«

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyle birlikte dijital ortamda alışveriş yapmakta kolaylaştı. Öyle ki herhangi bir internet sitesine girip istediğimiz ürünü sepete ekleyip satın alabiliyoruz. Fakat internet sitelerinin hepsi güvenli olmamakla birlikte güvenli olan sitelerin içerisindeki mağazalarda bazen güvenli olmayabiliyor. Bunları ayırt etmek çok zor olsa da bazı forumlar ve topluluklar aracılığıyla diğer müşterilerin fikirlerini de alarak internetten güvenle ürün alabilirsiniz.

Eğer bir ürün hakkında bilgi almak istiyorsanız forumlar veya topluluklardan bilgi almanızda fayda var. Bu forumlardan birisi olan alışveriş forumu binlerce kullanıcının bulunduğu alışveriş forumudur. Bu forumda sadece ürün hakkında bilgi almakla kalmayıp ayrıca N11, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Trendyol gibi Türkiye’de popüler online alışveriş sitelerinin kampanyalarını da takip edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sadece Türkiye’deki siteleri değil, dünya üzerinde popüler olan Aliexpress, Gearbest ve Amazon gibi sitelerin de kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Sıcak Fırsatlar

Alisverisforumu.com’da sadece kampanyaları değil ayrıca sıcak fırsatları da takip edebilirsiniz. Sıcak fırsat bir ürünün oldukça indirimli satılmasına denilebilir. Bu fırsatlar her zaman olmadığı için takip etmesi oldukça zor olsa da Alisverisforumu’nda bulunan sıcak fırsatlar forumunu takip ederek hangi ürünün ne kadar indirimde olduğunu kolayca öğrenebilir, takip edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra eğer bir e-ticaret siteniz varsa veya elinizdeki bir ürünü satmak istiyorsanız, bu ürünleri forumda karşılıksız şekilde paylaşarak satılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi birçok kişiye tanıtarak daha hızlı şekilde satış yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Serkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Avatar
  wmbey

  Alışveriş yapmadan önce bakılabilecek karşılaştırma yapılabilecek bir site teşekkürler.

 2. Avatar
  Trendyol İndirim Kodu

  Online alışveriş hacmi her geçen gün gittikçe artıyor. Gerçekten de çok kısa zamanda çok büyük bir pazar haline geldi. Ülkemizde de bunun birçok temsilcisi var. Trendyol, n11, hepsiburada, gittigidiyor gibi internet siteleri başta olmak üzere birçok e-ticaret sitesi bulunuyor. İnsanların online alışverişe daha da alışması için de sürekli olarak kampanya yapıyorlar. Bu kampanyaları takip etmek gerçekten önemli. Çok güzel bir yazı olmuş. Belirttiğiniz foruma da hemen üye oluyorum çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 3. Avatar
  metin bedir

  Biilgilendirme için teşekkürler.

 4. Avatar
  Mehmet

  Internetten alışveris hakkında aradığım konuydu çünkü her siteye güven olmuyor burada yazılan siteler kesinlikle sıkıntı çıkmayan siteler.

 5. Avatar
  Morhipo İndirim Kodu

  E-ticaret her geçen gün daha da büyüyor. Büyük firmalarda gerek dükkan kirası gerek çalışan ücreti gibi giderlerden tasaruff etmek ve gelirini arttırmak için e ticarete yöneliyor. Ayrıca evden alışveriş yapmak gerçekten müşteri için de büyük kolaylık sağlıyor.