Sosyal Medya

Exxen TV Üyelik Nasıl Oluşturulur? Exxen TV Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Exxen TV Üyelik Oluşturma 2021


Yazımızda sizler için Exxen TV üyelik oluşturma ve iptal etme işlemlerinden bahsetmeye çalışacağız. Bildiğiniz üzere Netflix, Amazon Prime Video ve BluTV gibi platformlar son zamanlarda oldukça popüler hale geldi.

Birçok kişi artık bu platformlara belli bir ücret ödeyerek yüzlerce film ve diziye erişim sağlayabiliyorlar. Ayrıca bu tür platformların arasında BluTV gibi bazı Türk şirketlerde yer alıyor. İşte bu şirketlerin arasına geçtiğimiz yakın dönemde Exxen TV’de resmen giriş yaptı.

Geçtiğimiz dönem resmi olarak hizmete sunulan Exxen TV, kullanıcılara birbirinden farklı birçok içerik sunuyor. Birden fazla üyelik sistemi bulunduran bu platform özellikle birçok farklı kitleye hitap etmesiyle dikkat çekiyor.

Exxen TV Üyelik Oluşturma 2021

Yazımızın bu kısmında Exxen TV üyelik oluşturma güncel işlemlerinden bahsetmeye çalışacağız. Ayrıca kafanız karışmaması için anlatımımızı adım adım yapmak istiyoruz. Ancak anlatıma geçmeden önce belirtmemiz gereken bazı şeyler bulunuyor.

İlk olarak bu platforma ilk kez üye olacak kişilerin 7 gün ücretsiz deneme sürümünden faydalanabileceklerini belirtelim. Ancak deneme sürümü her kullanıcı için sadece bir defa kullanılabiliyor.

Bunun yanı sıra platformda reklamlı ve reklamsız olmak üzere 2 farklı abonelik sistemi bulunuyor. Exxen TV hakkında sizlere verebileceğimiz bazı kısa detaylar bunlardan oluşuyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan Exxen TV üyelik nasıl oluşturulur? Adım adım anlatmak istiyoruz.

Exxen TV Nasıl Üye Olunur?

 • Üyelik için ilk olarak buraya tıklayarak resmi Exxen TV web sitesine gitmeniz gerekiyor.
 • Daha sonra karşınıza gelen sayfanın üst kısmında bilgilerinizi girebileceğiniz 2 farklı kutucuk göreceksiniz. Bu kısımda ‘Ad Soyadı’ ve ‘E-Posta Adresi’ kutucuklarını doldurmanız gerekiyor.
 • Bilgilerinizi doldurduktan sonra kutucukların yanında bulunan ‘7 Gün Ücretsiz İzle’ butonuna tıklayın.
 • Sonraki kısımda ‘Şifre’ ve ‘Telefon Numarası’ kısımlarını doldurarak alttaki onay kutucuklarını işaretlemeniz gerekiyor.
 • Bu adımlardan sonra Exxen TV üyelik açma işlemleri için aşağıda bulunan ‘Devam Et’ butonuna tıklamalısınız.
 • Karşınıza çıkan ekranda deneme süresinden sonra kullanacağınız abonelik sistemini seçerek alttaki ‘Abone ol’ butonuna tıklayın.
 • Son ekranda ise isteğinize göre üyelik ödemenizi ‘Aylık’ veya ‘Yıllık’ olarak işaretleyerek aşağıdaki kart bilgilerini doldurmanız gerekiyor.
 • Kart bilgilerini doldurup alttaki onay kutucuğunu işaretledikten sonra ‘Onayla ve Abone Ol’ butonuna tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Exxen TV Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Yazımızın bu kısmında ise Exxen TV üyelik nasıl iptal edilir? Konusundan bahsetmek istiyoruz.

Exxen TV Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

 • Üyeliğinizi iptal etmek için ilk olarak buraya tıklayarak Exxen TV giriş sayfasına gidin.
 • Daha sonra üyeliğinize giriş yapın ve sağ üstte bulunan profil isminizin yanındaki oka tıklayın.
 • Açılan seçeneklerden ‘Hesap ve Ayarlar’ seçeneğine tıklayarak devam edin.
 • Karşınıza çıkan pencerede ‘Abonelik Bilgilerim’ bölümüne gelin.
 • Bu bölümün altında ‘Abonelik Durumu’ diye bir kısım göreceksiniz. Bu kısmın sağında bulunan ‘Aboneliğimi İptal Et’ seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza ‘Hesap Doğrulama’ diye bir kısım çıkacaktır. Bu kısımda hesabınızın şifresini girin ve ‘Devam Et’ butonuna tıklayın.

Tüm bu adımlardan sonra Exxen TV üyelik iptal etme işlemleriniz başarıyla gerçekleştirilmiş olacaktır.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.