerCore Select 20.000 mAh Powerbank

En iyi Powerbank markaları arasında yer alan diğer bir marka da Anker PowerCore Select markasıdır. Darbelere karşı dayanıklı olan bu Powerbank, aşırı ışınlamayı önleyen özeliklere de sahiptir. 20.000 mAh kapasitesi ve iki girişli sayesinde, iki cihaza aynı anda iki gün boyunca şarj edebilirsiniz.

Anker PowerCore Select Powerbank’ın dolum süresi 300 dakikadır. 5000 mAh kapasitesi bir cihazı ise yaklaşım 75 dakikada ısınmadan rahat bir şekilde doldurmaktadır. Powerbank üzerinde uluhan gösterge ise, Powerbank’ta ki şarj doluluk oranını göstermektedir.

Özelikleri:

 • Kapasite: 000 mAh
 • Giriş Sayısı: 2
 • Şarj Dolum Göstergesi: Var

Duracell Powerbank PB3 10.050 mAh

Duracell Pil görünümünde tasarlanan Duracell Powerbank, ısınmaya karşı güvenli özellikleri ve dayanaklığı ile %100 güvenli kullanım sağlamaktadır. İki giriş ve şarj dolum göstergesi ile en iyi powerbank markaları arasında da yerini almayı başarmıştır. 10.050 mAh kapasitesi ile 70 saate kadar şarj etme özeliği bulunmaktadır. Ayrıca kolay taşınabilir ve hızlı şarj etme özelliği bulunmaktadır.

Özelikleri:

 • Kapasite: 050
 • Giriş Sayısı: USB 2
 • Şarj Doluluk Göstergesi: Var

 

Syrox PB115 Powerbank

İşleriniz gereği seyahat eden birisi veya telefona aşırı zaman harcayan biriyseniz, Syrox PB115 Powerbank tam size göredir. Hem en iyi powerbank markaları arasında yer almakta hem de 30 bin mAh kapasitesi ile uzun şarj dolum avantajı sağlamaktadır. Şık tasarımı ve farelere dayanıklı olması her alanda kullanım sunabilmektedir.

Taşınabilir şarj cihazları arasında yer alan Syrox PB115, hem şarj göstergesini hem de çift USB girişi ile iki cihazı birden şarj edebilmektedir. 5 bin mAh kapasiteli bir cihazı 6 defa şarj edebilmekte ve iki cihazı aynı anda 72 saate doldurabilmektedir.

Özelikleri:

 • Kapasite: 000 mAh
 • Şarj Göstergesi: Var
 • Giriş Sayısı: 2

 

Baseus PPLG-02 Amblight 30000 mAh Powerbank

En iyi Powerbank markaları arasında yer alan Baseus PPLG-02 Ambligt, donatılmış özelikleri ile en çok satanlar arasında yer almaktadır. 30 bin mAh kapasitesinin yani sıra el feneri özelliğini de taşıyan bir taşınabilir şarj cihazıdır.

Şık tasarımı ve 4 USB girişi ile aynı anda dört cihazı şarj edebilir ve bu esnada ısınma gibi herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Kolay taşınabilmesi birlikte PC, tablet ve daha bir çok cihazı şarj edebilecek potansiyele sahiptir.

Özelikleri:

 • Kapasite: 000 mAh
 • Giriş Sayısı: 4
 • Şarj Göstergesi: Var

 

Asus ZenPower ABTU005

10.050 mAh kapasitesi, şarj dolum göstergesi, 1 giriş sayısı, ince ve küçük görünümü ile en iyi powerbank markaları arasında yer alan Asus ZenPower ABTU005, birden fazla renk seçeneği ile kullanıcıları ile buluşmaktadır.

Hızlı şarj olma ve etme özelliği ile Asus ZenPower ABTU005, 225 gram olmakla birlikte diş kaplamasında alüminyum bulunduğundan darbelere oldukça dayanıklı bir cihazdır. Kullanıcılara tek dezavantajı ise cihazda sadece bir girişin bulunmasıdır. Bu da aynı anda birden fazla cihazın şarj etmesini önlemektedir.

Özellikleri:

 • Kapasite: 050 mAh
 • Giriş Sayısı: 1
 • Şarj Göstergesi: Var

 

Huawei CP11QM Powerbank

Kullanışlı ve en iyi powerbank markaları arasında yer alan Huawei CP11QM Powerbank, ince ve şık tasarımı ile kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.  Tek giriş olsa da, şarj göstergesinin bulunması ne zaman cihazım şarja ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Bu da, seyahat eden veya dışarıda kalan kullanıcılara büyük avantajlar sağlamaktadır.

Özellikler:

 • Kapasite: 000 mAh
 • Giriş Sayısı: 1
 • Şarj Göstergesi: Var

Spigen Essential F711D Powerbank

200 gram ve 14 santim boyunda olan Spigen Essential F711D Powerbank, 2 girişi ve şarj göstergesi ile kullanıcılara büyük avantajlar sağlamaktadır. 10.000 mAh kapasitesi ile bir cihazı 4-5 defa rahatlıkla doldurabilsem bu Powerbank, aynı anda iki cihazı da şarj edebilme özelliğine sahiptir. Çok satan markalar arasında yer alan Spigen Essential F711D Powerbank, aynı zamanda en iyi powerbank markaları arasında da yerini almayı başarmıştır.

Özellikleri:

 • Kapasite: 000 mAh
 • Şarj Göstergesi: Var ( 4 adet LED)
 • Giriş Sayısı: 2

Akıllı telefonlara bağımlı halle gelen insanlar, Powerbank yani Türkçe karşılığı “ taşınabilir şarj cihazı” olmadan adım atamayacak halle gelmiştir. Çünkü akıllı cihazlar, özel donanımlarından ve iletişimden dolayı şarj tüketimi çok fazladır. Bu da insanların, gün içerisinde şarjsız kalmalarına neden olmaktadır. Powerbanklar, her ne kadar ihtiyaç haline gelse de, insanların tercihi her zaman en iyi markalarda gözü vardır. Bizde yukarıda en iyi powerbank markaları listesini hazırlayarak, sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.